BELGENAME - III
Documents
Please don't be offended by the Truth

 

Home  |  Destpêk  |  Ana Sayfa

 

 

Al a kurd & amerîkî

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖRGÜTLÜ BİR HALKI HİÇ BİR KUVVET YENEMEZ

 

Doğruyu söyleyen yedi köyden kovulurmuş. Kovulsun. AMA bu doğruları DUYANLAR o kirli işinizi sonunda BİTİRECEKTİR. İşte şu an vuku bulan da odur:
Doğruları duyuyorsunuz. Kürd ve Kürdistan ile ilgili doğrular. İşbirlikçi-Hain kürd liderlerin sakladıkları dorğrular. Kürdlerin, hiçbi şey esirgemeden yaptıkları muazzam fedakarlık ve kahramanlıklarla dünyanın en uzun süreli ulusal kurtuluş mücadelesini vermeyi başardığı halde, onların DÜŞMAN KONTROLÜNDEKİ liderlerinin ihaneti yüzünden bir türlü kurtalamamalarının sebebi..
hepsini burada okuyacaksınız..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu iki resim arasında, verdiği mesaj bakımından hiçbir fark yoktur: Her ikisi de kürdler ve Kürdistan üzerinde türk zaferini kutluyor!

Depremzede kürdleri enkazların altından kurtarmaya, onlara yiyecek ve içecek vermeye ve onlara yardım gönderilmesine engel olundu.
Deprem bölgesine giden işgalci islamo-faşist türk bakan orada herkesin evsiz kaldığını görünce kahkahalarla etrafındakilerle şakalaştı. Atık burada kalamazlar göçmek zorundalar der gibi..
Veya İzmiri biz yaktık göçürttük, deprem bölgesindeki Kürdleri de DEPREM yaktı ve göçürtecek! der gibi. işgalci islamo-faşist türk devletinin tek derdi, deprem firsatıyla kürdleri göçe mecbur etmektir, Kürdistan'ı boşaltmak ve kürd nüfusun yerrine türkleri ve arapları yerleştirmektir. Verilen yardımlar da hiçbir zaman depremzedelere ulaşmayacaktır. Depremle birlikte işgalci islamo-faşist türk devleti tamamıyla kürdlere yöneldi. Erdoğan'ın ilk gidişindeki sertliği de kürdlere yönelik idi. Eğer deprem batı şehirlerinde olsaydı ordu ve Kızılay derhal harekete geçer ve yardıma koşardı.
Erdoğan ve bakanları böyle bir harekatı engelledi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEWLETA TIRK A KOMKUJ (Jenosîdal)
Hem WEK DIBÊJIN; hişê me kurda paşê tê serê me û hem jî wekî EZ DIBÊJIM; çi hesab û kîtabek me jî HEV NAGIRE!
YEK: Li roja 06.02.2023 tofana erdhêjeka pir mezin li welatê me xist û 13 bajar û bi hezaran gund û navçe bi erdê re kir yek. Deh hezaran kes hatin kuştin. Di ser de jî dewleta tirk ê dagîrker vê erdhêjê zivirand ser keys û firsetekê ku kurda qir bike. Loma ta 48 saetan çi alîkariyek bi xelkê re nekir û kesî ji bin kavilên xaniyan dernexist. Di ser de jî telefona herêmê qut kir. Paşê gava xelk alîkariya perîşanên erdhêjê kir, dewleta tirk nehişt. Dest danî ser keresteyên alîkariyê. Alîkariyên ku xelk berhev kiribûn hemî ji xelkê stand. Ji ber vê yekê hejimarên kesên mirî bilindtir bûn! Dewleta tirk li vir gehîşt mebesta xwe ya xaîn û gemar û qirêj: xelkê kurd dîsan qir kir, hem jî bi deh hezaran û bi carekê de..

DU: Li ser vê yekê dengek wisa mezin ji kurda derneket. Lê li maça Amed Spor û Bursa Spor a tirka, ku temaşevanên tirkan li vê maçê du pankart li dijî kurdan vekirin, ev bû sedema înfîaleke mezin li nav kurdan. Ta ku ez jî li dij vê yekê pir hestewar bûm û min li ser Facebook'ê nivîsek derbareyê vê yekê nivîsî. Paşê gava hişê min hat serê min, ev wisa bi min hat, ku wek aşê me şewitibe lê em ketibin pey çeqçeqê. Lo malmîratino! Dagîrkerê tirka li vê erdhêjê bi deh hezaran kurd kuştin. Ma hûn behsa çi dikin? Gava tirka 48 saet nehiştin ku kes alîkariya zindiyên li bin kavilên xaniyan bikin hingê kes dengê xwe wisa bilind nekir li hevber vê komkujiya mezin. Lê gava li maçeke gogê du pankart li dij kurdan hat vekirin, we lehî û aşîtên nivîsên protestoyan li ser Facebook'ê dan destpêkirin!

-- Qey dilê we yê ji ber erdhêjê gran birîndarbûyî hew deyax kir..

Lê gerek e ku serok û dezgehên kurdan vê tevkuştina Tirkiyê li Yekîtiya Milletan GILÎ KIRIBANA. Lê ka serok? Ma qey vana serkok in? Vana serkok in û li ser koka me rûniştine, serkok.. ne tişteke din..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERÖR VE CİNAYET YUVASI TÜRKİYE'DE KÜLTÜR NE GEZER?
TÜRKLERDE KÜLTÜR SIFIR (NULL-ZERO)

Üretmek, oluşturmak, medenşiyet inşa etmek..


-- En insani ve en gelişkin demokratik kültür sahibi isveçlilerle ve İsveç toplumuyla elbette ki ve asla mukayese edilemezler.
Bugün türkler tarafından işgal edilmiş Doğu Yunanistan (Anatolya) ve Kuzey Kürdistan toprakları üzerinde yaşayan türklerde biraz kültür olsaydı birazcık insani bir anlayış sahibi ve kollektif bir ahlak sahibi olurlardı. TÜRKLERDE ne tencere ve nede kültür vardır. Türk tarihte asla üretmemiştir. Onun tarihi sadece şundan ibarettir: Orta Asya'nın step çöllerinde hep at sırtında avlanarak yiyecek toplamış ve talan etmiş, yağmalamıştır. Böyle bir vahşi yaşam tarihi olanın tenceresi de, kültürü de ve hatta vatanı bile yoktur.

Uygar kürd halkını, bu kültürsüz vahşilere köle yapan islam ideolojisidir ve islam ideolojisini bahane ederek kürdleri LOZAN 1923 Entrikası ile bu vahşilerin kölesi yapan da; Avrupa'nın üç emperyalist ülkesidir: İngiltere, Fransa ve Almanya.

Bu sırasıyla şöyle gerçekleşti: İslam ideolojisi kürd medeniyetlerini (krallıklarını) sonlandırarak kürdlerin belini kırdı, Avrupa Emperyalizmi (İngiltere, Fransa ve Almanya) Kürdistan'ın olağanüstü yeraltı ve yerüstü zenginliklerini sömürebilmek için kürdleri zorla, hileyle, entrikayla parçalayarak bu barbarların yönetimi altında köleleştirdi.

Eğer bir ülkede insan hakları yoksa o ülkede ne bilim, ne kültür ve nede ahlak vardır demektir. Türkiye ve türk toplumunu oluşturan erk sahibi etkin burjuva sınıfı, kürdler ve diğer uluslar gibi doğal bir ekonomik ve kültürel süreç sonucu ortaya çıkmamıştır. Sıkça tabir edildiği gibi: 'türk erk sahibi burjuva sınıfı tarih sahnesine piç olarak çıkmıştır' yani İngiltere, Fransa ve Almanya (ve özellikle de İngiltere) tarafından SUNİ BİR ŞEKİLDE YARATILMIŞTIR. Bunun için türk toplumu zihnen ve ahlaken, kültürel ve sosyal anlamda SAKAT ve HASTA bir toplumdur. Çünkü kürd toplumu ve diğer başka doğal oluşmuş toplumlar gibi belli bir tarihi süreçten yapılanarak oluşmamıştır. Bu nedenle Avrupa'da birey olarak gittikleri her yerde doğal olarak dıştalanmışlardır. Dıştalanmalarının en temel sebebi de, ileri insanlık ve uygarlık tarafından kabul edilmiş insanlık normlarının birçoğundan yoksun olmalarıdır. Örneğin türk toplumunun ekseriyeti, iğrenç bir terör ideolojisi olan cihatçı islamcılardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdolf Earthquake 6.02.2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAMO-FAŞİZM = FAŞİST SOSYAL PROJEKT

(The Fascist Social Project of Islam)

Emeviler İslam'da ibadet yönünü (Kabe'nin yerini) değiştirdi. Bu bir şehrin yerinin değiştirilmesinden ziyade, bir sosyal-felsefik ideolojik yön değişimiydi. İslam'ın YENİDEN YAPILANMASIYDI (prestroykasıydı).

Bu yeniden yapılanmanın en belirgin başka bir işareti de müslümanların iki YENİ İSLAM ŞEHRİ kurmalarıydı: Emevilerin Yeni Mekke'si ve tameman yeniden kurulan Bağdat şehri.

_______________________

ArapÇA (*) milliyetçiliği ideolojisi İslam, evet yanlış okumadınız; arapça milliyetçiliği ideolojisi islam, Muhammed tarafından bir din olarak ortaya atıldıktan sonraki dönem, islam'ın ilk kuruluş evresidir. Muhammed'e inanan ve onun sahabelelerinin, yani sadık izleyicilerinin Muhammed'den sonra devam ettikleri islamı kurma ve yayma çalışmalarının dönemi de, islam'ı kurma ve yaymanın İKİNCİ DÖNEMİDİR ve bu dönemde islam, çok büyük bir başkalaşım ve değişim süreci yaşadı. Kısacası islam tarihi iki büyük döneme ayrılır:

1- Muhammed'in döneminde kurulmaya ve yayılmaya çalışılan islam dönemi
2. Muhammed'den sonra kurulmaya ve yayılmaya çalışılan islam dönemi

Muhammed peygamberliğini ilan ettikten kısa bir süre sonra, müslümanlık dini, hala genellikle yahudilerin yaşadığı Suudi Arabistan yarımadasında tam yayılmamışken, beklenmedik bir şekilde öldü. Ve bu olaylardan bu yana 1350 sene geçmiş olmasına rağmen, Muhammed'in yandaşları arasında, hala GÜNÜMÜZE KADAR DEVAM EDEN çok büyük İÇ SAVAŞLARA VARAN, çok büyük ÇEKİŞMELER ve SORUNLAR dönemi başladı. Ve bu kavgalar hala ANTAGONİST karakterde olup, derin uzlaşmazlıklar, çekişmeler ve savaşlar içermektedir.

İslam'da pek çok iç savaşlar yaşandı. Muhammed'in ölümünden hemen sonra, ardı ardına iç savaşlar patlak verdi. İslamda ilk ve en büyük ayrılık olan şii ve sünni ayrışması yaşandı. Şii ve sünni diye ikiye ayrılmış müslümanlar arasındaki bu ilk savaşta savaşı sünni olan emeviler kazandı ve bütün islam dünyasını Şam'dan yönetmeye başladı.

İslamın Muhammed'den sonraki bu iç çekişmeleri iki ve hatta üç ayrı iktidar kutuplaşması halinde başlayarak, günümüz dek, devam etmektedir. İslam'da mezhepsel ayrışmalar, giderek devletsel ayrışmalara evrildi. Mekke'de bir islam devleti oluşturuldu, Şam'da başka bir islam devleti ve Kuzey Afrika'da daha başka bir islam devleti oluşturuldu. Bunların herbirinin kendine ait bir islam tarihi ve islam felsefesi inancı vardır ve kendi dışındaki islam devletlerine, TIPKI BUGÜN OLDUĞU gibi can düşmanıdırlar. Müslüman uluslar, islam ümmeti (islam nasyonu) şeklinde tek bir vücut haline gelmek anlamında değil birleşmek, bunun tam zıttı olarak biribiriyle hep büyük kanlı savaşlar vermişlerdir. Bu kanlı savaşları günümüzde bile sürdürmektedirler. 1350 senedir cereyan eden bu anlaşmazlıklar tam büyük bir uzlaşmazlık (antagonist) halinde günümüze kadar taşınmıştır ve müslümanların birliğinin sağlanması kesinlikle mümkün değildir. Sadece derin ve büyük mezhepsel çatışmalar ve savaşlara gebedir islam coğrafyası.

Bir de buna bakın, bunlar, islamdaki büyük iktidar eğemenlik şövenizmi ve egosu çatışmalarında, tarihte birbirine karşı ne yaptılar.

Bunların herbirinin kendi islamının olduğunu söyledik ve öyledir de. Bunlar işe islam'da kıble yönünü değiştrmekle başladılar.

İbni Zübeyr (Abdullah bin Zübeyr) adında, emevilerin başkenti Şam'da kendini halife ilan eden bir müslüman devlet başkanı, islamda ikinci bir iç savaş dönemi başlattı. Araplar arasında başlayan bu anlaşmazlıklarda Ürdün Petra'daki kutsal kent Bekka'ya saldırıldı ve arapların bu kutsal şehri yerle bir edildi. O zaman bu şehrin adı da; ağlama, düşünme, havlet yeri anlamında olan, Bekke idi ve Ürdün'deki Petra antik şehri içinde bulunan bu yer; müslümanların esas kıblesi (Mekkesi) idi. Kabe taşını (arapların hacer-ül esved dediği ve gökten düşmüş olan siyah meteor bir taş) Ürdün'ün Petra antik kentindeki arapların geometrik biçimdeki taş putlarının içinde bulunduğu tapınaktan alarak, Suudi Arabistan'daki 'Mekke' şehrine götürdü. ORADA YENİ BİR KUTSAL ŞEHİR, YENİ BİR KIBLE (Kabe) İNŞA EDİLDİ.

Emeviler döneminde 'B' harfi 'M' harfi ile değişririlerek, bugünkü Suudi Arabistan'daki Mekke şehri bu şekilde müslümanların kıblesi yapıldı: Bekke Mekke yapıldı.

Abbasiler Kuffe şehrinde yoğunlaşmışlardı. Yeni bir dini ideoloji planları hazırlıkları başlatmışlardı ama bu dinin adı da ''islam' idi. Bu yenilik gereği Bağdat adında yeni ve görkemli bir şehir kurdular. Halife Osman tarafından derlenen Kuran'ı yeniden yazıp yeni islam merkezi haline gelen Kuffe şehrinde Kuran'ı YENİDEN YAZIP çoğalttılar. Eski Kuran'la birlikte BÜTÜN DİĞER TARİHİ YAZINI YAKARAK YOK ETTİLER. Arapça yazı sitilinin en meşhur tiplemesi küffi tipi yazı bu şekilde doğdu.

Zaten akla, mantığa ve bilime tam ters bir şekilde ve hiçte uygun olmayan metodlarla derlenip kitap haline getirilmiş olan Kuran kitabı, bu dönemde TAMAMEN değiştirildi. Örneğin, islamın şartlarından olan günde beş defa namaz kılmak, hacca gitmek ve benzeri gibi görev ve ödevler, abbasiler tarafından müslümanlığa sokuldu.

İslam'da günde beş vakit namaz kılmak, Hacce gitmek ve benzeri yeni kurallar ortaya çıkardılar. Şimdiye kadar mescitte toplanıp sadece huşu içinde başlarını sadece bir defa yere sürerek secde halinde Allah'a ibadet ve dua eden müslümanlar, bundan sonra günde beş vakit ve her vakitte REKAT denen değişik sayıda eğilme ve başı yere sürme, secde olma eylemini müslümanların üzerinde FARZ OLDUĞUNU İLAN ETTİLER.

Böylelikle, çok barbar, çok katı, çok sığ ve tamamen insanlık dışı şeriat kanunlarını geliştirerek insanları DEMİR PENÇE'yle yöneten yeni bir SOSYAL-FAŞİST düzen projesi tasarlandı ve uygulandı - İSLAM FAŞİZMİ SOSYAL PROJESİ bu şekilde doğdu.

İslamda cehalet dizboyudur. O kadar fazla kimse bu konuları bilmiyor. Özellikle de müslümanlık gibi maskeli arap ırkçılığına din olarak inanan müslüman kürdler...

Bu video olayı tam vermemesine rağmen, yine de bu konuda önemli bilgiler içermektedir:

________

*): İslam orduları, arapça konuşmayıp, kürdçe, ibranice ve farsça konuşanların dilini kesiyordu. Bundan dolayıdır ezidilerin (kürdlerin) diline KORKU YOLUYLA çokça arapça kelime geçmiştir. Hatta kürdler (ezidiler), kamufle olup ölümden kurtulmak için arap giysileri giymeye başladılar.

.YOUTUBE

Goran Candan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utanmazlar! Roboski Katliamını yapanlar mazlumlarla karşılaşıyor utanmadan

Kürdler kendi komşu uluslarının ve Kürdistan’daki dini azınlıkların, millî, kültürel, dini değerlerine ve geleneklerine ne kadar çok saygılı olursa olsun, bunun komşu uluslar nezdinde beş kuruşluk bir kıymeti harbiyesi YOKTUR, çünkü gerek hıristiyan komşularımız olsun gerekse de milli komşularımızın HEPSİ kürdlerin ülkesine göz dikmişler ve altan alta kürdlerin kuyusunu kazıyorlar. Hatta değişik kültürlere, değişik dinlere ve değişik siyasi sistemlere sahip oldukları halde, kürdlere düşmanlık yapmakta hep işbirliği yapmaktadırlar. Kürdler de eşek olmasın. Bu gerçeği bir an evvel görsün ve sadece kendini düşünsün. Çünkü iyiliğini düşündükleri komşuları o kadar çok kürd düşmanıdırlar ki, yerin yarılmasını ve kürdlerin içine düşüp hemen yok olmasını istiyorlar. Ahmak olmayın.

—- Halepçe soykırımını, enfal soykırmını, Roboski katliamını kınayan bir KOMŞU gösterin bana bu yazdıklarımı tükürük yalar gibi geri alayım. Bilakis keyifleri geliyor ve içlerinde alkış tutuyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İslamo-Faşist türk işgalini
EBEDİLEŞTİRME PROJESİ

 

 

 

İşte XAPO - İşte son PKK !!

İslamo-Faşist türk işgalini kürdlere kanıksatma ve
KABUL ETTİRME YANILTSAMACISI !!

 

 

 

 

 

 

NEREDEEEEEEN NEREYEEEEEEEEEE ?! Düşkünlüğe bakın!
''Eşit yurttaşlık - Ortak vatan'' diyecek kadar alçaldılar
AMA işgalci islamo-faşist türkiye onu da kabul etmiyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd halkına hakaret eden Ümit Özdağ köpeği

Kürdçe'de bir atasözü vardır; denizin suyu köpeğin ağzıyla kirlenmez diye.
Düşmanınızı tanıdığınızda Ümit Özdağ gibi köpeklerin neden zaman zaman havlatıldıklarını iyi anlamış olursunuz. İşgalci, islamo-faşist türk devleti kürdlerden korktuğu kadar başka hiç kimseden korkmaz. Çünkü kürdlerin büyük darbını görmüştür vede çok yemiştir. Örneğin sayısı on kadar kürdün üzerine binlerce askeriyle yürüdüğü halde, bu on kürdü esir alamadığı gini yine yüzlerce ve hatta binlerce askerini de üzerine verip kaybetmiştir. Kürdler tarihten beri en savaşkan cesur bir millettir. Örneğin tarihte dünyanın iki en gbarbar ve saldırgan köleci imparatorluklarına son vermiştir: Akadlar (MÖ2000) ve asurlar (MÖ 600). Kürdlerin şimdi işgalci türkler gibi korkak ve kalleş bir güçle baş edememelerinin tek nedeni kürdlerin elinin kolunun islam tarafından bağlı olmasından dolayıdır. Zaten islamdan olmasaydı, kürdler asla ülkelerini türklere peşkeş çekmezlerdi böyle. İşgalci türkler bütün bunları çok iyi biliyor ama ne yazık ki kürdler işbirlikçi ve hain liderlerinden dolayı bu noktayı iyi bilince çıkaramamışlardır. Şu an, Ağustos 2022 tarihinde türkler Batı Kürdistan'a karşı bir saldırı harekatı yapabilmek için uluslar arası diplomatik destek hazırlıkları içindeler. Eğer başarabilirlerse, Batı Küdistan'a saldırmak niyetindedirler. Böylesi bir durumda kürdlerin milli reflekslerinin harekete geçmemesi için kürdleri korkutmak amacıyla kürdlerin milli reflekslerine yönelik böyle adice saldırılar yaparlar herzaman. İşte bundan dolayı bu Ümit Özdağ denilen köpeklerine kürd milli lideri Şeyh Said Efendi'ye hakaret etme küstahlığını ve adiliğini yaptılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İslamo-Faşist turk-aile;;

US Terror report: "Turkey is a source and transit country for ISIS and other terrorist groups fighting in Syria, Iraq".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ISLAMIST- TERRORIST TURKEY !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİZİ SEVMEYEN ÖLÜMDEN KURTARDIĞIMIZ NANKÖR KOMŞULARIMIZ ASURİLER & ERMENİLER & SÜRYANİLER

Kürdlerden olmasaydı işgalci islamo-faşist türkler HEPSİNİ (%100) imha etmişti.
-- Türklerin önünde Sami Hazinses, Adile Naşit ve Nubar Terziyan karakterleri gibi sevecen, sempatik davranan asuri, ermeni ve süryaniler, kendilerini kesin bir imhadan kurtaran kürdlere gelince de nefret dolu tavır sahibidirler.

Bunu asla unutma! Sadece kendini geliştir, sadece kendine güven. Yardım edip ölümden kurtardıkların yarın fırsat bulursa seni küçük bir kaşık suda boğar.

Bütün dünya, Alman parlamentosu, American Senatosu, Hollanda parlamentosu, Yunanistan Parlamentosu, herkes 'ermeni ve diğer hıristiyan azınlıkları türkler kesti' diye kabul ediyor ve bu yönde kararlar alıyor ama onlar işgalci-soykırımcı türklerin bu büyük suçlarını örtmek için kürdlere atılan iftiraları dillendiriyorlar!! Bütün dünya türk devleti yaptı diyor ama onlar türklerin bu büyük insanlık suçunun üzerinin örtülmesi için TIPKI işgalci, islamo-faşist türkler gibi başkalarını (kürdleri) suçluyorlar, türklere, yani kendi katillerine, kendi kasaplarına yardım ediyor, türkleri seviyorlar.Kürdlerin yüzüne gülüyorlar ama evde çocuklarına kürde karşı nefret aşılıyorlar. ASURİLERİN, ERMENİLERİN ve süryanilerin hemen hemen hepsi çocuklarına kürdlerden nefret etmelerini öğretiyorlar! Yüzümüze karşı demek cesareti göstermiyorlar ama arkamızdan çocuklarına kürdlerden nefret etmelerini öğretiyorlar. Bir de Avrupa toplumunda hıristiyan oldukları için müslüman kürdlere karşı bu sebepten dolayı ırkçı ve şöven yaklaşımlar içine giriyorlar.
Güya onlar hıristiyan ama kürdler müslüman oldukları ve sözüm ona asurileri, ermenileri ve süryanileri katletlettikleri için bu düşman tavrı sergiliyorlar. Gerçek şu ki kendilerini kurtaran kürdlere karşı bu düşmanca yaklaşım içine girmekle, kendi kasaplarının bıçağını biliyorlar.

İstisnalar var ama çok az. Bu istisnalar ermeni, asuri ve süryanilerin içindeki kürd kökenli hıristiyanlardan ve diğer sağduyulu insanlardan oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herê.. her kes li ser karê (riya) xwe ye..
Bijî Berxwedan - Bimre xiyanet!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THE ARTIFICIAL STATE OF IRAQ CREATED BY ENGLAND
IS BURNING NOW TO BE WIPE OUT FROM THE HISTORY

Remember that it was the Iraqi army that handed over the very first US heavy weapons to ISIS in 2014 in a pretend retreat.

ISIS murdered tens of thousands of civilian Kurds with these weapons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1884, Kürd komutan Osman Dikne ve askerleri İngiliz-Mısır kuvvetlerine karşı savaşırken...

Mehdi hareketinin öncülerinden olan Osman Dikne, Sudan tarihinde önemli bir yere sahiptir.

İngilizler tarafından yargılanırken cesaret ve askeri tecrübesini nereden aldığı sorulmuştur.

Osman Dikne kendisini yargılayan İngilizlere ''Çünkü ben Kürd'üm ailem Diyarbekir'den buraya göçmüştür.'' diye cevap vermiştir.

Sudan-Mısır sınırındaki Vâdîhalfâ’da göz hapsinde tutulan Osman Dikne 1926 yılında cezaevinde hayatını kaybetmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAMO-FAŞİST İŞGALCİ TÜRKLERİN KÜRDLERE UYGULADIĞI:
COLLECTIVE MIND CONTROL

Böyle düşünmeyen ve böyle söyleyemeyen biri silaha da davranamaz.
Silaha davranamayan namusunu, şerefini de savunup tecavüzden kurtaramaz.
İşgalci islamo-faşist türklerin yaptığı kürdlere karşı yoğun bir psikolojik savaştır.

Bırakın dünyanın en yoğun ve en katmerli şiddetine ve psikolojik zulmüne ve hatta
daimi MIND-CONTOL'e uğramış bir halde olan kürd gençlerimiz, kendini savunsun biraz, içini
döksün. Kürd gençlerini dizginlemeyin! Kürd gençleri bu kadar büyğk bir şiddete ve zuklme karşı bir küfür etse ne olur sanki?
Etsin! Atış sebesttir! İşgalci islamo-faşist türklerin uyguladığı şiddetin, işkencelerin, baskıların ve en önemlisi de daimi uyguladıkları
MIND CONTROL'ün yanında küfür nedir ki?

Şunu asla unutmayın: Kürrd gençlerini işgalci efebndilerinden sipariş üzeri dziginleyen HAİN KÜRD LİDERLERDİR.

MIND CONTROL NEDİR Google'e bir sorun bakalım! Mutlaka sorun!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAKSİM'DEKİ TERÖR EYLEMİNİ YAPAN TÜRKİYE'NİN KENDİSİ'DİR

PATLAMA KONUSUNDA ERDOGAN'IN VERDİĞİ DEMECİN ANALİZİ

ERDOLF'UN KONUŞMASI HERŞEY'İN ÖNCEDEN PLANLANDIĞINI GÖSTERİYOR, ELE VERİYOR
Erdogan [00:00 - 00:24]: Öncelikle bugün saat 16:20 sularında, İstiklal caddesinde meydana gelen bombalı saldırıda vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Erdogan [00:24 - 00:41]: Dördü olay yeri, ikisi ise hastahanelerde olmak üzere, altı vefat sözkonusu. Yaralı sayımız ise, valimizden son ulaşan bilgi olarak söylüyorum; 53.
Erdogan [00:41 - 00:47]: Kesin olarak bu terördür dersek, belki yanlış olur ama, ilk gelişmeler, valinin bize aktardığı ilk bilgi; burada bir terör kokusu var. Ve şu an itibariyle ordaki kaçışmalar, vs, filan.. Ve bir kadının bu işte rol oynadığı noktasında ilk tespitler var.
AMA patlamanın üzerinden bir saat geçmeden, olayın hiçbir detay, teferruatına bakmadan bugünkü İstanbul patlaması konusunda kolaylıkla aşağıdakki şu iddiada bulundum.
Ve Erdogan'ın bu demeci de beni haklı çıkardı:
--- Konuşurken hep kameralara bakarak konuşma yapan Erdogan bu defa kameralara bakmadan kağıda bakarak konuştu.
--- Yapmacık kem küm ederek terör'den bahsetti. Yani 'terördür' diyeceğini çok önceden planlamıştı. Kem küm etmesi ise işin planlanmış tarafıydı.
--- Olay yerinde olayla alakalı kadın falan var dedi. O da düzmece, yalan..
Şunları yazmıştım olayın üzerinden daha bir saat geçmeden:
-- İşgalci, islamo-faşist türk iktidarı tarafından düzenlenen bir eylemdir.
Çünkü Türkiye'yi çok iyi tanıyoruz.
Bu bombalı eylemi iki ana nedenden dolayı daha önceleri çokça yaptıkları gibi yine kendileri düzenlediler:
1- İsveç ve Finlandiya NATO üyeliği görüşmesinde ellerini güçlendirmek
2- Seçimler yaklaşıyor. Seçimi kazanmayı sağlayan eylemleri gerçekleştirmek.
Yani bu bombalı saldırıyla işgalci türk iktidar bir taşla iki kuş vurmaya çalışıyor.

___________

TÜRKİYE 13.11.2022 TARİHLİ TAKSİM BOMBALAMA OLAYINI KOBANİ'Lİ KÜRDLERE YÜKLEMEKLE BÜYÜK BİR OYUN DAHA OYNUYOR YİNE
-- Bu oyun, bu tür eylemler, benim yıllar önce yazdığım gibi ''TURKEY'S 3rd and even 4th part's ISLAMIST SLEEPER CELLS OUTSORUCES'', yani Türkiye'nin 3. ve hatta 4. elden islamcı TAŞERONLARI tarafından yapıldığı için Türkiye şu ana kadar bu işin ipini elinde tuttuğunu iyice gizleyebilmiştir.
Ama bu defaki oyun çok büyüktür ve bu Türkiye'nin tam çökmesine neden olacaktır. Çünkü dünya istihbarat örgütleri ve en başta da CIA, MI16 ve MOSAD ahmak değiller. Yani türkler onlardan kesinlikle daha akıllı değildir. Türklerin UZAKTAN KUMANDALI bu İSLAMIST TAŞERONLARI KULLANDIKLARINI biliyorlar. Türkiye'deki bu bombalı terör patlamalarının türklerin işi olduğunu çok iyi biliyorlar. Ama türkler bu işi sıklıkla yapmış olduklarından dolayı artık bu işi çok iyi öğrenmişler yani. Bir bakıma bu tür eylemleri kurallarına göre uygulayabilen büyük rakamlı bir masraf bütçe seferber edebilen bir türk devleti üst aklı vardır. Çünkü en az on defa yapmıştır bu işi ve her seferinde de hala hiçbir açık vermemiştir. Tıpkı ta 1950'lerden beri genel siyasi seçimlerde hile yaparak 2002'de nihayet Türkiye'deki üst siyasi iktidarı ele geçirdikleri gibi, bu işleri artık ezbere yapıyorlar. Sonra türklerin kullandıkları islamist taşeronlar kesinlikle türk değildir:
-- Tunus'lu
-- Libya'lı
-- Sudan'lı ve diğer kuzey Afrika ülkelerindeki İSLAMIST TERÖRİSTLERDİR türklerin bu eylemlerde kullandıkları taleronlar. Ve bunları da kesinlikle kendileri direktmen kullanmıyor. Türklerin emrindeki ISIS, TALİBAN, AL KAIDA gibi büyük islamist örgütlerin içindeki bazı pro-turk FRAKSİYONLAR var ve türkler bu fraksiyonlar aracılığıyla üçüncü ve hatta dördüncü elden Türkiye'de patlayacak olan bu bombalı eylemleri bu taşeronlara sipariş veriyor.
Türkiye dış işleri bakanlığı, Amerika'nın bu son bombalı eylemle ilgili sunduğu taziye dileklerini kabul ETMEMİŞMİŞ. Niye? Çünlü Amerika kürdlere yardım ediyormuş da ondan!
Oyun buraya kadar mükemmel işliyor. Türklerin hedefi Batı Kürdistan'ın tüm ''kazanımlar''ını yok etmektir. Bunu için türk dış işleri bakanı TEMİZ SÜLO SOYSUZ basın önünde 'bu eylemcilerin Kobani'den geldikleri'ni iddia etti.
Amerika ve diğer batılı güçler Türkiye'nin yalan söylediklerini çok iyi biliyor dedik. Ama bunu (şimdilik) açığa vurmuyorlar. Bunun yapılmasının diplomatik olarak imkanı yoktur bu şartlarda.
Ama sakla samanı gelir zamanı. Türkiye'nin bu gizliden yürüttüğü terör faaliyetlerini Türkiye'ye ÇOK BÜYÜK ödeteceklerdir.
Bu bir. İkincisi de bizim İHANETÇİ-HAİN KÜRD LİDERLER ve ONLARIN TAKKELERİ (örgütleri).
Türkiye'nin bütün bu oyunları böyle kolalıkla oynamasının tek sorumlusu ve suçlusu; işte bu mücadele ETMEYEN kürd liderleri ve örgütleridir. Mücadele etmek yerine Türkiye'ye eteklendikleri için dünyanın en korkak adamı Erdoğan ve dünyanın en korkak ve en kalleş devleti işgalci islamo-faşist Türkiye işte tam bu işbirlikçi-pasif kürd liderlerden dolayı kürd halkıyla bu kadar pervazsızca oynayabilmektedir.

Bu analiz paylama haberi duyulduktan yaklaşık bir saat gibi çok kısa bir süre sonra yapılmıştır. 13.11.2022

Arab world understands Erdogan's game

 

 

 

 

 

Arap dünyası Erdoğan'ın oyununu anlamış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celtic History in Europe

The Celts emerged into history in the millennium before the birth of Christ when they began to spread from their homelands in central Europe east toward Turkey and Greece, west toward Germany, France, Britain and Ireland, and south into Italy and Spain. They were a vigorous, warlike people, skilled in metalworking and horsemanship, and keen to trade. They had a distinctive curvilinear artistic style which they used on both weapons and items of personal adornment. Rich graves found in their homelands in Austria and Switzerland show that this was sophisticated society with strong links to the classical world.
By the fourth century BC the Celts dominated northern Europe. The Romans challenged their expansion and invaded both Gaul (France) and Britain to plant their own colonies. According to Julius Caesar the Gauls were a vital, child-like people who liked colorful clothes and plenty to drink, and were brave and reckless in battle, He admitted them in certain ways, but still considered them to be barbarians whose civilization was much inferior to his own. The Celts fought bitterly again the Romans, including several battles in which they were led by the warrior queen, Boudicca. There was a heroic last stand at Anglesey, but the Celts eventually lost and had to accept the Roman colonization of their lands.
However, the Romans were gracious in victory, respecting Celtic cultural traditions. Many of these survived in various forms until waves of new invader—Angles, Saxons, Jutes, Viking –arrived and suppressed them more brutally. Some Celtic peoples were absorbed into the culture of the invaders, some fled west to Wales and Cornwall. The Romans never conquered Ireland, sot eh Celtic culture remained pure there until the coming of the Vikings toward the end of the eighth century. As a result, early Irish literature is one of the richest sources of information about the Celts.
Nowadays, people of Celtic origin have spread all over the world, particularly to North America, Australia and New Zealand. Sometimes their culture survives in a remarkably pure form: there are Gaelic speaking communities in Nova Scotia in Canada and Welsh speakers in Argentina. Celtic are and music are enjoying a spectacular renaissance as people begin to recognize that they represent a vital part of Europe’s ancient native tradition.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer bu hanım yörükse kürdttür. Çünkü yörükler ve zeybekler kürttür.
Anatoliya'daki medeniyetlerin ezici çoğunluğunun kökeniinde kürdler vardır.
Çünkü kürdler ilktir ve Kürdistan ilklerin yurdudur.
Elbiselerinden tutun, bütün diğer gelenek ve göreneklerinin
kürdi olması bir tesasdüf eseri olamaz.
Hatta yunanlılar bile tarihi Kürdistan coğrafyasından gelmektedir.
Eski yunanca ve eski kürdçe'nin birbirine yakın olmasının nedeni işte budur.
Kürdler ilk ekin eken yani ilk medeniyet kuran bir kavimdir.
Bu belgelerle ispatlanmış bir gerçektir.

 

 

 

 

Bunlar 120 sene önce yaptıkları buluşlardır. Acaba bugün ne yapabilme kudretindeler?
Acaba geri-tepmeli islamcı turk-arab & fars liderlerin kıçından düşmeyen bu kürd liderler NEDEN bundan bir ders ÇIKARMIYORLAR??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİNİN KISA TARİHÇESİ

Kutsal kitaplar ve saadet dönemleri kısacası İLKELLİK ve GERİCİLİK DÖNEMLERİ idi. Hz Musa, Hz İsa ve Hz. Muhammed Zamanında bilim yoktu.

 

İnsanoğlu 2 milyon 800 bin seneden beri yeryüzünde vardır, paleontoloji bilimi söylüyor. Ama tek tanrılı dinler 2milyon 797 bin sene sonra geldi. Son üç bin yılda geldi. İlk tek tanrılı din yahudilikti Hz İÖ 1200 civarı. Ama bunlar sadece küçük bir yahudi gurubu idi. Hz İsa 33 yaşında çarmıha gerildikten 300 sene sonra Roma hristiyan oldu. Böylelikle günümüzden 1700 sene önce Ortadoğunun ve Avrupanın önemli bir kesimi tek tanrıyı tanıdı. Müslümanlar ise kosmogonisini, yahudilikten alıp tek tanrılı din olarak doğdu. kabaca 1400 sene önce. Şu anda dünyada sünnet olanlar yahudiler ve muslümanlardır.

Hz Musa, Hz İsa ve Hz Muhammed ne domates yemişti ne de patates. Bunları tanımıyorlardı. Hindi (coqcoq) de görmemişlerdi. Allah Amerika kıtasının varlığından habersizdi galiba. Oraya bir peygamber göndermedi. Bir kitap göndermedi. Tek tanrılı dinler Amerika kıtasına işgal ve katliamlarla gitti. 1500'den sonra Avrupalılar orayı keşfedince tek tanrılı dinleri yani hristiyanlığı yaydılar.

Avustralya daha geç keşfedldi. Onlar da ne Hz Musa'yı, ne Hz İsa'yı ne de Hz Muhammedi biliyorlardı. Oraya ilk varanlar 1606 da. hollandalılardı. Ama becerikli hollandalılar şanssızdı, Avustralyanın batısı çöldür. Batıdan keşif de bu adada yaşanmayacağı düşüncesini getirdi. Susuz, zehirli yılanlar, akrepler vs. Ama İngilizler gayet şanslıydı, hepimizin ismini duyduğumuz Kaptan Cook oraya 1770 te hem de doğudan, yeşil olan yerden, suları olan yerden kavuştu. Yerlilere aborijin (Ab origine) ismini verenler de ingilizlerdi. Afrika'dan 40-50 bin sene önce geldikleri kesin. Bunların hiçbir dine ait olmadıkları anlaşılınca bunları hayvan örtüsünden saydılar. Yani oradaki kangurular gibi,veya Afrika'daki maymunlar filler ve aslanlar gibi hayvan örtüsünden saydılar. Ta ikinci dünya savaşından sonraya kadar. II.D. savaşından sonra bir kanun çıkarıldı ve "onların da insan oldukları" belirtildi. Böylelikle Allahın hayvanlara peygamber ve kitap gönderemeyeceğinden dolayı bunlara kitap gelmediğ de anlaşılmış oldu(!).. Avustralya yerlilerinin insan olduğu Avustralya meclisinden geçip onaylanında, birkaç aborijin sevinçten kalp krizindan öldü. (şaka değil, gerçek).

 

Alı Karduxos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd Peygamber
Manî
&
Manihizm


Mani, MS üçüncü yüzyılda yaşayan vizyoner bir düşünür ve ruhani liderdi. Çeşitli din ve felsefelerin unsurlarını, iyiyle kötülük arasındaki mücadeleyi vurgulayan kapsamlı bir dünya görüşünde sentezlemeye çalışan Maniheist dinin kurucusuydu.

Mani, barış, hoşgörü ve ruhsal kurtuluş mesajını yaymaya derinden kendini adamış olağanüstü bir figürdü. Tüm dinlerin sunacak bir şeyleri olduğuna inanıyordu yezidilik, Zerdüştlük, Hıristiyanlık, ve Budizm gibi çeşitli kaynaklardan ilham aldı.

Mani'nin öğretileri hem karmaşık hem de erişilebilirdi ve takipçileri onun tutkulu ve şefkatli kişiliğine çekildi. Maddi dünyanın bir yanılsama olduğuna ve insan varlığının nihai amacının doğum ve yeniden doğuş döngüsünden kaçmak ve ilahi olanla birliğe ulaşmak olduğuna inanıyordu.

Mani'nin etkisi belirli bir bölge veya kültürle sınırlı değildi, öğretileri ve takipçilerinin misyonerlik çabalarıyla dünyaya yayıldı. Dini Maniheizm, Roma imparatorluğu, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'da önemli bir takipçi kazandı.

Mani'nin fikirleri de İpek Yolu boyunca doğuya doğru ilerleyerek Budizm'in ve diğer dinlerin gelişimini etkiledikleri Çin'e kadar ulaştı. Orta Asya'da Maniheizm önemli bir din haline geldi ve Doğu ile Batı arasındaki kültürel değişimde rol oynadı. Din üzerindeki etkisine ek olarak, Mani'nin felsefi ve manevi fikirleri, sonraki yüzyıllarda Gnostisizmin ve diğer mistik hareketlerin gelişimi üzerinde derin bir etkiye sahipti.
Zamanının otoritelerinin zulmü ve muhalefetiyle karşı karşıya olmasına rağmen, Mani inançlarına olan bağlılığından asla vazgeçmedi. Nesiller boyu manevi arayanlara ilham veren ve bugün yankılanmaya devam eden kalıcı bir bilgelik ve içgörü mirası bırakan gerçek bir vizyonerdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kandırıldınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAMİST-TURK-ARAB-TERÖRİSTleri IŞİD tarafından satılan KÜRD KIZLARI
Boyunlarında ne mi yazıyor?
Soldan sağa:
Yaş 21
Fiyat 16 dolar
[Okunmuyor]
Yaş 9
Fiyat 30 dolar
- İşgalc-islamo-faşist türklerle el sıkışan kürt siyasetçinin yüzüne lanet olsun!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
BÜYÜK TÜRK MEZALİMİ

İgalci, islamo-faşist türkün insanlığı yoktur, sadece kürde karşı düşmanlığı vardır.
KÜRDLER BUNU ANLAMALI, BİLİNCE ÇIKARMALIDIRLAR, daha fazla geç olmadan tabi..

İşbilikçi kürd liderleri sizin lideriniz olduğu müddetçe bundan daha ağırı başınıza kesinlikle geleceği öngürülmüştü.
Niye o sözlere hala kulak asmıyorsunuz. İşgalci, islamo-faşist türkler sizi böyle tek-tek ve hemde toplu halde,
yavaş yavaş vede hızlı bir şekilde ortadan kaldırıp neslinizi tüketip ülkeniz Kürdistan'ı kendisinin yapmak istiyor.

Evet hem tek-tek ve hemde toplu halde, yavaş, yavaş ve de hızlı bir şekilde.
Dibêjin birek hem gava diçe û hem jî tê ji darê dixwe.

A fake court of #Turkey in the Kurdish province of #Diyarbakır has returned the remains of Hakan Arslan unceremoniously to his family
in a plastic bag nearly seven years after he died during a military crackdown in the city.

''Zalimin o korkunç zulmünün hesabı dev boyutta olacaktır'' diyor kutsal kitaplar. O günü beklemek ..

 

Karîkaturîstê Îtalî bavê Kurd û telîsê hestiyan xêz kir

 Karîkaturîstê navdar ê Îtalî Gianluca Costantini karîkaturek li ser hestiyên Hakan Arslan ê ku di sala 2015an de li Sûra Amedê di pevçûnan de jiyana xwe ji dest da, di telîsekî de radestî bavê wî kiribûn, xêz kir.

Costantini karîkaturê xwe li ser medyaya civakî parve kir û got “Dadgeheke parêzgeha Amedê ya li başûrê rojhilatê Tirkiyê, hestiyên Hakan Arslan ê ku di operasyoneke leşkerî de li bajêr jiyana xwe ji dest dabû, piştî nêzîkî 7 salan di kîsekî plastîk de bi awayekî bê merasîm radestî malbata wî kirin.”

 

Kürd halkı ancak örgütlenerek türk mezalimine son verebilir

Kürdler, arap işgali ve din (islam) maskesi altında ırkçı araplaştırma kampanyaları ardından eski tarihleriyle olan bütün bağlarından neredeyse tam kopmuştur. Örneğin günlük hayatta kullanılan eşya ve özel isimlerin HEPSİ bugün kürdçe yerine arapçadır. Bundan dolayı kürdler Spartaküs'ün, Herküles'in, Zeus'un, Tur'un isimlerini oluşturan ilk kürdçe isimlerden tamamen habersizdirler. Bunları tekrar anlamak için en az bir 50 yılın daha geçmesi gerekmektedir. Koyu bir cehalet karanlığından biz bugünkü noktaya gelene kadar tam 50 yıl geçti. Ancak bu kadar öğrendik. Bir 50 yıl daha geçmesi lazımdır ki halkımızın hepsi bunu görüp anlayabilsin. Kürdler bilinçlendikçe arap ırkçılığı olan siyasi islamın tesirinden çok çabuk uzaklaşabileceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boycott Turkey!

 

 

Boycott Islamo-Fascist Turkey!
#WorstAllyEver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkish Mafia & Terror State
Turkish Leaders & Mafia Ties ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antonio Gramsci

 

Kürdistan Devrimi ne bir sırdır, ne bir hayal ve nede bir büyü
Her geçen gün daha da yaklaşan bir gerçektir,
İşbirlikçi hain İSLAMİST KÜRD LİDERLERE rağmen
GERÇEKLEŞECEKTİR!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Eğer bir ülkede sık sık dinden ve tanrıdan bahsediliyorsa, ya malınıza ya canınıza kasıt vardır demektir.'' Mao Zedung:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gör som Österrike: Imamer utvisas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdistan Sokağı levhası, Katalonya
"Asyalı, Hint-Avrupa kökenli, Türkiye, İran, Irak, Suriye ve Ermenistan/Azerbaycan arasında bölünmüş/yaşayan ve bağımsızlık için mücadele eden millet".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRANS JIHADIST: Svart huvudbonad + svart kappa
TURK JIHADIST: Vit huvudbonad + vit kappa
Both = Jihadist terrorist Turkey & Iran

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paolo Coelho's book Eleven Minutes translated into Turkish censored. The word "Kurdistan" is removed.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terörist İslam Devleti örgütü (DAIŞ) şimdi de kaçırdıkları êzidî kürd kadın ve kızları yarışmada halka dağıtıyor! İşte Duyuru bildirisi:
İslam Devleti, Bereke (Hasekê) vilayetinden duyuru Kuran ezberleme yarışması düzenlenecek, yarışmada Enfal, Tevbe, Muhammed, Fetih Sürelerini ezberleyen yarışmacılara;
Birinci, ikinci ve üçüncüye bir kaçırılmış kadın (kız) ve sıralamaya girenlere de para ödülü verilecektir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sverige stödjer dessa som har Saddam & Irak som sin förebild..

 

Man behöver inte vara islamist för att vara nazist
(Palestinians greet the same as Nazis)

 

 

SAVE PALESTINIANS NOT ''PALESTINA''!

Because Palestina is safe in Israel! - But the Palestinans are NOT safe in the hands of the racist Islamist & Arab states like Turkey, Iran, Iraq, Syria, Saudi Arabia & Qatar
--- Whoever supports the so-called Palestinian cause supports this Jihadi nonsense.. Because the Palestinian cause is a JIHADI CAUSE.
--- Is there a Jewish mother who poses like this with her children? Israeli democracy does not consider the Jewishness of such a Jewish mother at all, it immediately blocks them!
- Now tell me, can those who raise their children like this, who make war equipment or even suicide bombers be innocent?
______________________
Siz çocukları ile böyle poz veren bir israilli anne gösterebilir misiniz?
İsrail demokrasisi böyle bir yahudi anneyi gözünün yaşına, yahudiliğine hiç bakmaz içeri tıkar.
Şimdi söyleyin bakim; çocuklarını böyle yetiştirenler, şavaş malzemesi hatta canlı bomba yapanlar masum olabilir mi?

 

 

 

 

<<<<A Jihadist Palestinian education system in Israel IS
MOST DANGEROUS >>>>


The NeXT generation of terrorists

So they do to create them..
THE PALESTINIAN ISSUE = A ISLAMIST REVENGE AND RACISM ISSUE

Israel must do it: send all Palestinian islamists from Gaza and Jerusalem to Egypt or Jordan and Syria. Otherwise, Israel is criticized without deporting someone. Equally good to do it then. Recall all the rights that Israel has recognized the Palestinian Authority in Gaza. Close the autonomous parliament and the Arab schools who teach Jihad. Otherwise, the Jewish people will allways pay a NEW great price.

THE PALESTINIAN JIHADIST-RACIST TARGET:
---- To exterminate ALL the Jews of the world !?

If the Palestinian authority want a Palestinian state it is not problem. WHEN THE PALESTINIAN AUTHORITY RECOGNIZE THE STATE OF ISRAEL, Israel is ready to give them this oportunity too. But the problem is the PALESTINIAN LEADERS WHO ARE RACISTS and WANTS REVENGE!! They are JIHADISTS. It is WHY this LEGITIMATE ISRAEL a political solution like TO DEPORT ALL THE ISLAMIST TERRORIST PALESTINIANS outside of Israel. Israel is being critisized as aparthaid without doing this. Is it not time to do it now and solve the problem from its roots? I would do now after these hundered of rockets on Tel Aviv sky. Immediately! It is better than to bomb HAMAS houses in Gaza strip. Iran and Turkey they support them again and anyway. But recall all rights and send the terrorists to their own people in Jordan and Syria. Today the International community will understand if Israel start this action. The Jewish people cannot have like this! Every years rocket on their heads - in their own country.
Why recall all the rights Israel recognized?

We connot understand HOW Israel can allow THE PALESTINIAN EDUCATION SYSTEM which is a JIHADI REVENGE and RACIST SCHOOL PROGRAMME ? The Palestinian publish in every Palestinian school book this: SEND BACK THE JEWS who are living here at least since 1905 !!! This is how hatred goes from generation to generation.
1948 NAQBA INCIDENT when 800 000 Palestinian emigrated because they refused to recognize the Israeli state - this can be repeated. Similar incident is not an incident which has not occured in history. IT IS A 'NORMAL' procedure and we can see this not only in Israel but in Poland, France, Caucasus, Iraq, Turkey, Greece. During the war has many times mass deportations were taken place. The world community is to able to somehow ACCEPT these incidents. Otherwise the Palestinian leaders wants with helps from Turkey and Iran and Qatar to send back the Jewish people (!) from Jordan River to Mediteranian OUT! Remember Camp David Agreement 2001 when Israel was ready to assist 3 billion USD + Europe and USA would give so much to the Palestinian authority. Even Israel would give %2 of the land to West Sheria. A road would build. But Arafat REFUSED all these peace decissions when he returned from the peace negotiations in US. They are NOT interested in peace. The Palestinian leaders wants ALL JEWS out of Israel – wipe out Jews from Israel instead. And when Israel allow the Palestinian educate generation after generation a new revengeful and racist youth in this racist aim, the result can not be something else. but only this: hate and revenge on the Jewish people according to the Palestinian racist-jihadist school programme.
Palestinian leaders use rhetorical hatred of Israel.

Their aim is a state of Palestine on the entire Jewish properties, so obvious and clear. What Israel is doing against this is not effective because Israel allow a Jihadist Palestinian education system, in Israel, no good. When Arafat refused the peace agreement 2001 in USA with Clinton and Itzhak Rabin, THE PALESTINIAN PEOPLE LOOSED BIG. We can understand this now better after the so called Abraham Agrement 2020 between Israel and Arabs. Because with Abraham agrement WHOLE the Palestinian issue became bypassed! Not even it mentinoed by the parts. Actually the Palestinian issue is judged to be failed - because it has a revenge and racism target: to terminate all the Jews of world and establish a Palestinian state on the ENTIRE Jewish properties/land. But the real sitation is that STILL the CIVILIAN IN BOTH SIDE IS BEING KILLED because of this FAILED PALESTINIAN POLITICS. Many times big oportunities was given to Palestinian to establish an independant state but firstly the racist Palestinian leaders and the other Jihadist leaders of Arab countries didn't allowed this happen! They wanted to use the Palestinian cause as a constant open wound against Israel, which they hated a lot because of Islamist Jihad. And unfortunately, the Palestinians have also come to this trick as a people and are still being slaughtered and killed like a toy in the hands of these racist-jihatist Arab leaders at the wheel of an unsolvable political failure of this eternal question.

--- Support İsrael AGAINST TURK-ARAB & PERSIAN ISLAMIC JIHAD TERROR & HORROR!!

 

''FİLİSTİN FACİASI'' dedi rahmetli Orhan Kotan. Ne kadar da isabetli bir söylem ..
Filistinliler denince adamın aklına hemen şunlar geliyor:
--- HİÇBİR din, HİÇBİR ideoloji, HİÇBİR dava, hiçbir insanın, hiçbir çocuğun hayatından, canından ve kanından daha değerli değildir. Hayat her canlının en kutsal ve dokunulmaz hakkıdır. Ama gel de bu gerçeği türk, arab ve fars islamistlerine anlat! Doğuştan kör olarak doğmuş kör bir insana renkleri kavratmaya çalışmaya benziyor bu iş. İnsanlığını kaybetmiş bu zümreler için ne yetişkin insanların ve hatta nede masum çocukların hayatının hiçbir önemi yoktur. Çocuklarını CİHADİST olarak yetiştiriler, kendileri günlük yaşamlarında 'siyoniste ölüm' söylemiyle güne başlarlar ve 'siyoniste ölüm' sloganlarıyla akşamları başlarını yastığa koyarlar. Çocuklarına tavuk keser gibi insan kellesi kesmesini öğretiler. Daha iki yaşındaki çocukların eline tabanca, bıçak ve hatta kalaşnikof vererek resim pozları verdirirler. Sadece İsrail yahudilerini değil, BÜTÜN DÜNYA YAHUDİLERİNİ KATLEDECEKLERİ sloganlarını yemin ederek gece gündüz atarlar. Yahudilerin evlerini basarak yahudi kadınlara tecavüz ederler, binlerce masum insanları kurşunlarlar, yüzlerce yahudi çocuklarını, gençlerini ve yaşlılarını rehin alarak Gaza'ya götrürken düğün arabaları konvoyları misali şaşaalı bir şekilde caddelerde gösteri yapıp sloganlar atarlar, arabaların kornalarını çalarlar ve GAZA HALKININ ÇOĞUNLUĞU da bu katilleri coşkuyla ve alkışlarla karşılar. Ve esir aldıkları bu rehineleri hiç acımadan kahpece öldürüler.
Sonra İsrail Gaza'daki rehinelerini kurtarmak için askeri bir harekat yapar, tabiiki ve ne yazıkki o zaman sivil insanlar da öldürülür.. ve hemen başlarlar 'yahudi canavarlar bu kadar insan katletti' diye şikayet etmeye, AĞLAMAYA ve SIZLAMAYA. Ama filistinli islamistler yahudi katledince Gaza ahalisinin ÇOĞUNLUĞU ANTİ-SEMİTİK slaoganlar ve naralar atarak sevinçten coşarlar..!
Bu filistinliler ne zaman uygarlık gerçeğini öğrenecekler? Ne zaman ırkçı arap devletlerinin siyasi kobayları olduklarının bilincine varacaklar? Ne zaman?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRAN TODAY: She will be stoned according to Sharia (Islam's) law for adultery.

Iran & Women
Iran & Basic Human Rights
Iran & Democracy

Here is Iran: the Russia's & China's ally.

A Kurdish proverb:
- Tell me who your ally is then I'll tell you who you are

(The picture is at least 25 years old - 2023)

Iran is dangerous, ''have got nuclear technic to produce atom bombs from Russia!''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wrote about him for 3 years ago and we are very glad that USA eliminated him three years later.

- Thank you Uncle Sam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

All islamist Turks they live in Europe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdistan Devrimi ne bir sırdır, ne bir hayal ve nede bir büyü
Her geçen gün daha da yaklaşan bir gerçektir,
İşbirlikçi hain İSLAMİST KÜRD LİDERLERE rağmen
GERÇEKLEŞECEKTİR!!!!!

''İslam ümmeti devletlerini parçalayıp bir kürd devleti kuramayız'' diyen HÜDAsız PAR'' cahşlığı, kürdleri tam yedi parçaya bölen Ümmet devletlerine; ''NEDEN siz hiçbir müslüman kişi veya zümrenin, ne tarihte ve nede bugün kürdlerin islamiyete yaptığı muazzam katkıların bir çeyreğini bile yapmadığı halde, islamiyete bu kadar büyük katkılar sunmuş ve islam ve halifes önünde diz çöküp 'artık sen bizim emirimizsin ey yüce komutan'' dediği Kudüs'ün fatihi muhteşem Salahadin Eyyubi'nin torunlarını tam yedi parçaya böldünüz ve üsteklik onları hala hergün katlediyorsunuz? Sizde ne insanlık var, ne namus, ne, ne ar ve nede şeref var'' demiyor?

KÜRD LİDERLERİN HEPSİ HAİNDİR
-- Biri diyor: ''Kürd devletini bana altın tepsi üzerinde sunsalar reddederim''!
-- Bir diğeri diyor: ''Kürdistan devleti fikrini'i çöp tenekesine attık'!!
-- Bir diğeri diyor: ''Kürdistan'ı Türkiye'ye kattık - Türkiye ortak vatanımızdır''!
-- Bir diğeri diyor: ''Kürdistan devleti sadece şiirlerdeki pembe hayaldir''!
-- Bir diğeri diyor: ''Ümmet devletlerini parçalayamayız''
-- Bir diğeri diyor: ''Hala vakti gelmemiştir. Ne ben ve hatta nede çocuklarım bir kürd devleti tesisi gününü göremiyecektir''!
Hala kürd liderlerinin hain ve işbirlikçi olmadıklarını söyleyebilen biri varsa rtaya çıksın ve bu yukarıdaki cümlelerin ne anlama geldiğini bize açıklasın o zaman!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAMIN ANAVATANI MEKKE / SUUDİ ARABİSTAN'DA KURAN'I TUWALETE ATTILAR
Mekke belediyesi tıkanan kanalizasyonu temizlediğinde karşılaştığı manzara:

Om detta hade hänt någon annanstans i världen skulle helvetet braka löst...

I ISLAMS HEMLAND i Saudiarabien är avloppen igensatta mestadels på grund av kasserade koraner.

 

 

 

'Newsweek' Retracts Quran Desecration Story

MICHELE NORRIS, host:

Newsweek is retracting its story about the desecration of the Koran by interrogators at the US prison at Guantanamo Bay. The May 9th issue of the magazine reported that the holy book was flushed down a toilet there. That news prompted violent demonstrations in Afghanistan, Pakistan and other countries. At least 15 people were killed. Yesterday Newsweek apologized for any errors it may have made in its reporting. And today, under further pressure, the magazine announced it's retracting the story altogether. NPR's Jackie Northam reports.

JACKIE NORTHAM reporting:

The Newsweek statement is one line long. It says based on what the magazine knows now, it's retracting its original story that an internal military investigation had uncovered abuse of the Koran at Guantanamo Bay.

The announcement came at the end of a day that saw blistering reaction from all quarters of the Bush administration. The Pentagon said the article was irresponsible, demonstrably false and that the weekly magazine hid behind anonymous sources that could not withstand scrutiny. White House spokesman Scott McClellan criticized the magazine's journalistic standards and said that the report had serious consequences. State Department spokesman Richard Boucher said Newsweek had nothing to substantiate its claims that US service personnel had desecrated the Koran.

Mr. RICHARD BOUCHER (Spokesperson, State Department): This kind of report, this allegation, is now proving not to have any real basis. It is anathema to us. We've said that. We made it clear that our practices and our policies are completely different, and I'm afraid because this story is out there and we can't get it back, we're just going to have to continue to make clear that our practices and our policies are completely different.

NORTHAM: Boucher said that the administration will continue to investigate allegations made by Newsweek that soldiers and interrogators disrespected the Islamic holy book. Still, allegations that the Koran has been desecrated is something several defense lawyers for Guantanamo detainees have been hearing over the past few months, including Joshua Colangelo-Bryan, who is co-counsel for six Bahraini prisoners held at Guantanamo.

Mr. JOSHUA COLANGELO-BRYAN (Co-counsel for Prisoners): We were told of examples where copies of the Koran were thrown to the floor, where detainees' plastic flip-flops were put on the Koran and other similar examples of treatment that our clients certainly felt was disrespectful.

NORTHAM: Colangelo-Bryan says it's more than just disrespect for the Koran. There's a sense that religion is used as an interrogation tactic.

Mr. COLANGELO-BRYAN: One client described to me an interrogation where he was wrapped in Israeli and United States flags and told by his interrogator that there was a holy war going on between the cross and the Star of David on one hand and the crescent on the other hand. And I'll admit when I first heard that, I was a bit skeptical. Several months later, however, I saw a report written by an FBI agent who had been present at Guantanamo describing an interrogation in which a detainee was, in fact, wrapped with an Israeli flag.

NORTHAM: It was FBI memos that first sparked an earlier investigation into Guantanamo. Boucher said nothing in that investigation has substantiated charges of desecration of the Koran. But speaking at a press conference last week, chairman of the Joint Chiefs of Staff General Richard Myers said that investigators did find something interesting.

General RICHARD MYERS (US Air Force; Chair, Joint Chiefs of Staff): They have looked through the interrogation logs, and they cannot confirm yet that there were ever the case of the toilet incident, except for one case, a log entry which they still have to confirm, where a detainee was reported by a guard to be ripping pages out of a Koran and putting them in the toilet to stop it up as a protest.

NORTHAM: Military officials said an inquiry looking specifically at the Newsweek allegations is under way. And key Washington allies, such as Pakistan and Saudi Arabia, are demanding that it be thorough.

May 16, 200512:00 AM ET


NPR News, Washington.

 


Muslim double standards

By the way, the picture below of destroyed Qurans were found in sewers in the motherland of Islam in Saudi Arabia! Which is worse, Muslims in Islam's holiest seat who throw their Koran books down the drain or it is burned in some non-Muslim country?

 

Muslimsk dubbelmoral

Förresten, bilden nedan på förstörda Koraner påträffades i avlopp i islams fosterland i Saudi Arabien! Vilket är värst' muslimer i islams heligaste säte som slänger sina kornanböcker i avlopp eller den bränns i något icke muslimsk land?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Din demek gerçekten de aklın ve mantığın derin bir kuyuya hapsi demektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colonialist Europe & İt's Jihadist Turks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdo, Kurdistani/ Sveriges Islamisering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana dilinin unutturulması bir millete yapılacak büyük bir zulümdür. Ondan da büyük zulüm, onun milli şuurunun yok edilmesidir. Bir millet ana dilini kaybetse bile milli şuurunu muhafaza ettiği müddetçe varlığını sürdürür. Milli şuur milletin bekasının tek teminatıdır.

Ahmet Zeki Okçuoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakın türkler hakkında NE demişler?

Avrupa türkleri tanıyor - kürdler türkleri TANIMIYOR!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Türkü deviren Kübalı Yiğit !!! ÇOK YAŞA PAŞAM!!
- Usted es un héroe real !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdleri katleden hem 1. ve hemde 2. Türkiye.
3.sü de kuruşlsa yine kürd katleder.
Vatansız işgalci türklere payanda olanlara bugün 'turkman' (türkelrin yanında kalanlar deniyor
ve bunlar 1 no'lu kürd düşmanlarına çevrildi. Yani 'jêketo-pêketo' oldular.
İşgalci vatansız türkler tıpkı vücutsuz virüs gibi evsiz/vatansız'dırlar.
Kendilerine kürdlerden CEHŞIK dediğimiz devşirme yeni virüsler yaratıyorlar.
Tıpkı türkmenler gibi. Bunlar da bir zaman kürd idiler..
İşgalci, vatansız türklerin hedefi kürdlerin vatanını kendilerininki yapamaktyır.
Bunun için de tıpkı vücutsuz/vatansız bir virüs gibi çalışıyorlar kürdlerin arasında.
NEDEN işgalci türkler asla ve asla kürd düşmanlığından vazgeçmediğinin
ana nedenini açıklayan satırları okudunuz şimdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUCK OFF! THESE UNHUMAN TURK-ARAB ISLAMO-FASCIST STATES!
- İnsanlıktan çıkmış islamo-faşist TURK-ARAB devletlerin hepsinin canı cehenneme!

Turkey has indeed accepted a few million Syrian refugees but go and ask a Syrian refugee in Turkey what the false humanity of the Turks is all about:

- Almost all Turks are against Syrian refugees becoause the Turkish society is in high ddegree a rasict society
- Syrian refugees are used in the most difficult crap jobs for little money
- The Turks buy their child girls to their second, third and fourth wives
- Turkey receives billions in grants from the EU for these refugees but gives nothing to the refugees
- The Islamist Syrian refugee immigrants can become Turkish citizens for the purpose of voting in general elections for Erdogan as well as placing these Islamo-Fascist Turkish-loyal Syrian Arabs on Kurdish property to turn Kurdistan into a Turkish country. As you know, the Turks have no country, they lack a native country.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şeyh Abdul Qadir Nehri tarafından osmanlı sadri azamı'na (başbakan) gönderilen 25 Haziran 1909 tarihli bir mektupta şu talebin yer aldığı mesaj: İran hükümeti tarafından ele geçirilen babası Ubeydullah Nehri yönetimindeki köy ve vilayetlerin geri verilmesi.... .

(Oysa Şeyh Abdulkadir sözkonusu bu kürd topraklarının işgalci fars devleti'nden geri alınmasının çağrısını kürdlere yapmalıydı, işgalci osmanlıya değil..)

Ett brev från 25 juni 1909, sänt av Abdul Qadir Nahri till ottomanska sadri azam (premiärminister) och kräver i meddelandet: att återställa byar och provinser som beslagtagits av den iranska regeringen under hans far Ubeydullah Nahri.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu tawanbar î heger zarokê te bi kurdî nizanibe. Vîan Lîneva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEZAN NIZANE KU NIZANE

İşgalci islamo-faşist türk toplumundaki kahır ekseriyet bireylerin özellikleridir
Bunun içindir ki türk bireylere geröeği anlatmanın hiçbir faydası yoktur.

 

GERİ KÜRD TARTIŞMA VE ELEŞTİRİ KÜLTÜRÜ


Makul kürd kesimlerini bu genellemeye katmaktan imtina ile şunu söyleyebiliriz ki kürdlerde tartışma kültürü ne yazık ki hiç gelişmemiştir. Aslında bu geri durum sadece kürdlere özgü bir şey değildir. Tartışma kültürü sıfırın çok altında seyreden İSLAMCILIK ŞÖVENİZMİ ve gericiliği ile yoğrularak devam eden, tartşmalarda: 'küfürdür', 'düşmanlıktır', 'günahtır', 'değerlerimize saygısızlıktır' saikiyle eleştirel teşbihlere bile, tahammülü sıfır derecede olan arap, türk ve fars gericiliği, bütün bu geri tartışma kültürünün menşeidir.

Kısa ve öz olarak denebilir ki kürdlerdeki geri tartışma ve eleştiri kültürünün menşei kürdlere islam yoluyla bulaşmış olan İSLAMO-ARABO-TURKO & FARSO geri tartışma ve eleştiri kültürüdür. Yani bu geriliğin kökü, islamdaki arap üstünlüğü kurumuna toz kondurmama İLAHİ - KUTSALLIK şövenizmidir.

Bu nedenle en küçük bir eleştirinin altında hemen bir buzağı aranır. Eleştiri yapan kişinin masum niyeti hemen lekelenir..

Bu yüzden yurtsver bir kürd, Xapo ve Xapo Hareketi'ni asla eleştiremiyordu. Aynı şekilde Güney Kürdistan siyasi liderliği EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZLA STRATEJİK ORTAKLIK YAPTIĞI HALDE eleştirilemiyor bugün. Ya art niyetli bir DÜŞMANLIK yada Uzun Dilli (zımandirêj'lik) şarlatanlık olarak görülüyor bütün eleştirmenler.
Bir de bu durumda müritlik faktörü vardır. Bu nedenle sürekli bir keşmekeş, çekişme ve kısır döngüye takılıyoruz hep eleştiri yapıldığında. Oysa eleştirmek kısaca ve tek kelimeyle ONARMAK demektir.

Hayatımda şimdiye kadar en enteresant ve ateşli bir ilk tarışma kültürüne, daha çok gençken, KAWA Hareketi kadrolarıyla, RIZGARİ ve Özgürlük Yolu hareketleri çeverelerinin, daha KUK ve PKK yokken, 1977 yılında Diyarbekir'in merkezindeki Dağ Kapı şehir parkında iki üç saat süren gündüz saatlerde yapılan siyasi bir tartışmada şahit oldum.

Tartışma türk polis ve askeri güçlerinin müdahale etme çekincesiyle fiziki çekişmeye varmadı ama laf düzeyinde hiçte biribirine saygı ve riayet edilmeyen, nahoş, sert ve oldukça kabadayı bir uslupta devam ederek tartışma çevresini gözleme görevlilerimizin 'polis geliyor' diye yaptığı acil bir uyarı üzerine çabucak dağılarak son buldu.

Çok genç yaşta şahit olduğum bu en ilk kürd siyasi tartışma ortamından çok ders çıkardım. Bu tartışmanın biribirini kabullenmeyen sert, katı, kaba uslubu, aradan onyıllar geçmesine rağmen hala canlı bir şekilde hep hatırımda duruyor.
Çok iyi hatırlıyorum, bu tartışmada; 'ben daha doğruyum', 'sizin bütün söyledikleriniz yanlıştır' PRİMİTİV EGOSU oldukça yüksek bir düzeydeydi. Hiçbir gurup mensubunda hoşgörüden zerre kadar bir eser yoktu. Tartışmacıların hepsi yirmi yaşlarında olan daha çok genç bireylerdi ama gereğinden çok sert bir tavır sahibi idiler birbirine karşı. Oysa böyle sert bir tavrın kürdler arasında olmasına hiç gerek yoktur, çünkü fayda değil sadece zarar veriyor.

Tartışma ve eleştiri kültürünün ABC'si hoşgörüdür. Hoşgörülü olmasan kırılma, darılma ve hatta kavga olur.

 

 

 

 

 

 

Ji %60'ê vî gelê bêsewad ji ber serokê xwe yê xaîn raya xwe daye vî zalimê Erdolf'î

 

HİPNOTİK İSLAMCILIK
Batı Kürdistan'ın diktatörleri Esad ailesi denen aile, aslen nusayri-alevi bir kürd aileden gelme olduğu söyleniyor ve bu iddia doğrudur, aynen öyledir.
Kuzey Kürdistan da, türk OLMUŞ döneklerin işgali altında değil midir? Bu hali mümkün kılan tek ideoloji HİPNOTİK İSLAMCILIK'tır.
Hipnotik islamcılık kürd halkının büyük bir kesiminin BEYNİNİ YIKAYARAK gözünü tam köreltmiştir.
Oysa insan herşeyden önce insandır. Din, ideoloji, siyaset ise tali planda gelen şeylerdir.
1- Eğitimsizlik ve cahillik
2- Sistematik işgal ve sömürgecilik MANİPÜLASYONLARI
Sadece bu her iki etmendir ülkemiz insanlarının kendi benliklerini kaybetmelernin tek ve biricik sebebi..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svenska ISIS terrorister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAMO-FAŞİST türk-arab & fars işgalciler kürdlerin kafalarını sadece ''EKMEK MÜCADELESİ'' için meşgul ederek kürdlerin KAYBETTİĞİ EKMEKTEN DE DAHA BÜYÜK VE DAHA DEĞERLİ olan KÜRDİSTAN'ın ÖZGÜRLÜĞÜ'nü unutmalarını sağlamıştır. Bunda en büyük suç MANİPÜLATÖR işgalci islamo-faşist türk'ündür.
KÜRDLER DE ARTIK NEYİN (ekmeğin) NE KADAR ÖNEMSİZ ve NEYİN (özgürliğin)
NE KADAR ÖNEMLİ olduğunu kavramalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalimin saltanatı, haksızın iktidarı yatsıya kadardır. İşgalci, islamo-faşist türk ordusu iç savaşı 2016
Bundan daha beteri beklemektedir onları Kürdistan'da

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Richard Dawkins

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kafatasçı-Irkçı türklük çete teşkilatlanması İttihat ve Teraki Cemiyeti'nin 'Tahtacı Aleviler Raporu 1918'

Rapor Sonucu: Tahtacı Aleviler kendilerini Türk görmüyorlar, acilen Türkleştirilmeliler! Türkleştirmek için Sünnileştirilmeliler öncelikle! Sünnileşirlerse Türkleşirler. (Sivas Kürdü'nde alıntı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peh peh peh!! LAWÊ MENCÊ ÇÛ QEZENCÊ!

30 senelik gerilla mücadelesinin hasılatına bakın: ''NAVNETEWÎYE TENDURİSTİYA TÛRÎZMÊ''
Ne terminolojî ve ne de syntax bakımından doğru yazılmış bir kürdçe cümle.
Bu yanlış kürdçe yazdırmalar özellikle işgalci, islamo-faşist türk devleti'nin toplama ve karma dili türkçe'den çok daha zengîn ve çok daha eski olan kürdçe'yi
aşağılamak ve küçük düşürmek, itibarsızlaştırıp önemsizleştirmek için kullanıyor.
İşgalci, islamo-faşist türk devleti böyle yapmakla bir taşla iki kuş vuruyor:
1- işgalci, islamo-faşist türk devleti'nin dili türkçe'den çok daha zengîn ve çok daha eski olan kürdçe'yi
aşağılamak ve küçük düşürmek,
2- Geniş kürd kitlelerin özellikle kürd dilini doğru öğrenmelerini ve kullanmalarını sabote etmek ve engellemek.

Yukarıda işgalci, islamo-faşist türk devleti tarafından bilinçlice yanlış yazılan bu kürdçe cümlenin doğrusu şudur: 'Yekîneya tûrîzma tenduristiyê ya navneteweyî'
Kürdçe ve türkçe birbirine TAM ters çok ayri iki dildir.
Kürdçe'de kurulan bir cümle türkçe'ye tam tersine tersinden tercüme edilebiliyor.
Kürdçe SVO'dur, türkçe ise SOV'dur:

Yani: Ez (Ö) diçim (F) bajêrî (N) . Yani: Ben (Ö) çarşıya (N) gidiyorum (F)

SOV (Özne Nesne Fiil)

Özne: Subject
Nesne: Objeckt
Fiil: Verb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşgalci, islamo-faşist İran devleti'ne ölüm!
Yaşasın Başımsız, Birleşik, Demokratik-Deküler Kürdistan1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Islamo-fascist Arab-nationalist Iraq massacred 284,000 Kurdish civilians between 1984-1988. After the US rescue of Kurds and other civilians in 2003, video films were found showing the atrocities of the Arab nationalist Iraqi army as they BURIED ALIVE Kurdish children, women and old men.
Only in a single day on March 16, 1988, the Arab nationalist and Islamo-fascist Iraqi army gassed at least 5 thousand Kurdish civilians in the city of Halabja. Thousands of Kurdish villages were burned, 10 Kurdish cities were destroyed.
During ARAB ISIS attack, 20 thousand Kurdish civilians were killed.
---- Long Live Uncle Sam !!
---- Well Done !!

( İslamo-faşist Arap-milliyetçi Irak, 1984-1988 yılları arasında 284.000 Kürt sivili katletti. 2003'te ABD'nin Kürtleri ve diğer sivilleri kurtarmasının ardından, Arap milliyetçisi Irak ordusunun Kürt çocukları ve yaşlı erkekleri diri diri gömerken yaptıkları vahşeti gösteren video görüntüleri bulundu. 16 Mart 1988'de Arap milliyetçisi ve İslamo-faşist Irak ordusu, Halepçe şehrinde en az 5 bin sivil Kürt'ü gaz bombasıyla öldürdü. Binlerce Kürt köyü yakıldı, 10 Kürt şehri yerle bir edildi.
---- Yaşasın Sam Amca !! )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKIET HEMVIST FÖR INTERNATIONELLA KRIMINELLA!
Här är den ideologiska förklaringen till fenomenet:

Turkiet låter tungt belasta internationellt verksamma kriminella investera sina pengar i Turkiet.
Det är tillåtet enligt islam eftersom MÅLET HELGAR MEDLET, det vill säga det blir inte omoraliskt enligt islam om man gör detta
i det heliga krigets JIHADS SYFTE. Erdogan anser sig vara nästa kalifen och han ska erövra hela Mellanöstern och "leda en fredagsbön i den historiska muslimska ummayadiska moskén i Damascus" som kalifen gjorde en gång på 1100-talet efter en erövring.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte bu satılmışlığa 'kürd mücadelesi' adını takmışlardı!
Ne yazık ki bu iğrenç tavır sadece Osman'da görülen bir semptom değildir, BÜTÜN KÜRD LİDERLERDE
ve kürd aydınlarının yine ne yazık ki çoğunda görülen bir aşağılıktir.

Erdoğan'ın kız arkadşı QIZ OSMAN (Osea) HESB UL HAL EDİYOR SEVGİLİSİYLE!

Bunlar bir diğer yandan da Xapo'nun ''bilinçsiz'' kürd kitlelerini kandırma memuru idiler...

''Yetmez ama evet'' ha!


KÜRDİSTAN'DA DİRENİŞ & İHANET

Kürdistan’da ihanet ve direniş hep atbaşı eşit giderek birbiriyle hep yarışmıştır. Ama gün gelmiştir ki ihanetçiler içine girip saklanacak bir delik bile bulamamışlardır.

— İşte tam o gün yakındır.

Kürd halkı çok büyük bir güçtür. Kürd halkının belini kıran işgalciler değil, ama kürd halkının içinden çıkan bu işbirlikçi ve hainlerdir. Herne kadar kürdler tam esir edilmişse ve Kürdistan baştan başa işgal edilmişse de, kürd ulusunun direniş ve yurtseverlik reflexleri hiçbir zaman köreltilememiştir.
Kürdler içindeki yabancı otu, kan emici keneyi, küfle beslenen kurdu, işbirlikçiyi ve haini herzaman temizleyerek ta mutlak özgürlük olan bağımsızlığa kadar direnişini kesintisiz sürdürmüştür bugün de sürdürmektedir. Ta kürd kurtuluş, bağımsızlık ve özgürlüğü gününe kadar bu aralıksız süren direniş ASLA durmayacaktır.

Xain XAPO başta olmak üzere Xapo ihaneti çevresinden belli bazı şahıslardan oluşan ve görevleri ihanetçiliği kürd kitleleri arasında yaymak olan Osman, Selo, Sırrı, Ahmet gibi hain Xapo’nun türkiyelilik denen ihanetçilik projesinin baş elemanları ve işgalci türk devletinin ihanetçi sömürge bürokratlarıdır. İşgalciler bunları gözboyamak için arasıra içeri tıkıp sonra hemen yine dışarı salıveriyor, yada yalandan sürgüne gönderiyor. Bunlardan bazılarını en az 20 defa böyle yalandan içeri tıkıp sonra salıvermiştir. Ama sadece XAPO’yu ve onun halefi Selo’yu bir süre içerde tutma ihtiyacı duyuyor. Çünkü kahraman yaratacak! Ama bunlar ''içerde'' siyasi mahkumdan çok lüks hotellerin VİP misafirleri muamelesi görüyorlar. Hatta Jet-Set muamelesi bile yapılıyor bu binyılların en büyük kürd hainlerine. Her ikisini de helikopter ve özel uçaklarla gezdirerek, Kürdistan’daki türk ceza ve tutukevleriyle mukayese edildiğinde, dünyanın en konforlu mekanlarında onları yatırıp besliyorlar. Dünyanın en barbar ve en acımasız devleti ünvanı sahibi olan ve kürdlerin dünyadaki en büyük katili ve en büyük düşmanı olan işgalci türk devletinin bu hainleri böyle elinin üstünde tutup kuş tüyü yataklarında yatırıp bal ve sütle beslemesinin nedeni ne olabilir acaba? İşgalci İslamo-faşist türk devletinin Batı-Avrupa'nın ve İskandinavya'nın gelişmiş demokrasi modeli devletlerinde tutuklu ve hükümlülere uygulanan uygar muamelenin bile ötesinde daha çok uygar bir uygulama ile bu “terörist-başı” diye suçladığı kürd liderlerini acaba NEDEN böyle titizce besleme ihtiyacı duyuyor sizce? Oysa işgalci İslamo-faşist türk devletinin gaddarlığıyla dünyada ün yapmış kapkara zindanlarında XAPO ve Selo ile aynı davadan dolayı esir tutulan onbinlerce tutuklu ve hükümlüye kelimenin tam anlamıyla KAN KUSTURYOR şu an!

İki kere iki dört eder. Bu hainleri eğer hala sizde biraz temiz vicdan kalmışsa HAK ETTİKLERİ ŞEKİLDE YARGILAYIN.

 

 

Zaten adı da üzwerinde: ahmeT TÜRK .. Li Kurdistan'e deqên REŞ ..

 

 

 

 

 

 

 

 

Äntligen vaknar:
NATOs generalsekreterare Stoltenberg:
- ''Vi har allvarliga meningsskiljaktigheter med Turkiet.''
Och VAD HÄNDE med de här meningsskiljaktighterna då?
VART tog dem vägen nånstans?
HUR KAN EN TERRORIST STAT SOM TURKIET VARA DEN "DEMOKRATISKA ALLIANSEN" NATOs MEDLEM?
Om inte Turkiet utesluts ur NATO nu motarbetar den Nordatlantiska alliansen NATO mot sin egen grundprincip: NATO medlemstater måste vara demokratiska stater och inte diktaturer - eller hur?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAKAMLI KURAN OKUMAK: BEYNİ (Bilinci) DELEREK HİPNOTİZE EDİYOR

 

 

MAKAMLI KURAN OKUMA TARZI HİPNOTİK-PSİKO-SİYASİ BİR OLAYDIR


--- Beyni (bilinci) direkt delme tarzında Kuran okumanın nedeni: seni hipnotize etmektir. Kuran okuma üsulu ve şekli, yani dünyaca meşhur ve aslen Mısır kürdü olan şeyh Abdülbasit Abdulsamed'in yanık şarkî bir üslupla okuduğu o en yaygın tarzdan bir ses ve tonla Kuran'ı okumak; bir BEYİN YIKAMA tarzı ve okunuş şekli olduğu, psikoloji bilimcileri tarafından da kabul edilen bir olgudur. Çünkü ister inan ister inanma o şekildeki HER okunuş tarzı bir insan olarak SENİ HİPNOTİZE ediyor. Şahsen beni etmiştir daha önceleri.

Güncel, tarihi, sosyal ve siyasal faktörler ve hatta 7 yıl imam-hatip okulu okumuş ve bu konuda kendi deneyimlerimi edinmiş biri olarak tarafımdan yapılmış bir iddiadır bu.

Bu iddiayı eleştiriken, Kuran'ın Peygamber döneminde ve Peygamber döneminin hemen sonrasında böyle bir okunuş tarzının olmadığı gerçeğini göz önünde bulundurMAyarak eleştirildiğinde, böylesi bir eleştirinin tutmadığı görülür. Bundan da daha önemli bir faktör, okumak denildiğinde, normal bir okuma akla gelir. Yaratıcının sözleri olduğuna inanıldığı ve bu bakımdan da kutsal olduğu düşünüldüğünden dolayı da, biraz vurgulu da okunabilir. Bunun dışındaki abartılı, yüksek sesli okumalar belli bir amaca yönelik abartmadan başka bir şey sayılmaz.

Beyini (bilinci) direkt delme tarzında Kuran okumanın nedeni, ilk müslümanların ideolojik ve coğrafi yayılma çaba ve siyasetiyle ilgili bir olaydır. Hem üzerinde yayılmak istenilen coğrafyanın ahalisine gözdağı vermek, gövde güç gösterisi yapmak için toplu şekilde namaz kılma ihtiyacı doğmuştur ve hemde mecusi, yahudi ve hiristiyan ahali içinde müslüman devşirmek için, Kuran'ı, yanık bir tonda ve direkt beyine hitap edebilecek bir tarz ve makamda okuyarak, bu şekilde güçlerine yeni coğrafya ve yeni insan gücü katmaya çalışıp çabalamışlardır.

Şimdiki medeni dünyada, cihad şartları olmadığından, bütün inançların BARIŞ İÇİNDE BİRARADA, BERABERCE yaşamaya çalıştıklarından dolayı, ne toplu şekilde namaz kılarak birilerine güç ve gövde gösterisi manevraları ihtiyacı kaldı ve ne de Kuran'ı NORMAL OKUMANIN dışındaki bir şekilde okuyarak, insanları psikoljikmen etki altına alarak, insanların beynini yıkayacak yoldan müslümanlaştırma ihtiyacı kaldı.

Goran Candan

(İmam-Hatip Eğitimli İmam 1979)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CIA - WAR ZONE SERVICE KURDISTAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muslıms demonstratıng agaınst ISIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İnsanın özgürlüğü.. Jean Jack Rousseo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyada en çok ekmek (zehir) yiyen ülke Turkiye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


The Palestinian movement is a terrorist and racist movement but it has the sympathy of the whole world community and is very popular!?
-- The Kurdish movement, on the other hand, is an ANTI-ISLAMIST movement, it receives no support but is opposed, on the contrary.
What a wierd world ?!.

 

THE PALESTINIAN MOVEMENT IS A JIHADI-TERRORISM AND RACISM MOVEMENT. FOR EXAMPLE, PALESTINIANS MASSACRE NON-Jewish 3rd PARTY CIVIL PEOPLE IN THEIR DISPUTES WITH THE JEWS: THESE INHUMAN ISLAMIC PALESTINIAN TERRORISTS MASSACRED HUNDREDS OF CITIZENS FROM OTHER NATIONS, WHO HAS NOT TO DO IN THE PALESTINIAN-ISRAEL CONFLICTS:

 

---- TO FORCE LANDING AND BLASTING OF CIVIL PASSENGER AIRCRAFT HIJACKED FROM EUROPE IN THE JORDAN DESERTS 1967-1974
--- ATTACKING THE MUNICH OLYMPIADS AND KILLING FOOTBALL PLAYERS OF THE OTHER NATIONS 1972
--- KILLING CIVIL PASSENGERS WITH AUTOMATIC WEAPONS IN THE CIVIL AIRPORT OF VIENNA 1988

SOURCE OF THE PALESTINIAN JIHAD TERRORISM: TURKEY (Hamas) & IRAN (Hizbollah). - STOP THE TERROR FINANCING STATES: IRAN & TURKEY- The source of Palestinian islamistic terrorism is outside of Israel, it is in Iran & Turkey. The Iranian and Turkish states inspire, encourage and support Palestinian terrorism politically, culturally, economically and diplomatically for the Islamic cause, for the sake of jihad.. Those who support the so-called Palestinian case directly help Iran & Turkey to this end!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ramin Hossein Panahî
-- Xwedê mala Îranê xirabike maşalê !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(23 tusen palestinska jihadister deltog i Iraks Anfal Folkmord 1984-1988 mot kurderna då 184 tusen kurdiska civila mördades)

 

 

 

Filistin Hareketi İSLAMİST-CİHADİST-TERÖRİST bir harekettir.
Eylül 2022 Halk ayaklanmasında Doğu Kürdistan Halkı bu gerçeği kavrayarak İran İslam Cehennemi devleti'nin Kürdistan'da bir sokağa verdiği 'Filistin' sokak levhasını yerinden söküyor

ÇÖZÜM

Petrol ve bol parayla şımartılanların dünya emperyal güçleri tarafından terbiye edilmeleri zamanı çoktan gelip geçmiştir. Tarihte bir iğne bile üretmemiş olanlara, günümüzde de bir kalem bile üretemeyenlere asla haketmedikleri büyük bir ihtimam ve değer verilmesi çok YANLIŞTIR. Üstelik bu hepimize, bütün insanlığa madden ve manen çok pahallıya mal oluyor. Bu anarşiyi ve israfı durdurmanın zamanı gelmiştir. Küresel akıl merkezleri bu soruna ciddi bir şekilde eğilerek, insanlık yolundan tam çıkmış, tam vahşileşmiş Ortadoğu'daki bu gayri-insani ELEMENTLERİ (diktatör, faşist devletleri) ORTADAN KALDIRMALI ve Ortadoğu'yu insanın yaşayabileceği uygar bir yer haline getirmelidir. Dünya ancak böyle huzur bulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünya gider Mersin'e, bunlar gider tersine

ÇÖZÜM

Petrol ve bol parayla şımartılanların dünya emperyal güçleri tarafından terbiye edilmeleri zamanı çoktan gelip geçmiştir. Tarihte bir iğne bile üretmemiş olanlara, günümüzde de bir kalem bile üretemeyenlere asla haketmedikleri büyük bir ihtimam ve değer verilmesi çok YANLIŞTIR. Üstelik bu hepimize, bütün insanlığa madden ve manen çok pahallıya mal oluyor. Bu anarşiyi ve israfı durdurmanın zamanı gelmiştir. Küresel akıl merkezleri bu soruna ciddi bir şekilde eğilerek, insanlık yolundan tam çıkmış, tam vahşileşmiş Ortadoğu'daki bu gayri-insani ELEMENTLERİ (diktatör, faşist devletleri) ORTADAN KALDIRMALI ve Ortadoğu'yu insanın yaşayabileceği uygar bir yer haline getirmelidir. Dünya ancak böyle huzur bulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARAB JIHADISM ARAB NATIONALISM TERROR & HORROR

This is the Iraqi military which the U.S. spent 19 bln. dollars rebuilding it! That in addition to the huge life & treasure sacrifices before. One feel particularly sorry for the families of the 4.491 fallen U.S. service members. The only place where they are remembered & truly respected is the Kurdistan and the only good thing that could ever come out of their ultimate sacrifice is a democratic independent Kurdistan. Any other objective in Iraq would go in vain, as this photo so plainly confirms.
Photo: Baghdad, 2 July 2016

ÇÖZÜM

Petrol ve bol parayla şımartılanların dünya emperyal güçleri tarafından terbiye edilmeleri zamanı çoktan gelip geçmiştir. Tarihte bir iğne bile üretmemiş olanlara, günümüzde de bir kalem bile üretemeyenlere asla haketmedikleri büyük bir ihtimam ve değer verilmesi çok YANLIŞTIR. Üstelik bu hepimize, bütün insanlığa madden ve manen çok pahallıya mal oluyor. Bu anarşiyi ve israfı durdurmanın zamanı gelmiştir. Küresel akıl merkezleri bu soruna ciddi bir şekilde eğilerek, insanlık yolundan tam çıkmış, tam vahşileşmiş Ortadoğu'daki bu gayri-insani ELEMENTLERİ (diktatör, faşist devletleri) ORTADAN KALDIRMALI ve Ortadoğu'yu insanın yaşayabileceği uygar bir yer haline getirmelidir. Dünya ancak böyle huzur bulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd liderlerin eserine iyi bakın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bayxın Memo!

Oryantal erkeğin bu gerzek tarafını hiç hiç sevilmeyen bir şeydir.. Böyle kendinden geçmiş, kadına yaslanmış hımbıl ve miskin bir herif. Mem ve Zin kapak çiziminde ve hatta anlatımında da böyle bir sahne var: ''Serê xwe daniye ser çoka Zînê''.. He rokunulduğunda doğal olarak acaib karşılanan bir sahne..
Erkek dediğin hep ayakta olmalı, dimdik durmalıdır. Kadın ona dayanak değil, o kadına dayanak olmalıdır, o kadına yaslanmamalı, kadın ona yaslanmalıdır.
Siz bu kendinden geçmiş bayık kürd erkek tipinden ne bekliyorsunuz? Böyle bir erkek idealine baktığınızda içiniz kararmıyor mu? İşte o kadar çok taptığınız kürd serokları da bu tip hımbıl erkeklerdir. Bu tipler kendini bile kurtaramıyor, köle bir halkı nasıl kurtarır?
Bunun içindir ki kıçımızda bu koskoca işgal ve sömürgecilik kazığı vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Kürd ve peşmerge dostu'' Boris te başbakan olmuştu. Ama vatanları işgal edilmş kürdlere hiçbir iyi BOK yapmadığı gibi ''kürdlerin büyük dostu Biden'' da şimdiye kadar kürdlere hiçbir iyi BOK yapmamıştır ve yapmayacaktır da.
--- Kürdlerin DAĞLARDAN BAŞKA DOSTU YOKTUR sözü boşuna söylenmiş bir söz değildir. Dağ yani SİLAH...
Eğr kürdler diğer bütün dünya milletleri gibi bağımsız ve özgür olmak istiyorlarsa SADECE ELLERİNDEKİ SİLAHA GÜÜVENECEKLERDİR ve SADECE ve SADECE etkin bir kürd ulusal diplomasi ve siya seti GÖLGESİNDEKİ SİLAHLI bir mücadele ile bunu başaracaklardır.
Örneğin bugün peşmerge elindeki silahı bırakırsa, azılı arap ırkçısı ve milliyetçisi işgalci Irak kürdleri hemen bir bardak suda boğacaktır.
Bunun için kürd ulusal kurtuluş ve özgürlük yolu SİLAHTAN (dağdan) GEÇER.
Doğru sözü kim söylemişse önemi yoktur. Önemli olan söylenen sözün doğru olmasıdır:
Stalin ve kim demişse desin: SİLAH, SİLAH ve yine de SİLAH!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turk-Arab-Palestinian ISLAMIST TERROR!!
NEVER FORGET!!

TURK-ARAB & PERSIAN & PALESTINIAN ISLAMISM - A GLOBAL TERRORISM PROBLEM


İslamcılık problemi, sadece Ortadoğu'ya özgü bir problem olmayıp, bütün dünyaya yönelik bir GLOBAL PROBLEM ve sorundur. Çünkü islamcılık sadece Ortadoğu halkları toplumunu etkilemiyor, islamcılık bütün dünya toplumlarına yönelik bir etkileme faaliyeti içindedir. Tabii ki bu etkileme olumsuz yönde bir etkilemedir. İslamcılık faaliyetleri son derece yıkıcı olup, kurulu toplum düzenini bozarak değiştirmeyi öngüryor. İslamcılık BÜTÜN DÜNYA toplumlarını müslüman yapmak gibi global siyasi bir ideoloji ve pratiktir.

İslamcılık faşist ideolojisi, eski yüzyıllara nazaran günümüzde tam ayyuka çıkmış durumdadır. Avrupa emperyal güçlerinin geçen yüzyılın başlarında Yakındoğu'yu (Ortadoğu'yu) yeniden dizayn ettikten sonra, bir islam halifelik devleti olan osmanlı imparatorluğunu yıkarak, islam halifelik kurumu da osmanlı ile birlikte ortadan kaldırdı. Böylelikle islam halifelik kurumu siyasi bir güç olarak tarihe karışmış oldu.
Bunu mütakiben halifeliğin ortadan kalkmasını hazmedemeyen halifelik yanlısı köktenci müslüman araplar ve türkler, 1920'li yıllardan sonra halifelik kurumunu yeniden siyasi iktidar yapmak için, Türkiye denen devlet başta olmak üzere, Ortadoğu'nun birçok müslüman ülkesinde halifelik inşa etme çalışmaları yürütmüştür,
İran'da 1979'da islam devleti kurulmuştur, Afganistan'da 1990'larda islam devleti kurulmuştur. Türkiye'de 2002'de islamcı bir hükmet ve 2015'te de türk devleti neredeyse TAM bir islam devleti haline gelmiştir.

Avrupa, Amerika ve Çin'de islamcılık faaliyetlerini de, bu adı yukarıda geçen islamist devletler gizliden örgütlemektedir.

Bu süre zarfında, Avrupa ve Amerika'da onlarca islamist terör eylemleri düzenlenerek, binlerce masum insan katledildi.

Bunun için ilerici demokrat dünya devletleri islamcılık faaliyetlerini kısa bir an için olsun, gözardı etmemelidir. İslamcılık terörünün tam ayyuka çıktığı 2014 yılında, global düzeyde bir katılım sağlayan islamist hareket, Suriye'de islam devleti ilanı gerçekleştirerek, kürd halkına karşı kapsamlı bir saldırı başlattı.

Kendilerine Suriye'de İslam Devleti (DAİŞ) adını veren bu en son islam halifelik devleti, Irak ve Suriye gibi devletlere saldırdığı halde, kürd halkına ve Kürdistan'a saldırıları daha kapsamlı ve daha ağır bir şekilde oldu. Yüzbinlerce masum kürd öldürüldü, yaralandı, evinden ve yurdundan göçertildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkish Jihadism on it's marsch! Jihadist-TORRORIST TURKEY threatening all the world!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdistan'da olsa camileri de yıkar böyle!

İşgalci, İslamo-Faşist Turkey!
Out of Kurdistan!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iran's attack on Israel!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roja Reş li bajarên Kurdistan'ê 06.02.2023

 

 

,

 

 

 

 

 

 

 

Özgürlük Yolu ?!! Li çalakiyên bo qurbaniyên Erdhêja Roja Reş 06.02.2023

Deprem Türkiye'de değil, Kürdistan'da olmuştur, felakete uğrayan kürdler ve Kürdistan'dır. Türkiye kürderin ülkesi değildir,

"Geçmişte kürd milliyetçiliğini biz yenilgiye uğratmıştık'' Diyor adam.
Ama bunun eleştirdiği Xapo'dan hiçbir farkı yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biraz düşünün artık!

Wan'da hapsedilen 86 yaşındaki ihtiyar kürd - 86 yaşındaki ihtiyar bir kürdten bile kORKUYORLAR (*)

7'den 70'e değil - ana rahminden ta mezarda yatan kürde kadar düşmandır türk devleti, çünkü kürdü yok edip Kürdistan'ı kendisinin yapmak istiyor!
Bütün bu katliamlar, soykırımşlar tek bir hedef içindir: kürdü tam ortadan kaldırmak, bu mümkün değilse, en zayıf bir dereceye düşürmek ve
kürdlerin ülkesi Kürdistan'ı vatansız türklerin ülkesi yapabilmektir.
Yunanlıların elinden Doğu Yunanistan'ı (Anatolia'yı) almış görünüyorlar ve şimdi sıra Kürdistan'da..

86 yaşındaki masum bir ihtiyarı hapsedebiliyor ve hala Youtbe'da hörebileceğiniz gibi Lice'de askeri aracın önünden geçen ihtyar kürd kadınının
üzerinden göz göre göre sürüp geçiyor.
Ana rahminde yatan kürd çocuğa ve kapılarının önünde oynayan minnacık kürd yavrularının kafalarına sıkarsa
size daha ne yapmayabilir ki?

*): İşgalci türklerin kürdçe'den, kürdlerden, Kürdistan'dan keyiflerinin kaçmasının, rahatsız olmalarının sebebi şudur:
-- Ülkeleri yoktur. Göçeberdirler. Orta Asya'dan gelmişler Kürdistan'a ve Doğu Yunanistan'a yerleşmişler. ve öyle zannediyorlar ki kürdlerin ülkesi onlara vatan olacaktır.
-- Nah olacaktır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORTADOĞULU SAHTEKAR MÜSLÜMANLARSemavi dinler denilen dinlerin Ortadoğu'da ortaya çıktığı üç bin seneden bu yana, din çekişmeleri yüzünden ve özellikle de islam ordularının komşu kültürlere saldırması, islamcılığın işgalciliği, fetihçiliği yüzünden ve islam'ın ilk baştan bu yana yaşadığı islam-iç savaşı nedeniyle kafası tam dumura uğrayıp yamuklaşan Ortadoğu insanı insanlık benliğini tam kaybetmiştir. İşte tam bu yüzden cahildir, adaletsizdir, kibirlidir ve sahtekardır.
Şimdi bu sapık ve yamuk ideolojiyi Kürdistan'da genç kuşakların damağını kirletmek için çok yoğun ve geniş bir şekilde yaymaya çalışiyor işgalci islamo-faşist türk devleti. Kürdistan'da İslamcılığı yaymakla kürdleri köle olarak tutmaya devam edebileceğini sanıyor. Ama nafile, çünkü Kürdistan'da açtığı onlarca, yüzlerce yatılı imam-hatip okullarında yetiştirdiği onbinlerce kürd çocuklarının %90'ı türklüğe asimile olmayıp, imam-hatipçilik yoluyla dangalak bir islamcı olmadan gerçeğe vakıf olup hepsi birer kürd yurtseveri oldular.
Bu zavallı çocuklarımızın temiz damağını kirletmeyin böyle adice!
Hiçbir şey başaramazsınız kürdleri böyle asimile etmekle ve zaten kürdleri asla tam asimile edemeyeceksiniz de! Çünkü kürdleri asimile edebilmeniz için kürdlerden daha köklü, daha güçlü bir kültürünüzün olması lazımdır. Hani o nerde var sizde?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEROKWEZÎRÊ BERÊ YÊ SWÊDÎ ÎNGMAR KARLSSON KU DU DEWRE SEROKWEZÎRTIYA DEWLETA SWÊDÊ KIRIYE LI RESTORANEKA STOCKHOLMÊ GARSONIYÊ DIKE

SEROKWEZÎRÊ BERÊ YÊ SWÊDÊ ÎNGMAR KARLSSON, mijûl e bi xizmetkirina li ser karê xwe yê garsoniyê li Restoran Pelîkan'ê, li Södermalm'ê, li Stockholm'ê

(Hemî serokwezîr û hemî kabîneyên hikûmeta tirk, ereb û farsan, bila qurbana şopa lingê wî bin!
- Lingê Ingmar jî pir navdar e, meşhûr e!
PAŞÊ jî, bi taybetî rayedarên KURMANCEKANMAN û SORANEKANMAN ên li Başûr, di gel ku hîna nîv-dewlet in,
ku hîna tam nebûne dewlet jî, lê bi îşareta tiliyan karkerên xwe li ser destê xwe dilîzînin, bila ew jî li ber vê wêneyê, xwe baş fêrî însaniyetê bikin!)

Min çi car ji kurdbûna xwe fedî nekiriye, lê gava ez çûm Başûrê Kurdistan'ê û çûm serdana hin xwedêgiravî berpirsiyaran, mesûlan û gava min dît, ku bi karkerên xwe re,
bi nîşana (Îşareta) tiliyan didin û distînin (bi îşareta tiliyan ji wan re dibêjin: here! were!), hingê li ber wan dimenên kirêt, min ji kurdbûniya xwe jî şerm kir!

(Biborin, bi tirrekî: İsveç iki dönem başbakanlık yapmış İsveç'in eski başbakanı İngvar Karlsson Stockholm'de bir restorantta garsonluk yaparken.
Bir başbakan nasıl olur da garsonluk yapar sorusunu kendilerine sormaya devam ededursunlar embesil ve herşleyden önce de insanlık dışı,
işgalci, islamo-faşist türk-arab ve fars politikacılar. Çünkü bu sorunun cevabını asla anlamayacak kadar insanlıktan uzaktırlar. Acı olan da şudur ki kürd liderler bu
islamo-faşist türk arab ve farslar gibi geri ve feodal kafalıdırlar).

 

MODERN KAFA YAPILI BİR KÜRD LİDERLİĞİ YOKTUR!

-- Kürd liderliği feodal ve geri-kafa yapılıdır


Sakat ideolojili, sakat kafalı kürd lider ve siyasetçiler kürd halkını öyle bir hale getirdiler ki, kürdler HERGÜN kitle halinde öldürüldüğü halde, HİÇKİMSE kürdlerin üzerinde hüküm süren bu zulmü, bu katliamı NE GÖRÜYOR VE NEDE TEK BİR KELİME BİLE OLSUN BAHS EDİYOR.

Kürdler sinek gibi öldürülüyormuş, bu KİMİN UMURUNDA!

Örneğin İran islam devletinin Koye'de dün yaptığı bombalama gibi.. Hani KİM bu katliamdan bahsetti? HİÇKİMSE.
İnanın bunlar liderimiz olduğu müddetçe, Kürdistan'a atom bombası dahi atıp bir milyon kürd katletseler bile, yine dünyanın umurunda olmayacaktır. Çünkü bugünkü kürd liderler, kürdleri, GERİ, BARBAR ve KATİL İSLAMCILIK KÜLTÜRÜ KAPSAMINDA DÜNYAYA TANITIYOR!

Eylül 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkey has something that has been forgotten: The Islamist Suicide Bomber Army!!
This is why Erdogan sounds like a confident chakal l!!

And Turkey hides behind the national identity of these suicide bombs, namely Turkey chooses it's brain-washed victims among Kurdish orphans to build this a new Yenichar army.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DENGÊ XWE NEDIN KUJERÊN ZAROKÊN ME!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERRORIST TURKISH ISLAMO-FASCIST STATE BOMBING CIVILIANS

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİLMİŞ ''KAHRAMAN'' tÜRK
ORDUSUNA BAKIN
Diyarbekirlilerin deyişiyle: Arkadan kahramanAdamı böyle becerirler işte. Bükemedikleri bileği öpen kancık türk orusudur bu.
Gücü sadece silahsız, savunmasız sivil kürd halkına yetiyor.

Norman Schwartzkof adama böyle koyar işte.
Şerefiniz olsaydı utanırdınız biraz bu kendi bok halinizden ve zavallı savunmasız sivil insanlara el kaldırmazdınız Kürdistan'da

Ama kancık ve kalleşlerde insanlık ne gezer!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demokratik Cahşlar
Turkar fängslade ALLA de demokratiskt valda kurdiska kommunala och parlamentariska ledamöter..
- Det är inte synd om dessa kurder, eftersom de tror idiotiskt på att turkarna är demokrater. Själv har jag inte mött en enda turkisk demokrat som respekterar det kurdiska folkets självbestämmanderätt.
Sammanlagt 100 tusen kurdiska politiska fångar finns i de turkiska fängelserna varav 10 000 demokratiskt valda kurdiska politiska kadrar och funktionärer
Som man bäddar får man ligga. Dessa så kallade kurdiska politiker har inte lyssnat på en enda varning! Dessutom de här vill hellre vara med i turkarnas famn än att ha ett nära samarbete med den demokratiska västvärlden.
Här i bilden syns när de turkiska specialstyrkorna tar in en grupp kurdiska valda kommunalpolitiker. Det finns till och med ammande mammor bland dem med sina spädbarn!
Som det syns "belönas dem fint" här med mångåriga fängelsestraff. Få av dessa politiker har släpts ut ur fängelset än. De flesta av de som är släpta tidigt är konverterade och verkar för den turkiska staten. Turkar förvärvar på det sättet sina samarbetsmän.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tewşenbîr û Rantvan (rantçî) tênagehin

Xapo Hareketi PKK, hep ayn boku dağıtıyor: onyıllardır kürdler için HİÇBİR özgürlük talebi olmayan provokatif silahlı bir eylem süreci sürdürüyor bilinçli bir inatla.
. Bu kürd potansiyelini yopk etmek hedefi güden düşmanla danışıklı bir savaştır. Xapo hareketi'nin bu eylemlerinde hep kürd katlediliyor. Yine bu provokatif eylemler igalci, islamo-faşist türkleri de
siyasi olarak güçlendiriyor. Xapo hareketi yaptığı bütün eylemlerde işgalci, islamo-faşist türk devletinin eline kürdlere karşı uluslar arası alanda kullanacağı pahabiçilmez bir koz veriyor.
Bu kısır döngü kürdler en küçük bir kazanım elde etmeden onyıllardır hep devam ediyor. Kürdler sadace kaybediyor. Böyle olduğu halde, bazıları da bu boktan farklı bir sonuç çıkacağını bekliyor.
Oysa aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek, aptallıktır. Hala Xapo provokasyon hareketi'nin ardından giden birtakım aydınlar ya bunu görmüyor, yada gördüğü halde bir rant elde etmek amacı uğruna hala bu büyük kürd katili Xapo hareketi'nin peşinden gitmeye devam edşiyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKEY = ISIS

TURKEY = ISIS

PIRSÛS (Surûc) 20.07.2015

 

TURKEY = ISIS

 

 

 

Tyska tidningen Bild: Turkar lever här i frihet, men de röstar på islamistisk-fascistiska diktaturer i sitt eget land.

En stor majoritet av turkar som lever i Väst är ISLAMISTER.
De röstar på de jihadistiska och ultra turk-nationalistiska egna partier.
MASSUTVISA ISLAMISTER!
______

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Man arrested in Turkey and locked up "because he looked gay"

Sveriges & NATOs mycket DEMOKRATISKA Turkiet. Det är klart.
(LBC News London 21.07.2023)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İşgalci islamo-faşist türklerin kalleşliği üzerine söylenmiş bir kürd atasözü:

''Bi gur re dikujin, Bi şivan re dixwin, Bi xwedî re digirîn''...
Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ultra religiösa Mellanöstern

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRK TOPLUMUNUN SAHİH ANALİZİ

İki ana faktörden dolayı türk cahil ve geridir:
1- Irkçı ve dini bir saplantı sahibidir
2- türklerin eğitim müfredatı normal değil, ırkçı ve dincidir. Sonra zaten çoğu türk okul okumuyor.

Bu sebeplerden dolayı türk toplumunun %60'ı yazar Aziz Nesin'in de dediği gibi: ZIR CAHİLDİR (MHP, AKP, GULEN) vs. Geriye kalan % 20'si okul okumuş bir kesimdir ama bunların da ırkçılık ve dincilik saplantılı bir kafa yapıları vardır (boş ve yabani ot kesimi). Diğer %15'i okul okumuştur, dinci değildir ama ırkçıdır (kemalistler, CHP). En son %5 civarında da normal vatandaşlardır. Bunlar iyi okumuştur, cahil değiller, ne ırkçı ve nede dincidirler.

Bundan dolayı türk toplumun normalleşmesi ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR. Bu sakat ve ucube toplumun devleti de asla iflah olmayacaktır ve çok kısa bir süre sonra yıkılkıp tarihin çöp tenekesinde layık olduğu yeri alacaktır.

Çünkü bir devleti o devletin toplumu hem yapar ve hemde bozar (yıkar). Toplum bozuksa o devletin geleceği yoktur demektir. Mal bozuk yani..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALKLAR HAPİSHANESİ RUSYA FEDERASYONU'NUN SONU GELMİŞ OLMALI

Ukrina'ya saldırmakla Putin, büyük bir halklar hapishanesi olan Rusya Federasyonu'nun sonunun gelmesinin şartlarının birer birer oluşmasını sağlamaya başladı.
Dünya devlet ve milletleri arasında global güvenlik, barış, işbirliği ve toplumsal ilerlemenin kesintisiz bir şekilde sürdürülebilmesi için, bugün dünyada mevcut anti-demokrat, totaliter, faşist, yayılmacı, hegemonyacı, şöven devletlerin başında gelen Rusya Federasyonu gibi saldırgan, istilacı, işgalci devletlerin yapılarının değiştirilmesi gerekiyor. Rusya bugün bu olumsuz özellikleri taşıyan devletlerin başında gelmektedir ve işgalci Rusya Federasyonu'nun bu saldırgan devlet yapısı değiştirilince, Rusya Federasyonu himayesindeki bölge ve dünya barışını tehdit eden 5 devlette sırayla dizginlenecektir. Rusya kendisi gibi DESPOT-MAFİA devletlerin en büyük himayecisidir. Bu nedenle mutlaka dağıtılmalı ve boyunduruğu altındaki devletler salıverilip tam bağşımsızlaştırılmalıdır.

Rusya devlet yapısının bir DESPOT-MAFİA devleti olması nedeniyle de, tarihte edebiyat, sanat ve bilim alanında büyük ilerlemeler kaydetmiş olan rus halkını olumsuz etkilemektedir. Bu kadar zengin bir kültürü olan rus halkı, kendi DESPOT-MAFİA devlet liderlerinin yüzünden toplumsal DURGUNLUK ve hatta büyük bir toplumsal GERİLEME yaşamaktadır. Bugün Rusya'da olduğu kadar büyük eğitimsiz cahil halk tabakaları yeryüzünde sadece Türkiye, Irak, İran ve Suriye gibi geri ve yoz ülkelerde vardır. Rus toplumu son 30 yılda, bu DESPOT-MAFİA PUTİN kliği tarafından yönetildiğinden dolayı bilim, sanat ve kültür alanında çok fakirleşmiş bir toplumdur. Rusya'da bu son 30 yılda meydana gelen Nazist ve anti-semitik IRKÇI örgütlenmeler şaşırtıcı ve korkutucu bir büyüklüktedir. Putin diktatörü, kelimenin tam anlamıyla rus toplumunun ırzına geçmiştir. Rus toplumunu büyük bir MAFİA-ÇETE toplumuna dönüştürmüştür. Rusya'nın ilerici özgür, demokrat dünya ile entregre olmasının önünü tıkamıştır. Eğer Rusya özgür ve demokrat batı ile mukayese edilirse bugün tam bir hapishanedir ve rus insanlarının çoğu eğitimsiz, cahil, beyni yıkanmış anti-demokratlardır. Bütün bu nedenler, rus insanlarına karşı Batı'da büyük bir anti-pati oluşmasını da beraberinde getirmiştir. (2022)

 

 

 

 

 

 

 

 

Adnan Hoca 'kedicikleri' ..
İslamo-Turk kadın anlayışı
Adnan Hoca'nın İstanbul'daki lüks türk genelevi'nden tipik bir görüntü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok dendi ama hem işgalci, arab nasyonalist ırkçı Irak'la ve hemde işgalci islamo-faşist Türkiye ile kürd devleti-karşıtı, kör ve ölçüsüz siyasi ilişkiler içinde olan kürd liderler dinlemiyor bu gerçeği.
Hala kürdlere sadece büyük yıkım ve ölüm felaketleri getirecek olan YANLIŞ 'Pêkewe Jiyan' siyasi bataklığına saplanmışlar. İŞGALCİLERLE BİRLİKTE YAŞANMAZ. Hem demokrasi ve hemde işgal,
hem eşitlik ve hemde işgal bir arada olmaz! ISIS saldırdığında iki milyona yakın ıraklı sünni araba Kürdistan'da daimi oturum izni veren ve hatta Kuzey'de yurtsever kürd katleden MHP'li ve AKP'li
türklere Kürdistan'da büyük miktarda hem altın, hem para, hem mal, mülk servet ve daimi otıurum veren Güney Kürdistan Hükümetinin 1 tek vatandaşını ne Irak'ta ve nede Türkiye'de kabul ediyorlar.
İŞTE BÖYLE. Zavallı kürd genci Huner Kurdî.. Bu liderler bağımsızlık ilan etmedikçe daha çok Hunerler kaybedilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENUS PERSPECTIVE: Kurdistan's Government vs Kına's Government

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batmiş gemi: İşgalci-Barbar islamo-faşist Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FETO - ÇETO & ÇETO - FETO
ÇATIŞMALARI ve BU ÇATIŞMALARIN ARDINDAKİ NEDENLER

''Mother fucker!
- No! You are mother fucker!''
- Baş di diya hev nin!

FETO-ÇETO TURK İÇ SAVAŞI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUTIN IS OUT

Hiti - Puti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdlerin acılarına ortak olmaktansa, devletleşme çabalarına ortak olun! Çünkü kürdlerin bütün acılarının kaynağı devletleşmemeleridir!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 Kasim 2013

Eyyyyy düşmanına çok çabuk kanan kürdler!
Dedik demesine o zaman ama dinlemediler!
Bu büyük hatadan bile bir şey öğrenmediler!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turk Army General, Turk Mafia Leader. Turk Top Politician and Turk ISIS - All In One Pic !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çekê li mirov diteqe bi kar nehêne!
(Seni vuran silahı kullanma)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Führer Erdolf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdolf! Kürdistan'da son turk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alice Bach Künke Swedish minister says returming ISIS terrorists must be integrated !!

WHY she is doing this?
What did the SELAM "cultural organisation"?
Many questions remains
(express.co.uk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Albert Einstein: Turks! Leave Kurdistan & Go Home!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yên ku ji rastiyê aciz dibin bi xwe li nav derewê dijîn.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtsever Kürd'e Xapo Hareketi ve işgalci-katil türk devleti tarafından kurulmuş ve
iki yıl süren yurtsever avı, büyük Hendek Tuzağı
ı

Hendek Tuzağı 2015-2017

Kürd halkı güvendi ama onun liderliği ona işgalci devletle birlikte tuzak kurdu. Bakın ne iyi bir kensini savunma hattı oluşturmuşlardı ama nereden bilsinler ki kendi öz liderlikleri onlara
ihanet edecek ve işgalci-katil türkler bu savunma hatlarının üzerine havadan kalleşçe uçak bombası bile atacaktı. Kürd halkı herzaman yurtseverlikte kusur etmemiştir ama kürd liderleri
ise kendilerini hep satmıştır.

 

Xapo Hareketi'nin 2015-2017 yıllqrı arasında yaptığı HENDEK PROVOKASYONU'nda 13 kürd şehri ve yüzlerce kürd köyü ve kasabası yerle bir edildi.
Onbınlerce sivil kürd katledildi, yüzbinlerce kürd Kürdistan'dan çıkartıldı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşgalci, islamo-faşist, kalleş türk-arap ve farsların dikenli tel örgüleri ve mayınlarıyla çevrilidir her tarafım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer kürd liderler islamist-farsofonlar olmasa, uzun yıllardan beri süren büyük ve kararlı kürd halk direnişi İran İslam Cehennemi'ne son verebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IŞİD = TÜRKİYE / TÜRKİYE = IŞİD
Delil mi?
İşte burada: İStanbul şehir merkezi, gün ortası.
'YARDIM TOPLAMA NOKTASI'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdish Freedom Fighters vs The Moral Police of the Persian Islamic Regime of Iran - So Called Islamic State

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rapist Nation = Turkey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

När ISIS terroristerna lurade de svenska myndygheterna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Li Parîsê pir kurd hat kuştin ..

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarrak türk bayrağı: 'KUKEN'

İSVEÇ DERGİSİ FLAMMAN (Meşale) ERDOĞAN KARİKATÜRÜ YARIŞMASI AÇTI
--- Birinci ödüle 10 bin kron verilecek

Flamman dergisi: Irkçılara yönelik şu önermede bulunuyor.'' Yarrak türk bayrağı'', ''Bayrağın ırzını kirlet'', ''Silah altına girmeyi reddet'', ''karşı-ulusçu ol''
Okumak için buraya tıkla!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

George Orwell burada işgalci islamo-faşist Türkiye'yi anlatıyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şikoyê Hesen

Evîn serxweş e
Ax çiqas xweş e
Evîn mecnîn e
Bêdîn û qanûn e

Şikoyê Hesen

Evîna Helbestvan - Şikoyê Hesen
Ji bîr nekin ku helbestvan Şikoyê Hesen di sala 1976an de xwe kuştiye, rehma Xwedê lê be.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platonö MÖ 340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dieter & Nerthus Christensen di sala 1962’an de albûmeke bi navê “Kurdish Folk Music from Eastern Kurdistan” li Rojhilatê Kurdistanê qeydkirine.
Di albûmê de stranên Goranî, Soranî û Kelhorî hene. Alî Qazî yê ku metnên stranan wergarandine Ingilîzî, albûm li ser hesabê youtube yê Qazî Mihemed parve kiriye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAHROLSUN İŞGALCİ, İSLAMO-FAŞİST İRAN İSLAM DEVLETİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koca Allah'ın bu itlere yardıma ihtiyacı varmış!
Kainatı yaratmış olan Allah'ın bu mikroplara NEDEN ihtiyacı olsun ki?
Saçmalığa bakın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd hareketine bilinçlice bulaştırılmış bir çıban başı: Pervin Buldan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkish islamists-Terrorist ''Bozkurt Sign''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"ÖZGÜRLÜĞÜNÜ ISRARLA ARAYAN TEK BİR İNSANIN AHLAKİ GÜCÜ
BİNLERCE SESSİZ KÖLENİN GÜCÜNDEN DAHA FAZLADIR"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Turkiet, Erkänn Folkmordet Seyfo 1915!" yani Türkiye" Seyfo soykırımını t tani! diyor.

Bakın bu kürd İnternet yayınında: ''Seyfo 1915 soykırımını tani'' diye yazan bir resim paylaşıyorum. Süryanilerin, asurileri, kıldanilerin işgalci islamo-faşist türkler tarafından katledilişlerine atfen
İsveç'in en işlek karayolu Essingeleden adlı otoban yolu üzerinde bulunan bir tünelin üzerine asılmış bir afiş. Oysa ne bir ermeni, ne bir asuri ve nede bir süryani yayınorganı kürdler işgalci islamo-faşist türkler tarafından katledirken
kınamayı bir tarafa bırakın, en küçük bir not bile düşmüyorlar bu yayın paçavralarına. Ermenistan'da kürdlerle ilgil sesli ve yazılı yayınların başlamısının nedeni Sovyetlerin ta Stalin dönemine kadar büyük bir Kızıl Kürdistan kurma politikaları nedeninden dolayı idi. Sonra Ermenistan'ın bu politkada devam etmesinin başka bir nedeni vardı: ezidileri kürdlüklerinden koparmak ve bölgede olmayan ermeni tarihinin altını kürd tarihi ve kültürü inkar ve talan edilerek kürdlerden çalınmış bir ermeni kültürü ve tarihi yazmak içindi. Ajoton kelimesinden agos kelimesi yaratmak gibi.
Nasıl olsa kürd bir kere yere düşmüştü. Yere düşmüş olana vurmanın namertlik olduğu hiç umurlarında bile değildi.

Aslında bunu yayınlamamızın tek sebebi insanlık görevimizi yerine getirmek içindir. İşgalci islamo-faşist türkler biz kürdleri katlettiği kadar hiçbir zümreyi bu kadar çok katletmemiştir.
İşgalci islamo-faşist türkler tarafından katledilen bütün kurbanları büyük bir saygı ile anıyoruz ve hiç unutmadan da herzaman anacağız. Çünkü biz kürdlerin insanlığı ve hümanistliği
konusu terihten beri bütün dünyada çok yaygın bir şekilde bilinmektedir. Kürdlerde kin gütme yoktur. Örneğin kürdlerin özgürlük mücadelesini destekleme konusunda tanınan filistinli
şair Mahmud Derviş'e neden hep böyle sıklıkla kürdleri destekleyen şiirler yazdığını, konuşmalar yaptığını sormuşlar. Mahmud Derviş şöyle bir cevap vermiş: ''Çok asil, dürüst ve insani bir
halk olduğu için ve onları bundan dolayı sevdiğim ve saydığım için. Örneğin bir araba sen arab değilsin deyip bir tokat vursan hemen arab olmadığını kabul eder ve arap olduğunu inkar eder.
Oysa kürdü öldüğrsen bile kürdlüğünden vazgeçmez. Sonra hiç kin gütmez. Onlara en büyük kötülüğü yapsan bile, özür dilesen seni hemen affederler. Bu mezyetler asalet ve uygarlığın en önemli
belirtisidir''.

Kürdler işgalci islamo-faşist türkler, araplar ve farslar tarafından katledilince, ben HİÇBİR ermeni, asuri yada süryani işgalci islamo-faşist türklerin kürdlere yaptığı bu soykırım provalarına en
küçük ses çıkardığını yada kınama yaptığını görmemişiz. Görmüş olan varsa söylesin. Ama biz nerede olursa olsun, işgalcilik ve zülüm babında bir insanın kılına bile zarar gelirse bu bizi derinden incitir.
İnsanlığımız bize bunu öğretmiştir. İşte tam bunun içindir ki kürdler, soykırım fermanını veren katil türk sultanı'nın 'gayri-müslümü evlerinde saklayanların evlerinin yıkılması ve evlerinin enkazı üzerinde asılması''
tehditini hiçe sayarak onbinlerce ermeniyi, süryaniyi ve asuriyi mutlak bir ölümden kurtardı.

Hatta şunu da unutmayın ki İsveç Parlamentosu'nun 2010 yilinda Seyfo soykırımını tanınması oylamasında kürd milletvekili Gulan Avcı'nın tek oy farkıyla gerçekleşmiştir.
Oysa bu zümreler hala yüzümüze gülüyor ama çocuklarına kürdlerden nefret etmeyi öğretiyor! Kendi kasabının bıçağını yalıyor ama kendilerini ölümden kurtaran
kürdlere karşı nefret tohumları ekiyor. Kürdistan'a işgalci islamo-faşist türkler gibi 'Türkiye'' diyerek islamo-faşist türkler gibi Kürdistan'ı inkar ediyor!!
Sadece yazıklar olsun diyoruz.
Çünkü onlar kürdlerle beraber yaşıyor, türklerle değil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HÜDASIZ PAR-Tİ
Cahş û Berazên 95'a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fuck Turkey & ISIS !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geo-Political Map of Middle East 540 BC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATO is fighting together with TURKISH ISIS against Kurdish freedom in Western Kurdistan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gorki, Sartre, Freud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Zorbalık; karşısında duyarsızlaşmış bir toplum, zehirlenmiştir." (#FyodorMihayloviçDostoyevski)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''White brothers''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Allah'ın evine'' türk bayrağı asarak Allah'ı bile türkleştirmek isteyen işgalci türkler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Une historie seculaire

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melayê Meşhûr: Xoce Nesredînê Kurdî

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkiet använder underleverantörer - proxy - outsourcing - därför lyckas det hålla sin terroraktion dold. Från Uzbekistan till Nordafrika har Turkiet en stor islamistisk geografi att rekrytera jihadister. Glöm inte att Turkiet har en LEDANDE roll inom hela den muslimska världen och det är sedan 1453 är en turkisk ledare kalif..!

French President Emmanuel Macron:
- Turkey has a proxy [jihadist] army.
28.06.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Islamist-terrorist turk bastard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fransa'da milli eğitim bakanı olan Fas asıllı bir göçmen..
2023 yılında da İskoçya bir müslüman göçmeni başbakan seçti.
İngiltere 'de de aynı prosedür.. Peki bir müslüman ülkesi olan Suudi Arabistan bir tek mülteci bile kabul ediyor mu?
Hayır.. Bu nasıl bir insanlık o zaman?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her ikisi de İslamo-Faşist ..

ISLAMO - FASCIST TERROR MOVEMENTS IN THE MIDDLE EAST ISIS (islamist turks), HAMAS (islamist arabs), HIZBOLLA (islamist persians) .They are threatening HUMANITY !!!!!!
_______________

İsrail: Kürdistan devleti KURULMALIDIR!
Filistin: Kürdistan devleti KURULMAMALIDIR!
Filistin İslamo-Faşist'leri KİMİN uşaklarıdır biliyor musunuz?
SAPMA BİR İSLAM olan: İSLAMO-FAŞİZMİN uşakları

 

 

 

 

 

 

 

Islamist-Fascist Turkey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TODA (thank you) DEAR YAIR NETANYAHU !!
- Long Live Israel & Kurdistan

HANGİ müslüman kürdlere bu yardımları yapıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Islam's holiest land is naturally the most human of all. You can see it: Zero

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Turkish Islamism" by Yaakov Kirschen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKIET!!!!! Ett islamistiskt land...!
Vad annars?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A culture not only enemy of human beings, but a barbaric culture which is enemy of all animals and all nature as well

After the Turkish ockupation in the name of Islamic conquests in North Africa, the number of monkeys that have never been seen before in Istanbul is rapidly increasing. The monkeys scout the ships, climb the masts easily, and when they see land or another ship with their sharp eyes, they report it down.

There are also many monkey shops in Istanbul, most of them in Azapkapı and Galata. At that time, the love of monkeys in Istanbul is not limited to sailors, the rich, ordinary people are starting to keep monkeys.

Turk sultan III. Murat's favorite cleric Molla Abdülkerim, a monkey executioner, is a very conservative Muslim and does not like non-Muslims. Then the sultan give him more power he forced non-Muslims at that time wearing red and black. He plant a pirate mosque overnight in the Jewish cemetery .

The whole story begins with a Friday sermon in the mosque of Fatih in Istanbul. He managed make people atack monkey sellers at Azapkapı and Galata because Mullah explains in a fervent speech that women use these monkeys in 'bad intensions'". In other word as sexual toys!

Historians tell that day, ’’There is not a single tree in Istanbul where there is no monkey swinging''.

Mullah hangs the captured monkeys with his own hands and prepares a separate death table for the big monkeys.

Historians mention that many animal lovers in İstanbul celebrated the death of Maymunkeş (Monkey Killer) Abdülkerim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nar vi skeriver ISLAMISM ÄR RELIGIONMASKERAD ARAB NATIONALISM ovetande folk förstår inte detta.

ISLAMSM IS RELIGIOUSLY MASKED ARAB NATIONALISM:
An addvertising on Turkish bus stop quotes in Turkish capital Ankara - A Quran verse 5/51: "Do not make friends among Jews and Christians because they are each other's friends. Those who have chosen to get themselves a Jew or a Christian as a friend become like them. God does not put the cruel on the right path."
________________________
ISLAMISM ÄR RELIGIONMASKERAD ARAB NATIONALISM
Reklam annons på turkisk busshållplats citerar en koran vers 5/51 : "Skaffa inte vänner bland judar och kristna därför att de är varandras vänner. De som valt att skaffa sig en jude eller en kristen som vän, blir som dem. Gud sätter inte de grymma på rätt väg".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ISLAMO-FASCIST TURKISH (NATO) ARMY PROVOKE !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye'yi sikistiran ve onun kürdlerin vatani Kürdistan'i kendi ülkesi yapma seytansi planlarini bozan bir Fransa hamlesi:
Kürd özggürlük savascilari FRANSA SENATOSUNDA 2023.03.27

Fransa, ya günah çıkarmaya çalışıyor, ya da ''kürdlerin kültürel hakları tanınsın'' telkiniyle, yeniden bir kürd taksimi yapılarak bu defa kürdleri bir kültürel serebesti ile EBEDİYEN !!!! türk, arap & fars ulusal boyunduruğu altına alma çabası veriyor, tıpkı İngiltere ve Almanya'nın yapmaya çalıştığı gibi.. Bence bu ikinci şıkta zikredileni yapıyor. Bu avrupalıların Kürdistan'da bundan yüz yıl önce kurdukları işgal ve sömürü çarkı ve sisteminin devamı, bu defa kürd kültürel özerklik mavalıyla devam ettirilmek isteniyor.
Kürdler çıtayı yüksek tutmalıdır. Kültürel özerklikle yeni bir kölelik türüne razı olmamalıdır.
Ama o irade kürd liderlerde ne gezer?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Mustafa Kemal's first student was Mussolini, and his second student was me''. Adolf Hitler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Ben 14 yaşındayken kürd'üm diye 8 yıl hapis cezasına çarptırıldım”.

—- Sizi tam elimine etmeye çalışıyorlar. Eğer ellerinde imkan olursa HEPİNİZİ birlikte ve topyekün imha ederler. Mülkünüze (ülkenize) göz koymuşlar. Mülkünüze tam sahip olabilmek için HEPİNİZİN ÖLMESİ lazım.

Bu hedefe ulaşabilmek için de size karşı iki temel faktörü çok başarılı bir şekilde kullanmaktadırlar:

1- İslam ideolojisi
2- Satılmış-Hain kürd liderleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkey committed 1915 genocide against the Armenians, genocide 1937 against the Kurds in Dersim and has since 1937 committed several massacres and horrible crimes against the Kurdish People. Turkey has furthermore destroyed more than 4 000 Kurdish villages and forcibly relocated the entire population. Turkey, together with its Arab Islamist proxies, is engaged in ethnic cleansing of Kurds in large parts of Northern Syria, Rojava. Despite this horrible record, the Turkish strongman Erdogan, in an effort to blackmail EU, accused the other day the Greeks of “Nazi acts”. In order to understand the difference between Greece and Turkey, it is appropriate to make a comparison.

 

 

Armenian President Armen Sarkisyan

Thanked the Kurdish familiesArmenian President: Kurds are our brothers in tragedies.

(NOTICE: Kurds rescued all Christians of Middle East from Islam's bloody sword but almost all Christians of Middle East
they are still pro-turkish and like the killer state of Turkey. This is just like the calf licking its butcher's knife.)

 

Armenian President: Kurds are our brothers in tragedies.

6/7/2020

Armenian President Armen Sarkisyan thanked the Kurdish families who sheltered the Armenians and assisted them during the campaign of the Armenian genocide at the hands of the young Turkish government in the period 1915-1923, describing them as "our brothers in tragedies."

In a lengthy interview with the Egyptian newspaper Al-Ahram, Armenian President Armen Sarkisyan recounted the historical events of the genocide campaign launched by Turkey against the Armenians, and said: "It has been more than a century since the heinous crime committed against humanity and civilization between 1915-1923, but The consequences of that crime still exist to this day and hinder the natural development of Armenia. "
The Armenian President said that the mass massacres against the Armenians in Ottoman Turkey began in the years 1894-1896, and they claimed the lives of 300,000 Armenians, not by default, stressing that the Kurds, Arabs and others are brothers to the Armenians in these Ottoman tragedies and atrocities.
Sarkisian stated that regarding the “genocide incident and its implementation mechanisms, many eyewitnesses, diplomats and military personnel, military doctors, missionaries, politicians, the international media, and others, left undeniable testimonies about genocide and the means of its implementation.” He pointed out its causes, including that: “It should have been That the Armenian question raised in the San Stefano and Berlin conferences in 1878 reach its logical conclusion by reaffirming Armenian sovereignty over the historical lands of Armenia, and laying a basis for Armenia's independence later. "

And he added: "This is what angered the Turkish Sultanate and then the Turkish Republic, because in the event of independence of Armenia, the strategic importance part of the body of the empire, which would cut the Turks towards the Caucasus and the countries of Central Asia, would have been cut off."
Sarkisian added: "Then the girl's government in Turkey benefited from the circumstances of World War I and launched between 1915 and 1916 the plan to exterminate the Armenians in Turkey, by carrying out mass and unprecedented deportations, violence and killings. On May 24, 1915 Russia, France and Great Britain made a joint statement Describing what happened as "a crime against humanity and civilization", and in 1944, Raphael Lemkin inserted the term "genocide" in international law on the basis of the Armenian genocide in 1915.

Regarding the human losses caused by the Armenian genocide, the Armenian president said: "The loss of a million and a half million people mainly affected the multiplication of the Armenian people, so our population should have been under normal circumstances today, not only between 10-12 million, but on Least twice that. "

The issue of the Armenians in the days of the Ottoman Empire and the events that took place at the time, which he described as "genocide", is still the subject of controversy at the international level, where the countries considered "genocide" while others refused.

The Armenian President speaks about his country's insistence on the need to acknowledge the massacres of the Armenians as genocide and says: "According to my deep conviction, the recognition of the Armenian genocide is not limited to the Armenians only, but is in the first place a matter of attitude towards human values, and for the non-repetition of this evil."

Although Armenian historians and Armenian personalities accuse the Kurds of participating in the implementation of the Armenian genocide by order of the Ottoman authorities, the Armenian President said: "We thank our brothers in the tragedies - the Greeks, Syriac Assyrians, Jews, and Yazidis, as well as the Arab and Turkish and Kurdish personalities and families who put their lives and safety at risk, and they Lend a hand during the difficult massacres of the afflicted Armenians, and saved many of them. "
Armen Sarkisian, who assumed the presidency of the Republic of Armenia in 2018, said: "We appreciate all countries and organizations that have recognized the Armenian genocide and express our thanks and gratitude to them. We also thank those countries that have opened their doors to these disaster survivors and given them refuge after the genocide."
More than 40 governments and parliament have recognized the Armenian genocide so far, the most important of which was the European Union's recognition of it as a "genocide", which led to major diplomatic problems between Turkey and the European Union.

On April 24 of every year, the Armenian people commemorate the annihilation of a million and a half million Armenians in 1915, who were victims of the scheme of liquidation, forced displacement, massacres, famine and diseases during the First World War in the Ottoman Empire, by the girl government of Turkey.

The massacres of Armenians were defined as genocide by a number of international organizations, including the United Nations, the European Parliament, the European Council, the World Council of Churches, and the International Human Rights Organization.

In 2007, 35 Nobel Prize winning figures signed a memorandum describing the massacres of Armenians as "genocide."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tome for the end of Iraq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkish Medical Association (TTB) Central Council President Şebnem Korur Fincanci was arrested by the Turkish state for saying
"Turkey used chemical weapons against the Kurds".

26 Oct 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirtûkfiroşiya Mele Şefîq Efendî ya li serê Bazara Spehiyê li Diyarbekr a kevin (1940-1979) ku tê de hemî klasîkên kurdî dihat firotin.
Li rûpela pêşîn 'Bismîllah' û 'fatîhe' hebû û li rûpelên 2, yan 3 Dîwana Melayê Cizîrî, 'Nûbihara Ehmedê Xanî' destpêdikir.
Gava polîsên tirkî li pirtûkê temaşe dikirin, li rûpela pêşîn dinertin ku fatîhe ye, hingê digotin qey hemî pirtûk bi erebî ye.
Nizanibûn ku tenê rûpela pêşîn bi erebî ye, rûpelên din hemî klasîkên kurdî yê granbuha ye.
Kurd bi vî rengî dikaribûn klasîkên wêjeya kurdî bi dizî bixwînin.
Biraziya Mele Şefîq Efendî eta Zibîde pîra min e. Gava bapîra min (diya bavê min) hîna bavê min çar salî bû dimire,
kalê min Cano bi eta Zibîde re dizewice)
Îroj ev hemî kesên navbirî wefat kirine.. Bila qenciya Xwedê li ser wan be. Bila li nav ronahiyan razên.

Mekanê wan bihûşt be.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sahtekar türk müteahhidlerin Irak'ta yaptıkları sonradan yıkılan bir bina..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Don't Sell F35 to Islamo-Fascist Turks!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEK YOL VE TEK KURTULUŞ KÜRD DEVLETİDİR
-- Bu pisliği Devrim Temizler - Kürd Devrimi !..
İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Mersin gibi yerlere göç etmek güvenilir bir çözüm yolu değildir, çünkü ırkçı türkler Kürdistan'daki kürd 'temizliği'ni bitirdikten sonra, bu defa kendi içindeki kürdlere yönelecektir. Bundan adımız gibi emin olmalıyız.Ta ki bütün kürdlerin başını çatısının altına sokacağı, bütün kürdlerin devleti oluşturulmayana kadar, ne yazık ki bu yıkım, kıyım ve göç böyle devam edecektir.

Güney Kürdistan şimdiye kadarki haliyle defakto en başta sanki türklerin ve türkmenlerin devletidir, sonra arapların ve farsların. Ne yazık ki burada öncelikle türklere, hemde 1 nolu azılı kürd düşmanı olan ırkçı türklere en büyük ayrıcalıklar sağlandı. Diğer parçalardan kürdler ise kelimenin tam anlamıyla dıştalandı.''

Tarih bu suçtan ve tıpkı bu suç gibi çok ağır bir suç olan bırakujî suçundan dolayı Güney kürd yönetimini asla afetmeyecek ve en şiddetli bir şekilde yargılayacaktır. Bu BÜYÜK pisliği SADECE KÜRD DEVRİMİ TEMİZLER, yani bağımsız eşitlikçi, LAİK-demokratik, özgür bir Kürd Devleti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK KÜRD SOYKIRIMCI KATİLİ CÜCE ATATÜRK'ÜN SİLÜET RESMİNİ ORADAN MUTLAKA KALDIRACAĞIZ!

Kürdlere gözdağı vermek amacıyla tam 40 yıldır Derê Romê'nin üzerinde astıkları bu büyük kürd katili bodur hayvan'ın sülüet resmini, resim eskidiği halde inat olsun diye kaldırmıyorlar! Ama 1/3-1979 kürd lider Mustafa Barzani'nin vefat ettiği gün Dr Ferhad adında yurtsever bir kardeşimiz Derê Romê kapısının tümünü kapsayan bir Kürdistan bayrağı asmıştı. O ve diğer cüce Atatürk'ün resimleri ve onların kandan yapılmış işgal bayraklarının tümü Kürdistan'dan koparılıp atılacaktır.
- Yakın bir gün MUTLAKA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İşgalci islamo-faşist ERDOLF'un bir maketi bu sabah Stockholm'da İsveç'te tıpkı 2. dünya savaşı sonrasından partizanların İtalya'da Musolini'yi yakalayıp ayaklarından astıkları gibi ASILDI..
Yakında kendisi Kürdistan'da yakalanıp tıpkı böyle ayaklarından bir direğe asılacaktır. 12.01.2023

Musolini gibi Erdolf'ta ayaklarindan asilacak ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referandûum bo Katalonîa: 1-10-2017: YES!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BM genel sekreteri Ban Ki Mon da Kürdistan'a gelse, NatGeo uluslar arası muhabiri Neil Shea; 'kendi ülkelerinde hükümranlıklarını ilan etmekte dağlar kadar haklıdırlar' dese bile, eğer kürd liderleri bir kere türk ve arabın kıçından çıkmak istemiyorsa bu gemi asla limana varmaz demektir.
Baksaznıza, yine Neil Shea'nın dediği gibi 'kürfler bütün dünya için çarpışmaktadırlar!' Ama ne yazık ki bir tek KENDİLERİ İÇİN çarpışmamaktadırlar. Bu uğursuzluğa vesile ve vasıta olan tek kaynak, işbirlikçi ve ihanetçi, kürd liderliğidir. Kürd liderliği bu hiçbir halukarda kabuledilmez lanetli rolden bir an evvel kendini sıyırmalıdır. Yoksa gelecekte kürd çocuklarının lanetinden kendilerini kurtaramıyacaklardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasan Cemal û bavê wî
Dijminê bavan nabe dostê lawan

"Kürd kasaplarından Cemal Paşa’nın torunu Hasan Cemal..
Cemal Paşa yüzbinlerce Kürdü katletti, torunu Hasan Cemalpaşazade de onların mezarlarını kazacak.
Kürtlerin başına kayyum olarak tayin edilen, Kürt kasaplarından Cemal Paşa’nın torunu Hasan Cemalpaşazade buyurmuş, “Kürt sorunu çözülmeden değişim olmaz.”
Hasan Cemalpaşazade’ye bir de bize. şu ‘Kürt sorunu’ dediği şeyin ne olduğunu açıklayıverse.
Sezai Temelli, Ertuğrul Kürkçü, Sırrı Süreyya Önder, Saruhan Oluç, Hasan Cemalpaşazade, Cengiz Çandar’ın
‘Kürt sorunu’nu çözme metotları, ataları Enver, Talat, Cemal, Kemal, İsmet paşalardan farklı olmayacaktır." AZO

K'urdleri türklerin kuyruğu, farizesi haline getirme projesi elemanı 2. adamı: Hasan Cemal

1. Adam: Yalçin KÛÇIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ala welatê Swêdê ku pir bi alîkariya xelkê kurd rabûye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Li Tîrnan'ê zulmeke mezin heye li ser xelkê kurd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilal Erdogan gemiciğindeki sefalar, alemler, ziyafetler ve aç milliyetçi türkler..

Kuru soğan almaktan zorlanan miliyetçilerin ülkesinden bir kare. Önce fakirler cennete gider diyenmüslümanların çocukları...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Caliph ERDOLF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İŞGALCİ İSLAMO-FAŞİST NAZÊ-NAZİ ILICAK

Türk devletinin sözümona türk aydınlarına verdiği cezaları onaylamıyorum, ama tabii ki kınamıyorum da.
Çünkü son tahlilde hepsi birer Nazi Ilıcak'tır.. Nazi Ilıcak adlı bozkurt terörist kaltağının kim ve ne olduğunu her kürd bilir.
Bunların biricik türk devleti, masum kürd halkına kan kustururken, sivil kürdler sokak ortalarında sorgusuz sualsiz infaz edilirken, bunlar tıpkı kendi devlet yetkilileri gibi
bütün kürdlere 'terörist' yaftası yapıştırmakla meşgul idiler..
Bugün onların bu biricik devletleri onları cezalandırıyorsa, bu masum kürdlerin ahıdır.

Bunu tanımıyanlar bu resme baktıklarında ne modern bir insan diye düşünüyor hemen, çünkü giysiler modern.
Ama kafa yapısı ise ortaçağ insanından da daha geri. İşgalci islamo-faşist türkler işte böyle modern giysili yamyamlardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜRD BİRLİĞİ'nin önündeki tek engel: KÜRD LİDERLER'dir
-- Çünkü kürdlerle değil, türklerle, araplarla ve farslarla birliği savunuyorlar!?
BIJÎ YEKÎTIYA KURD BI KURD!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEKÎTIYA KURDÊN SERXWEBÛNXWAZ!
--- SERXWEBÛXWAZINO!
--- Xwe Bi Yek Kin!
_____________
Kî ji we dixwaze bo YEKÎTIYA KURDAN tevbigere bila vê sembolê li ser rûpela xwe ya Facebook"ê parvekin!
--- Anyone who wants to work for the KURDISH UNION should share this symbol on their Facebook page!
(KÜRT BİRLİĞİ'ni isteyen herkes bu sembolü kendi Facebook sayfasında paylaşmalıdır!)
_________________________________
YEKÎTIYA MEZIN A KURD A HERÎ FIREH
EN GENİŞ BÜYÜK KÜRD BİRLİĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:emîn Kongreya.PDKê ya .li heyva 10-11/2022 li Duhok'ê.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tolere edilen şey kötülük olduğunda, hoşgörü suçtur. Thomas Man

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YALANCILIK
MESLEK DALI OLARAK İLAN EDİLMELİ ARTIK
ÇÜNKÜ ÇOK FAZLA USTASI VAR Balzac

Honoré de Balzac, 20 Mayıs 1799'da Tours, Indre-et-Loire'da doğdu, 18 Ağustos 1850'de Paris'te, Fransa'da öldü. Realizmin öncülerindendir.
Balzac, Dante'nin İlahi Komedyası'ndan sonra "İnsanlık Komedyası" olarak adlandırdığı, "La Comédie humaine gibi büyük bir epos yapıt yarattı.
Kürdler hem ilahi komedyası (islamcılık) ve hem de insanlık komedyası (liderleri tarafından satılma) gazabına uğramış bir halktır. Kürdlerde, kürd liderleri en büyük, en usta YALANCILARDIR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adaletin gözü ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En karanlık gece bile sona erer ve düneş tekrar doğar.. Victor Hugo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğruları biliyorsan, yalanları dinlemek eğlencedir.

Bernard Shaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turk polis som ISIS & ISIS som turkisk pols en helt vanlig syn i Turkiet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stackars barn som försöker skydda sin mamma från stenar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdogan & Putin destroying our homes!

Everyone should ask this question to NATO:
--- WHAT is differency between Erdogan & Putin?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The islamist Turkey is a very hostil place to women and childfren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Kürdler tarihin üvey evlatlarıdır.”

Dilbilimci Nicholas Yakovlevich Marr (1865-1934)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yakında mutlaka başlayacak ve belki de daha şimdiden başlamış olan yeni dönem kürd kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesi örgütlenmesinde dikkat edilmesi gereken hayati öneme haiz hususlar:

---1 HİÇBİR eski kürd liderini, hiçbir bağımsızlıkçı olmayan kürd siyasetçi ve aydınını içinize ALMAMAK - Yoksa sizi yine satarlar!
---2 Sadece kürdlerin olan bir KÜRD ULUS DEVLETİ için çalışmak - Çünkü esaretten tam kurtuluş ve tek güvenli ve özgür yaşama garantisi budur
---3 Yeni kürd devletinin LAİK olması, müslüman OLMAMASI şarttır - Çünkü müslüman devlet olmak demek, diğer din ve inançların üzerinde oto-dominans, yani kesin tahakküm sağlamak demektir. Çünkü müslüman devletler ve toplumlar tabii olarak kendiliğinden islamcı oluyor ve islamcılık tavizsiz, toleranssız, hegemonyacı ve saldırgan bir ideolojidir.
---4 Geleceğin özgür Kürdistan'ında bir kürd folklor dansları bakanlığının kurulması - Çünkü sağlıklı toplum ferdi yaratacak olan tek etkili faaliyettir. Napolyon'un dediği gibi; ''sağlam kafa sağlam vücutta bulunur''.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurmê Darê- Cahşê bêşeref

Birinci meclisteki caşhlardan...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigmund Freud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dengê her kurdê ku beşdarî hilbijartinên tirkên kolonyalîst û dagîrker li Kurdistanê bûye û dengê xwe daye, wê bi fîşek, zext, êş, xwîn, şikence û zilmê li wî vegere.
Kolonîst ji Kurdistanê derkevin!
***
Sömürgeci ve Kürdistan’da işgalcı türklerin seçimlerine katılıp oy veren her kürd’ün oyu kendisine kurşun, baskı, acı, kan, işkence ve zulüm olarak geri gelecektir…
Sömürgeciler Kürdistan'dan defolun!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdish leaders: SUPER IDIOTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İŞTE KÜRD SORUNU'NU BUDUR: KENDİ KAVMİNE İHANET

--- Hemde ihanetin en büyüğü olan DÜŞMAN HİZMETİ'NE GİRMEK..


Xapo'nun ''ben devletin hizmetindeki bir emir eriyim'' sözlerini hatırlayın. Bu devlet kürd devleti değil, dünyada en fazla kürd katleden ve kürdlerin en büyük düşmanı olan
işgalci, islamo-faşist türk devleti'ydi ve bu sözleri sarfeden de sıradan bir kürd değil, kendisine ''kürd ulusal önderi'' denmiş Xapo Ocalan idi.

Şu tabloya bakın: 2 kürd biri ermenilere başkan olmuş diğeri azerilere ve Kızıl Kürdistan topraklarını paylaşmak için bir bir birleriyle savaşıyor..

Paşinyan vs Aliyev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsrail Adalet Bakanı güzel, akıllı ve vicdanlı kadın Ayalet Şaked: 'Kürdistan için zaman geldi' dedi, koordinat verdi.

Irkçı işgalci islamo-faşist türklerin korkuklu rüyası GÜZEL YAHUDİ İNSAN ADALET ŞAKED, SEN ÇOK YAŞA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Orospunun dişisi erkeği olmaz. Orospuluk bir huydur: Söz verip tutmamak, borcunu inkar etmek, birini casuslamak,
arkadan adam vurmak, kendinden zayıfı ezmek, hatta korkmak bile yerine göre orospuluktur.''

 

 

 

 

 

 

 

Nazi Army 1942 = Turk Army 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyük adammış! Bok büyük adam!
Casius Clay'ın (Muhammed Ali'nin) cenaze törenine giderken amerikan meclisinden bir kapıcı bile gelip turk cumhurbaşkanını KARŞILAMADI
Ve üztüne üstlük onu ve ekibini böyle sıradan biri olarak köpek gibi beklettiler. Bunun için yüzündeki ifade ekşi görünmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ESKİ UNUTULAN İNANÇLAR


Eski zamanlarda dünyada bir çok farklı din ve inanç sistemi vardı. Çoğu yok olup gitti. Tapınakları ve heykelleri silindi veya çöllerde kumların altında kaldı. Tanrıları unutuldu.


FİN PAGANİZMİ

İsimsiz ve çok tanrılı bir din olan Fin Paganizmi, Finlandiya Hristiyanlığı benimseden önce yerel din olarak kabul edilirdi. Şamanizm'e çok benzeyen Fin Paganizmi, komşu dinlerle "atalara saygı" gibi bir çok ortak özellik paylaşır. Finlandiyalılar da, kelimelerin gücüne büyük önem vermişlerdir ve canlı cansız ayırmadan nesnelerin ruhlarının olduğunu düşünmüşlerdir. Finlandiyalı Paganlar da doğayla oldukça ilgili olmuşlar, dünyanın bir ördeğin yumurtasından yaratıldığını düşünmüşlerdir.

Bu dinin baş tanrısı gök ve gök gürültüsü tanrısı olan Ukko'dur ve 4 Nisan'da onun onuruna düzenlenen festival onların takviminde en önemli tarihlerden birisidir. İskandinav tanrılarından Thor ile birçok ortak özellik paylaşır. Böylesine önemli ve yüce bir tanrı olmasına karşın, kutsal hayvanının uğur böceği olduğu söylenir ve "Ukko'nun İneği" olarak bilinir.


KENANİ DİNİ
Yine spesifik bir isme sahip olmayan bu din, Akdeniz ile Ürdün Nehri arasında yaşayan Kenani halkının diniydi. Binlerce yıldır, bu dine dair tek kanıt onların ezeli düşmanları olan İsrailoğulları'nın Tevrat ve İncil'inden gelmektedir. Ancak, 1927 ve 1937 yılları arasında Kuzey Suriye taraflarında Kenanilere ait bazı tabletler keşfedilmiştir. Kenani Dini, aralarında en öne çıkan baş tanrı El ve onun oğlu yağmur ve gök gürültüsü tanrısı Baal gibi tanrılar olan çok-tanrılı bir dindi.

En popüler mitlerden birisi ise Baal ile ölüm tanrısı Mot'un arasında geçen kavgadır. Baal, Mot'a meydan okur ve kolayca yenilir. El'in liderliğinde diğer tanrılar Baal'ı serbest bırakmak için bir araya gelirler. Bakire savaş tanrıçası Anat, Mot'u öldürmek için yeraltı dünyasına gider ve Baal'ı serbest bırakır. Komşu coğrafyadaki dinlerden etkilenen Kenani Dini, İsrailoğullarının fetihleriyle ve dini baskılar sonucu kademe kademe silinir. Ta ki tamamen yok oluncaya kadar.


ATENİZM
MÖ 14. yüzyılda Firavun IV. Amenhotep tarafından başlatılan Atenizm, Mısır'ın resmi dini olması planlanan tek tanrılı bir dindi. (Firavun IV. Amenhotep öldükten sonra eski inançlar sürdürüldü.) Aten sıradan bir Mısır tanrısı ve güneş kursunun da geleneksel ismiydi. Başlarda, Atenizm diğer Mısır tanrılarını kabul etse de, sonradan hepsini reddetti.

Katı yapısı nedeniyle (sadece Firavun IV. Amenhotep, tanrı Aten'le konuşabiliyordu) çoğu Mısırlı insan eski inanışlarına bağlı kalmayı sürdürdü ve Firavunun ölümünden sonra işler daha da kolaylaştı. 20. yüzyılın başlarında bulunan tabletler, Firavun IV. Amenhotep'in karısı Kraliçe Nefertiti öldükten sonra yeni diniyle daha da takıntılı olduğunu gösteriyor. IV. Amenhotep, aynı zamanda ismini rahiplerin baskısıyla Tutankhamun'a çeviren Tutankhaten'in de babasıdır. IV. Amenhotep hükümdarlığı süresince çok sayıda ilahi üretilmiş olup, bunlardan birisi bir Musevi ilahisi olan Psalm 104'e biraz benzerlik göstermektedir.


MİNOAN (Girit ) DİNİ
Bir diğer isimsiz çok-tanrılı din olan Minoan dini, Girit'te yaşayan minoanlıların diniydi. Çeşitli kazılarda bulunan boğa maskesi ve boynuzları, doğayla ilişkili bir din olduğunu gösteriyordu. Hatta, Minoanlıların günümüzdeki Rodeo yarışlarına benzer bir şekilde kaçan bir boğayı yakalayıp üzerine binmeye dair yarışmalar düzenlemiş olabilecekleri düşünülen ihtimaller arasında. Çoğu eski din gibi, hakkında bilgi edinebileceğimiz bir kitap mevcut değil, tüm bildiklerimiz mağaradaki resimler ve kazılardan elde edilen tabler ışığında ilerliyor.

Minoan dininin baş tanrısının, doğayla ilişkilendirilen kadın bir tanrıça olduğu tahmin ediliyor.


MİTRA DİNİ

Mitra Dini, Avrupa'ya kaynak olan antik Kürdistan'dan Büyük İskender'in seferleriyle birlikte gelmiştir. Romalı askerler arasında popüler olan din, yasaklanmasına rağmen gizemli bir mezhep olarak gelişimini sürdürdü. Romalılara göre, Mitra güneş tanrısıydı ya da Dünya ve Cennet arasındaki bir ışık hüzmesiydi. Mitra Dini hakkında yazılı kaynak hiç yok. Bildiklerimizin çoğu tapınakların kalıntılarından geliyor. Bu tapınaklar yer altına yapılırdı ve müritleri istedikleri zaman yenisini yapabilsinler diye, ucuz malzemeden yaparlardı.
Romalıların Mitra'ya tapınmalarını Ortaduğu/Mezopotamya tanrılarından ayıran bir detay, Mitra'nın boğayı öldürürken resmedilmesidir. Ki bu da, arkeologlar arasında bir kafa karışıklığına yol açmıştır. Takvimlerindeki en önemli günlerden birisi, Mitra'nın doğumgünü sayılan 25 Aralık günüdür. Bu ve benzeri ayrıntılardan dolayı, kimi insan hristiyanlığın bu dinden evrilmiş olabileceğini düşünmektedir..


MANİHEİZM
MS 3. yüzyılda Mani adında İran’lı birisi tarafından kurulan Maniheizme başlarda hristiyanlığa ters düşen bir mezhep olarak bakılmış, sonraları kendi başına bir din olmuştur. Dinin kurucusu, zerdüştlük-budizm-hristiyanlık gibi dünyanın bütün dinlerini bir araya getireceğini iddia etmiştir. Aslına bakılırsa, Maniheistler olmasa, doğruluğu kesin olmayan hristiyanlık metinleri çoktan sırra kadem basardı. İyi ve kötü arasındaki farka odaklanan Maniheizm, kurtuluşa giden yolda bilgiyle donanılması gerektiğini savunuyordu. Dinin sıkı taraftarlarına "Seçilmiş' ya da 'Muhteşem' deniyor, göçebe olmaları gerekirken Budist rahiplere benzetiliyorlardı.

Maniheizmin belki de en büyük miti, Aydınlık ve Karanlık adında iki dünyanın birbiriyle olan savaşıyla başlayan yaradılış mitidir. Adem ile Havva'nın kötüler tarafından yaratıldığı, İsa ve Mani'nin ise iyiler tarafından tüm insanlığı hidayete erdirmek için yaratıldığı söylenir.


TENGRİCİLİK
Dünyadaki en eski dinlerden biri olan Tengriciliğin, MÖ 8000 ile 3600 arasında Bronz Çağı'nda ortaya çıktığı söylenir. Orta Asya'daki Altay Dağları'nda yaşayan insanlar tarafından kurulan din, atalarına bağlılığıyla bilinen tek tanrılı bir dindi. Diğer dinlerde olduğu gibi kutsal bir kitabı yok. Ancak Kuzey Kafkasya'daki Hunların atlarını kurban ettiği Tengri adındaki bir tanrıya taptıklarına inanılır.

Hristiyan gelenekleriyle yakın benzerlelikleri vardır. En önemli tatil günü Tengrinin Tezahür Edişi (Görülmesi) olarak kutlanan 23 Aralık'tır. Bu geleneğin önemli kısmı MS 5.yüzyıla Yul adını verdikleri ağaç ve onun süslenmesidir. Moğol döneminde yaygınlığını yitirse de, günümüzde de hala Tengriciliğe inanan insanlar vardır. Hatta Kırgızistan'da Tengriciliği resmi din yapmaya çalışan politikacılar bile vardır


AŞUR DİNİ
Asurlu insanların ulusal bir tarikatı olan aşurizm, büyük bir farklılık haricinde eski Babil dinleriyle eş değerdi: Asurlular, yüce güç olarak Marduk yerine Asur'a tapındılar. Binlerce tanrısı olan çok tanrılı din aşurizm, içlerinde Ishtar ve Marduk'un da bulunduğu yaklaşık 20 önemli ilahi güce inanır. Eski Babil Dini'ne çok benzer olduğu için, yahudilik ve hristiyanlıkla yaradılış miti, büyük sel ve Babil Kulesi gibi hikayelerde ortak noktaları vardır. Ayrıca asurlular, kesinliği tartışılır Adem'in Havva'dan önceki karısı, dişi iblis görünümündeki Lilith'ten de bahsederler.

Akitu olarak da bilinen Yeni Yıl Festivali, aşsurizmde en önemli tarihlerden biriydi ve 11 gün sürerdi. Bu festival süresince tanrı Asur'a tapılırdı. Din, MÖ 18. yüzyılda ortaya çıktı ve MÖ 5. yüzyıla Asur ülkesinin işgal edilmesine kadar dayanabildi.

VEDA İNANCI
"Veda" sözcüğü "'bilgi" anlamına gelir, insanlığın en eski kutsal kitabı olan Veda ilahileri tahminen M.Ö. 1500 yıllarında yazılmıştır. Vedalarda, ayinlerde okunacak ilahiler ile dualar ve büyücülük formülleri, "büyü çözme usulleri, sevgiyi uyandırma çareleri, ayrıca felsefi şiirler ve manzumeler vardır. İstilacı Arilerin getirdikleri bu eserde, öteden beri Hindu düşüncesinin en belirgin fikirlerden biri sayılan ruhgöçü inancı yer almamaktadır. Vedalarda adı en sık geçen tanrı tabiat ve savaş tanrısı İndra'dır. Diğerleri gök tanrısı Varuna, ışığın ve adaletin tanrısı Mitra, ateş tanrısı Agni ( Kürdistan'daki Agri kelimesinden türemedir ve ateş demektir) ve kutsal içki tanrısı SOMO’dır . Vedalarda ana tema kurban ve kurbanın gerekliliği üzerinedir. Kurban tanrıların nafakasıdır ve insanlar ancak kurban sunmak yoluyla selamete erebilirler. Kurban törenleri din adamları olan brahmanlar tarafindan yaptırılmaktadır. Bunun için hizmet ettikleri kişilerden belirli bir ücret alırlar. Rig Veda'nın X. kitabının l0. kasidesinde şöyle der: "insan bir Brahmana bir inek verirse bütün alemleri elde etmiş olur."


OLMEC DİNİ
Meksika ve Orta Amerika'daki Olmeclerin dini, MÖ 1400'lü yıllardan, yıkımı olan MÖ 400'lü yıllara kadar yaygın bir dindi. (neden kaybolduklarına dair ortada kesin bilgi olmamakla beraber, volkanik bir patlama veya çevresel değişiklikler ihitmaller arasında). Kesin bir kanıt olmadığı için, arkeologlar Maya ve Aztek kalıntılarını bir benzerlik olup olmadığı konusunda araştırmışlardır. Şamanizm'le yakından bağlantılı olan dinde, baş tanrı Olmec yağmur ve bereket tanrısıydı. ( bazı teoriler ise ana tanrı olmadığını, birbirine eş sekiz tanrı olduğunu savunuyor.)

Birçok ritüel maskesi ve dansının yanı sıra, kan ve yeşim taşları figürlerinin tanrılara adak adandığı tahmin ediliyor.

Bir zaman gelicek yaşadığımız son semavi inançlar da bir gün kayıp tarihin tozlu sayfalarında kalacaktır , fakat umutsuz insanoğlunun hayali bir umudu her zaman olacaktır...!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Dinlerin kitaplarını okuyup anlayana, 'ateist' , okuyup anlamayana 'dindar', hem okumayıp hemde anlamayana 'yobaz' denir. NİKOLA TESLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDIA ANGEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DON'T SEND ANY AID, ANY HELPS TO TURKEY !!

TURKS!' KIZILAY SELLING TENTS WHICH HAS BEEN SENT TO EARTQUAKE VICTIMS

In addition, the Turks' Ministry of Religion declared a FATWA which states: Marrying the children of earthquake victims is allowed. This means in practice pedophilia

(When Pakistan found out Turkish so-called aid organization Kizilay was selling tents sent to earthquake victims, the Pakistanis wrote on their tents "Not For Sale")

 

 

 

 

 

Islamo-Fascist Invader Iraq's president Saddam The Murderer

A Proto Type to ALL Middle East's so called leaders and their countries: Outdated mentality, primitive mind and ideology and anachronistic human types..

Proto typen för Mellanösterns och till en vis del av Orientens ALLA ledare som är som denne BILHANDLARE
- Förlegad mentalitet, primitivt sinne, ideologi, otidsenliga människotyper ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 Ekim 1932 Tarihli Akşam Gazetesi Sayfa 1

"Kurmê darê ne ji darê be, dar narizê."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdolf & Turks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte kürdlerin bütün özgürlük çabalarının hep BOŞA ÇIKMASININ tek NEDENİ = İşgalcilere bağlı kürd liderler ..

SEROKÊN KURDAN ÊN XAÎN? Kelemê serê xelkê kurd
--- Kürd halkının en büyük problemi = ihanetçi kürd liderler

 

 

Daha ilk günden söylediğimiz gibi; ne yazık ki kürdlerin BÜTÜN çırpınışları BOŞUBOŞUNA'dır. Çünkü KÜRD LİDERLERİ HAİNDİR.
İslamcılığın beyinlerine TECAVÜZ etmiş olduğu kürd liderleri, HAKLI KÜRD DEVLETLEŞME MÜCADELESİNDEN KORKUYORLAR, açıkça çekiniyorlar. Bu hainliğe de; ''temkinli'', ''akıllı', ''makul'' kürd siyaseti diyorlar. Hepsi bu..
-- Oysa kürd halkı işte tam bu resimde gördüğümüz gibi son derece devrmcidir ve son derece fedakardır. Kendi özgürlük davasına son derece sadık bir halktır. Tam 200 senedir hiç durmadan, hiç bıkmadan, hiç usanmadan, hiç YORULMADAN özgürlüğüne kavuşmak için direniyor. Eğer HAİN kürd liderlerden olmasaydı şimdi çoktan kurtulmuştu. Kürd liderler herzaman kürd halkının özgürlük davasını işgalci müslüman sömürgecilere SATMIŞTIR. Kürd davasına ihanet etmiştir.
İşte gözünüzün önünde herşey. NEDEN görmüyorsunuz? Fiilen bir Kürd Halk Ayaklanması var - AMA KÜRD LİDERLER NERDE?
Hangi biri Brüksel'de veya Washington'da bir basın açıklaması yaptı? Siz televizyon koltuklarında oturup tv seyredenlere lider mi diyorsunuz?
Kürd halkı hep kahramanca direndi ve hala kahramanca direniyor. İspanyollar arap işgaline karşı uzun yüzyıllar direnmişti. Sonra sırplar ve yunanlılar 300 yıldan fazla türk işgalcilere karşı direndiler. İslamo-faşist türk işgalciler, işgal ettiği halkı kendi milletine karşı çıkarmak için müslümanlık ideolojisi ile yerli ahalinin beynini yıkıyor. Örneğin türkler bir kısım sırpları sırp ulusu'ndan kopararak onlara müslümanlık yoluyla ''bosnalı'' adı verip yeni bir ulus güruhu yarattı. Şimdi aynı şeyi kürdlerin üzerinde denemek istiyor. Hedef: parçala ve yönet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bütün umutsuzlukların içinden fışkıran bir hayat kıvılcımı, 1960 Puente de Los Peligros, Murcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yalla!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanifi ile İsmail kacirmisti. Diyarbekir, Bağlar Kosuyolu'ndaki Ataturk orta okulu'ndaki ikinci sinift öğrencileri..
Silahi Kuran kitabı'nın icine gizlemistiler.
Sahipsiz perspektifsiz bir eylem miydi yoksa işgalci türk devleti'nin bazı maksatları için biçilmiş bir provokasyon muydu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Den ottomanska sultanen Vahdettin som 1923 påstod att:
- "turkar är en kosmopolit barbar grupp utan religion, land och rastillhörighet".
____
Källa: Från Intervjun med det ottomaska rikets härskare Sultan Vahdettin i den egyptiska tidningen Al-Ahram 16.04.1923.
KOMMENTAR: Om det inte vore det koloniala Europa, närmare bestämt England och Frankrike som hittade på och konstruerade en rad tillgjorda länder och nationer som Turkiet, Irak, Syrien, Palestina och Jordanien,
då skulle vi idag ha haft en total fred i Mellanöstern och Europa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Dünyanın en tehlikeli hali, cehaletin örgütlü eyleme geçmesidir."

Goethe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Islamistiska pedofiler & sadistler ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kandırıldınız, Bertrand Russel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FELAKETİN BİR BÜYÜK RESMİDİR

Bağımsızların bir kısmı. TDK-TEVGER, PAK ve diğer Kürdistani gurup ve partilerin desteği ile 22 yıllık parti olan HAKPAR’ın sayım sonuçlarına göre ülkede ve yurtdışında aldığı toplam oy sayısı 42,493.

14.05.2023

HAK-PAR'in Kürdistanda aldigi oylar ile bazi Metrepollerde aldigi oylar arasinda bir celiski var.
Hak Par Ordu'dan 1160 oy alırken Siirt'ten 194 oy alabiliyor .
Giresun'dan 568 oy alırken Iğdir'dan 100 oy alabiliyor.
Samsun'dan 900 oy alırken Şırnak'tan 347 oy alabiliyor.
Balıkesir'den 1104 oy alırken Bingöl'den 197 oy alabiliyor.
Manisa'dan 1112 oy alırken Mardinden ise 577 oy alabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This is how the invading islamo-fascist Turkish State make Kurdish children Turkish:
They learn these innocent Kurdish children to do the Islamo-fascist Turkish Bozkurt-Sign.

Pay attention to the picture of Atatürk, the great murderer of the Kurds, on the red t-shirt on the Kurdish boy.
The aim is to train a new Yanicharie army against the Kurdish freedom movement.

Children who were recruited and raised as Turks at a young age in the Ottoman Empire were then made to fight against their own people in the Ottoman ranks.
The Ottomans had set up an army called the Yanicharies, consisting only of such recruited children.

40 yıl önce Bize oy verin TC meclisine gidip sizi kurtaracağız diyen siyasetin 40 yıl sonra Kürd ve Kürdistan’a kazanımı bu.Burası 40 yıl önce nüsüfünun yüzde 90'ı
türkçe bilip konusmadığı yani kürdçe konuştuğu dün kürd ve Kürdistan düşmanı faşist Ümit Özdağ'ı ağırlayan Şırnak. Medeni Duran

İşgalci islamo-faşist türkler kürd çocuklarını böyle türkleştiriyor: islamist-faşist türk 'Bozkurt-İşareti' yaptırıyor bu masum kürd çocuklarına

Çocuğun üzerindeki kırmızı t-shirt'ün üzerindeki kürdlerin büyük katili Atatürk'ün resmine bakın
Amaç kürd özgürlük hareketii'ne karşı yeni yeniçeriler yetirştirmektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acı tarihi gerçekliğimizden bir kesit:
___________________________

TARİH BOYU TÜRK-İSLAMCILIĞI EKSENİNDEKİ
KÜRD ÖZGÜRLÜĞÜ KARŞITI İŞBİRLİKÇİLER

- Judüs'u Haçlılardan kurtaran Salahaddin Eyyubi İslam halifesi onun önünde diz çökmişken o 'êstağfirullah'deyip onu yerden kaldırarak kendisi onun önünde diz çökmiştir!!
- Fatih Sultan Mehmet'in hocası Melle Gorani
- Yavuz Sultan Selim'in hocası büyük İhanetçi İdris-î Bitlisi
- Kanuni Sultan Süleyman'ın hocası: Ebu Suud
- Sultan Abdulhamid'in hocası Sigbetullah Arvasi
- Osmanlı'nın akıl hocası: Said-i Nursi
- AKP hocaları

Bunların hepsi de kürd ama amelleri turk-islamcılık..
Alın size bu güne kadar bir türlü turk-arab-islam köleliğinden kurtulup özgür olmayı başaramamızın en büyük sebeplerinden biri:
işgalci, ırkçı, ınkarcı bir ideolojiyle işbirliği yapmanın en seçkin örnekleri..
Bundan sonra bari biraz akıllanalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

General Norman Schwarzkopf som tillfångatog hela Iraks armé:
- 23 000 paletinier hade frivilligt deltagit i irakiska armén för att döda kurder. Dessa palestiniers mål är jihad och de anser kurderna är sekulära och därmed islams fiender.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PKK Koka Xelkê Kurd BIRRÎ!
ÇALAKIYA TIRKAN Û PKKê WEK DEVÊ BIREKÊ YE: Hem gava DIÇE jê dixwe û hem jî gava TÊ !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabloya Xana Hesen Paşa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kurdistans HBTQ-vänner" yani Kürdistan'li eşcinsellerin dostları
Bütün dünya toplumlarında olduğu gibi kürd toplumunda da eşcinseller vardır ve bu çok doğal bir fenomendir.
Kürdistan'da eşcinsellerin haklarını ve özgürlüklerini gözetmek ve korumak eşitlikçi ve insani bir toplum için gereklidir.
Eşcinselliği kabul etmeyen ve eşcinselleri katleden islamo-faşist komşu turk-arab & fars toplumlarıının tam aksine kürdler eşcinsel vatandaşlarına
eşitlikçi ve insani yaklaşmak zorundadırlar. Eşcinselllerin de kürd kurtuluş ve özgürlük mücadelesinde herkesin gibi yeri ve değeri mevcuttur.
Foto: İsveç'te Kürdistan eşcinsellerini destekleyen bir yürüyüş gösterisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ESKİ İSVEÇ BAŞBAKANI STEFAN LÖVGEN'in ERDOGAN'A HİTLER BENZETMESİ

SVERIGES STATSMINISTER STEFAN LÖFVENS OMSLAGSLIKA UTTALANDE OM ERDOLF


"Jag tror för närvarande att jag är en av få europeiska ledare som Erdogan inte har hånat. Jag vill dock uppriktigt uttrycka till det svenska folket och den europeiska allmänheten att jag inte har för avsikt att ha en verbal duell med Erdogan. För det vi står inför är organiserad okunskap och jag har inte den "kulturella" utrustningen för att hantera det! Dessutom tror jag inte att någon annan europeisk ledare har sådan "utrustning". Eftersom jag inte tycker att någon av de pågående debatterna har en intellektuell dimension så vet vi inte hur vi ska få till en dialog med en mobb vars anhängare kallar det "hans rövhår".

Uppriktigt sagt har vi som Europa inte mött ett sådant fenomen under de senaste 70 åren.

(İSVEÇ BAŞBAKANI STEFAN LÖFVEN'in KAPAK GİBİ AÇIKLAMASI
''Sanıyorum şu an için sayın Erdogan'ın sataşmadığı az sayıdaki avrupalı liderlerden biri konumundayım. Ancak açık yüreklilikle İsveç halkına ve Avrupa kamuoyuna ifade etmek isterim ki benim Erdogan ile bir söz düellosuna girmek gibi bir niyetim yoktur. Zira karşı karşıya olduğumuz şey, örgütlü bir cehalettir ve ben bunun ile baş edeblecek 'kültürel' donanıma sahip değilim! Kaldı ki başka bir avrupalı liderin de böyle bir 'donanıma' sahip olduğunu zannetmiyorum. Şuan devam etmekte olan tartışmaların hiçbirinin entellektüel bir boyutunun olduğunu düşünmediğim için taraftarlarının kendisine ''poposunun kılıyız'' dediği bir güruh ile nasıl bir diyalog kuracağımızı da bilmiyoruz.

Açıkçası Avrupa olarak son 70 yıldır böyle bir olgu ile karşılaşmamıştı.'')

(türk basınından)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derbareyê beşdarbûna kurda li hilbijartinên tirka ..

Bi KÎJAN KÊRÊ ez we bikujim?

Pezo Pezo - Kulmerezo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PKK'yı anlamak ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicola Tesla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingrid Bergman'ın bu sözleri söylemiş olduğu doğru olabilir çünkü İsveç eğitim, öğretim ve terbiye sistemi
geri türk-arap ve fars sisteminden çok ileridir ve dolayısıyla İsveç'te yetişen nesiller genellikle akıllı, mantıklı, vicdanlı, merhametli ve de akıllı olurlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mark Twain, Din..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

When this Islamo-fascist terrorist pig of ISIS leader Baghdadi was shot dead October 2019, he was WITHIN TURKISH BORDER !!
WHY the world not asking Turkey to answer for Turkey harboring these worst terrorists in Turkey?

Visste ni att ledarspapet av den turkiska opositionen till Erdogan är i själva verket en falsk opostion? Den är till synes en oposition men i själva verket en implicit Erdogan lierad rörelse när det gäller turkisk nationalism.
När Erdogan kallar in den turkiske opotionensledaren Muharrem Ince till sitt rum i det turkiska parlamentet innan det senaste allmänna valet i Turkiet ser Ince att ISIS ledaren Baghdadi sitta bredvid Erdogan vid skrivbordet.
Det första Baghdadi gör lyfter han sin hand och pekfinger mot Ince och hotar honom med att "utplåna hela Inces släkt om Ince ställer till problem för Erdogan inför valet som orsakar Erdogan förlorar valet".
Som bekant dödades ISIS ledaren Baghdadi i en by som ligger 5 km intill den turkiska gränsen.

,
Tro inte att de västliga underrättelse organisationerna CIA, MOSAD, MI16 tror på lögnen att Erdogan skickar ISIS terorister tillbaka till sina ursprungsländer där de kom ifrån till Syrien. Utan dessa är frivilliga SJÄLVUPPOFFRANDE jihadistiska militanter som accepterar att spela "ÅTERVÄNDARE" för att göra Turkiet trovärdig i världsopinionens ögon att Turkiet är emot terrorism. Det är en ren skenmanöver av den islamistiska turkiska staten.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dicctator Asad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Here IS proof that Turkey's army İS İSİS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İngilizler kürdlerin arasında

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The coward Persian Mulas

 

 

 

 

 

XAPO Hareketi'nin türklerin eline verdiği bahane: Hendek Provokasyonu 2015-2017

 

 

 

 

 

Turks want sharia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Din'e bak! 56 müslüman ülke kürdlerle savaşıyor'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abdullah Öcalan: ''Benim kişisel varoluş gerekçem..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKLER KÜRDLERE ÖYKÜNDÜLER

Diyelim ki bir kürd devleti faraza bugün kuruldu ve kürdler israilliler gibi çalışkan ve yiğit bir şekilde, kendi devlet ve milletl için çalışarak, işgalcci, islamo-faşist, kemalist türk devlet yetkililerini Kürdistan mahkemelerinde gıyaben yargılayıp idama mahkum etti ve sonra da hala hayatta olan bu kürd katillerini, israillilerin nazileri dünyanın dörtbir bucağında arayıp bulup İsrail'e getirip yargıladığı gibi, kürdler de aynen bu kürd katillerini böyle yargıladılar.

Böylesi bir mahkemede bu kürd katili türk yöneticilerine:

- NEDEN kürd halkını bu yaptığınız şekilde inkar ettiiniz ve kalmadık işkence ve katliamlara maruz bıraktınız? diye bir soru sorsalar;

İnanın bugünün HİÇBİR türk yöneticisi bu sorunun cevabını BİLMİYOR ve veremez. Çünkü yeni nesil türkler, kürdleri neden bu şekilde alt etmeleri gerektiğini, milliyetçi duyguların dışında başka hiçbir şey bilmiyorlar.

Bu sorunun nedenini, eğer yaşasaydılar, TC ilk kurucu lider ve kadroları, Kemal ve adamları ancak verebilirlerdi. Çünkü onlar kürdleri neden inkar edip ülkeleri Kürdistan'ı neden türklerin ülkesi yapmaya çalıştıklarını çok iyi biliyorlardı.

Mustafa Kemal ve kadrosu kürd liderlerini İSLAMLA kandırıp alt ettikten sonra, kürdleri ve Kürdistan'ı ne yapacağını tam bilmiyordu. Ta ki türk devlet araştırma kurumları, bu ilk devlet siyasi lider ve kadrolarına, kürdler ve Kürdistan hakkında temel bilgiler sundular, bunlar o zaman yoğun bir şekilde tek bir hedefe kilitlendiler: kürdleri türklerin içinde eritip yok ederek Kürdistan'a el koymak.

Kemal ve kadrosuna sunulan raporlardaki bilgiler NEYDİ?

Bu bilgiler konusunda daha evvel işaret edilmiş olduğu gibi, kürd kültür ve dilinin, Kürdistan'ın ZENGİNLİĞİ ve MEDENİYETİN BEŞİĞİ olduğu gerçeğidir.

İşte vatansız ve kültürsüz göçebe türkler bu değerleri kendilerinin yapmak için, kürdlere öykündüler. Ama bu öykünme çok farklı bir öykünme şekli idi: kürdleri tamamen yok edip, kültürel değerlerine ve küdlerin ülkelerine EL KOYMAK temelinde bir öykünme idi.

Yani bu türkler, kürd kültürel değerlerine ve Kürdistan'a o kadar çok hayran kaldılar, ki kürdleri ortadan kaldırıp kendilerini kürdlerin yerine geçirmek, koymak istediler..

Ne çok uyanıklar bu türkler değil mi? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dubbel-standartlı İSLAMİST TÜRK KADINLAR:
Yukarısı kapalı - Ağağısı AÇIK

İslamistiska turkinnor och ISIS kvinnor med dubbelmoral:
Täckt upptill - ÖPPET nertill

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbar osmanlı medeniyetsiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XAPO başlar üzerinde taşınamaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irak arab basyonalist faşist devleti mart 2003'te Anmerika ve koalisyon güçleri tarafından ta temellerine kadar yıkılırken. Burası Bağdat merkez meydanı ve heykel de katil Saddam'ın heykeli..

Eğer kürd liderlerde 1 gramlık akıl olsaydı, Amerika'Nın ne yapmak istediğini bu resimden anlarlardı.
Ama onlar 2006'da Bağdat'a gidip Amerika'nıntemellerine kadar yıktığı Irak'ı kendi elleriyle yeniden inşa ettiler. Şimdi de Irak bizi tehdit ediyor diye mızmızlanıyorlar.
Irak savaş uçağı filosu satın alma izni aldığı gün ilk bombalayacağı yer: Hewler ve Suleymaniye'dir. Kürd liderler siyaset bilmez eşek kafaldır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATO TÜRKİYE'Yİ NATO'DAN ATMALIDIR! John Bolton

Amerikan Senato üyesi Kürd Dostu John Bolton:

İsveç Siyasi Analiz Programı AGENDA'ya 29.01.2023 tarihinde verdiği mülakatta:
''Eğer Türkiye NATO'nun çıkarlarını kendi çıkarlarının önüne koymaya devam ediyorsa vurun kıçına Türkiye'nin tekmeği ve NATO'dan SİKTİR EDİN, ÇIKARIN''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Islamist Terrorist Factory Turkey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Türkiye'nin Kürd sorunu yoktur' diyor Erdolf.
Doğru ama kürdlerin çok biyik bir TÜRK PROBLEMİ vardır!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Kızılderili Öğretisi diyor ki
Bir atın susuzluğunu giderdiği yerden su iç
at hiçbir zaman kötü su içmez
Kedinin yattığı yerde uyu
kurdun değdiği elmayı ye
Sivrisineklerin yerleştiği mantarları korkusuzca topla
Köstebeklerin kazdığı yere ağaç dik
Yılanın ısınmaya durduğu yere ev yap
Sıcak günlerde kuşların yuva yaptığı yere kuyu kaz
Horozlarla beraber uyu ve uyan ki tüm gün için en sarı mısırlara ulaşabilesin
Daha çok yeşillik ye, ki bir hayvandaki gibi güçlü bacaklara ve dayanıklı bir kalbe sahip olabilesin
Daha çok yüzmeye git ki dünyada kendini bir balığın kendini denizde hissettiği gibi hissedebilesin.
Daha sık gökyüzüne bak, daha az ayaklara, böylece düşüncelerin daha net ve hafif olacaktır
Konuşmak yerine, daha çok sessiz kal; böylelikle ruhun sakinliğe ve huzura erebilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Secular Kurds - Brain Washed Kurds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurd qewmekî hind-ewrûpî ne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEK JI XÊZKARÊ NEXŞEYA HERÎ KEVIN A CÎHANÎ PÎRÎ REÎS
KURD DERKET!
--- Dagîrkerên Îslamo-Faşîst ên tirk HEMÎ TARÎXA KURDA DIZIYE!!

Admîral Pîrî Reîs 10 sal berî Krîstofer Colombus Çûye Amerîka'yê. EV agehî sala 1929'an hat aşkerekirin. Admîral Pîrî Reîs kurdekî ji gundê Pîr'ê ya li navçeyeka Bakurê Kurdistanê ya ser bi Pîran'ê bû. Lê keştîvaniyê jêhatî bû û li nav keştîvaniya osmaniyan bûbû admîral.
Kitêba zanayê kurd: Ehmed Muhyedîn Pîrî ya bi navê ''AzadÎ'' sala 1513 hatiye nivîsîn û ji 110 rûpelan pêk hatiye. Ev kitêba destnivîs li qesreka Konstantînopel'ê hatite dîtin.
Ehmed Muhyedîn hîna li zaroktiya xwe çûye Konstantînopel'ê û li artêşa osmaniyan bûye keştîvan. Ji ber zîrektiya xwe zû bûye berpirs.
Li gelek welatan geriyaye û yek ji van welatan jî Amerîka bû.

Dagîrkerên îslamo-faşîst ên tirk TARÎXA KURDA DİZİYE loma sala 1929'ê gava ev pirtûka wî hat dîtin, tirka got ''Ehmed Muhyedîn tirk e''. Osmanî jê re digotin Pîrî Resîs.

Pirtûka destnivîs a Ehmed Muhyedîn Pîrî (Pîrî Reîs) 1110 rûpel e.

Nexşeyek wî ya cîhanî jî heye ku pir balkêş e..

Pirtûka destnivîs a Ehmed Muhyedîn Pîrî (Pîrî Reîs)

Nexşeyek wî ya cîhanî jî heye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

And the corrupt anti-Kurdish Armenian state did NOTHING against killer Islamo-Fascist Turkey in the historic 100th anniversary of the great Armenian Genocide day

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justice rapist turk Führer Erdolf
(Adalet tecavüzcüsü turk Führer Erdolf)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koçero

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkish police arresting the Kurdish karikaturist Dogan Guzel after beaten him and ripped his clothes during the raid on a Kurdish newspaper. This is Turkey. Nothing unusual realy..
---- Turkey arresting, ournalists and writers in kurdistan
_________
Bunları hala savunan kürdler var!!! Onlara yıllardır 'işgalci türk budur, artık uyanın' diye megafonlarda bas bas bağırıldığı halde, onlar hala tıpkı çocukların evcilik oyunu oynadıkları gibi, türklere demokrasi mücadelesi dedikleri çelik çomak oyununu oynuyorlar! Türkiye'de demokrasi mücadelesi mi? İyi o zaman oynamaya devam edin! Sonunuz topyeün imhadır o zaman. Bunu iyi bilin!
Türkiye'de gerçek demokrasi mücadelesi Kürdistan Ulusal Kurtuluş Mücadelesinden geçer ve bu mücadele yerinde ve zamanında; en sert silahlı mücadele biçimidir. Sonra bu silahlı mücadelenin SİGORTASININ GÖLGESİ VE GÜVENCESİNDE pamuktan da yumuşak demokratik itaatsizlik ve aralıksız sivil eylemleridir.
Sizin böyle bir sigortanız yokken, sigorta olacak Xapo örgütünün asllında bir düşman türk Truva atı iken, böyle sahipsiz eylemler yapmanızın sonu bu olur ancak.
Eğer dağda Kürdistan'ın devletleşmesi için savaşan bir gerillanız ve bu mücadeleyi kayıtsız ve şartsız yürüten bir gerilla liderliğiniz olmuş olsaydı, böyle yakalanıp eziyete uğramanızın hesabı mutlaka sorulurdu. Zaten o zaman türkler size bugün kolaylıkla yaptıkları bu eziyeti asla yapamazlardı.
AMA ŞİMDİ XAPO HAREKETİ TÜRKLERİN ÖRGÜTÜ OLDUĞU İÇİN TAM SİGORTASIZ VE TAM SAHİPSİZSİNİZ.
Eğer bir kürd devrimi husule gelmezse belki onyıllarca hiç kimse sizden tek kelime bahs etmeden içeride tıkılı kalacaksınız böyle!
Hani yıllardır apocu diye, KCK'lı diye hapsedilen siyasilerden kim bahs ediyor bugün?
Enerjimizi Xapo'ya böyle boş boşa harcatmayın! Bu uyuşukluğa bir SON VERİN artık!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAHROLSUN AŞKI YASAKLAYAN DEVLET TÜRKİYE!

İslamo-faşistiska turkarna reser i medeltidens mörker:

- Turkiet godkände en ny lag som lyder så här: ”om en person skickar upprepade gånger meddelandet ’jag älskar dig’ till en annan person räknas detta som sexuellt ofredande och den personen skall lagföras för gärningen - 105/1”.
Å andra sidan våldtas tusentals småbarn i Turkiet dagligen under namnet ’muslimskt giftermål’ och det är lagligt.
Hela det turkiska samhället är ett stort islamiskt fängelse. Anledningen till denna lag kom är att Erdogan kungjorde nyligen en dekret att ’samhället skall ännu mer anpassas till islamiska regler och normer’.
Må den islamistiska turkiska staten förlora sig och rasa i spillror i islamismen som är en totalitär och fascistisk ideologi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Så säger enbart en förrädare!

"Onlar kürttür diye saldırdıklarında siz türklere sarılın. Bu günler geçecek. Baki olan kardeşliktir.'' (När de attackerar er för att ni är kurder, krama om turkarna hårt. Dessa dagar kommer att passera förbi, vad som kommer att återstå är broderskap.)

Han säger även om turkar håller på att mörda er, krama om dem
-- Han är en pan-TURKIST förrädare! Han förspråkar TURKIETS enighet. Han sa också "Ortak Vatan" Det vill säga "gemensamt fosterland" plus "Kürdistan"i Turkiye'ye kattik"! Det vill säga:
vi har inkluderat vårt fosterland Kurdistan in i Turkiet!
Han är en äcklig förräddare bara ni vet!
Det är ett spel att han "sitter" inne. Han kördes (2023) i en privat jetplan från staden Edirne där han hålls inne symboliskt, till Diyarbekir för att besöka sin sängliggande döende pappa!
Tänk på i det ökända turkiska militärfängelset 5 No'lu Diyarbekir där man torterar kurdiska politiska fångarna med omänskliga turkiska tortyrmetoder som att bada i aföring, som att tvingas dessutom att äta avföring, råttor, sopor, samtidigt samma grymma torterare kör en politisk fånge i privat plan till att få säga farväl till sin döende förälder. I båda fallen fäller man tårrar. I det första fallet för att det gör verkligen ont att bli torterat så omänskligt. I det andra fallet fäller man tårrarna för att så många ovetande kurdiska ungdomar tror Selahattin Demirtas och hans chef till kurdisk Quisling Apo är en sann kurdisk patriot! Dessa ovetande ungdomar följer i dessa förrädares fotspår för att hamna i tidernas största politiska fälla som det kurdiska folket står inför och det har nästan hamnat i!

"Türk ordusunda astsubay olmak istiyorum". Selahattin Demirtas
Hergün polis, asker ve jandarma baskınlarının yoğunca yaşandığı işgal edilmiş Kürdistan gibi bir sömürge ülkenin çocukları, ne yazık ki işgalcisi gibi 'güç sahibi' olmak isterler. Kölenin köleciye özenmesi fenomeni derler buna. Bu korkudan, korkutulmuşluktan dolayıdır..
Selo dün de şöyle demiş; 'türk muhalefetine türkiyeli olmak istediğimizi gösterelim'. Yani tam sinidirlmiş bu çocuk. Xapo'dan da çok etkilendi. Xapo ise korkmaktan çok ihanetçi ruhlu biridir. Ama Selo ise hasta olduğundan böyledir. Selo'nun psikolojisi bozuktur. Kürdistan'a ihanet etmesinin NEDENİ budur. Çocuk hastadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alevi derneklerine sızmış bazı bektaşi "Yalçın Kuçık" ler ısrarla kuyucu Murat paşa'nın"Türk Alevi" katliamı yaptığını, onları kuyulara doldurduğunu anlatırlar.
Oysaki basit bir araştırma ile , kuyucu Murat'ın, başında Kürt beyi Canpoladoglu Ali'nin olduğu isyanı bastırdığı ve 45000 kürdü kafalarını kesip kuyulara doldurduğu arşivlerde görülecektir.
O Yalçın Küçük ler, ısrarla bu katliamları Kürtlerle birlikte yaptıklarını anlatır. İşte ittihatçı bektaşi Kemalizm böyle bir yalandır (Aktaran: Baran Karaca)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üretmemiş, toplayıcı, avcı ve talancı, göçebe toplulukların tarihte yaptıkları iş; toplayıcılık, avcılık ve talancılık yanısıra bir de kölecilik işi idi. Üretmeyen topluluklar köle, yiyecek ve silah ticareti yaparlardı.
-- Kürdlerin ataları tarihte tarım ve hayvan besleyici üreticiler idi ve bu her iki üretim sanatı medeniyeti doğurmuş bir sanat ve kültürdür. Kürdler tarihte asla kölecilik yapmadılar, bilakis KÖLECİ asurlar, akadlar ve araplar tarafından köleleştirildiler. Adı geçen bu kavimler ve özellikle de asla üretmemiş köleci araplar, afrikalı halkı da köleleştirmişti.

Yahudiler de üretici bir kavim olarak kölecilikle yğraşmamıştır.TÜCCARLAR ÜRETİCİ DEĞİL TÜKETİCİDİR
- HATTA İSTİLACI, YAĞMACI VE KÖLECİDİR

Çok eski tarihlerden beri tüccarlıkla uğraşan araplar bugün biriktirdikleri HERŞEYİ FETİH YOLUYLA islam mirasyediliği üzerinden sırasıyla önce kürdler, sonra sümerler ve daha sonra da yahudiler gibi diğer üretici komşu halklardan DEVRALDILAR.

Örneğin hayvan ehlileştimeyi, mitanilerden (kürdlerden), yazı sanatını yahudilerden, yerleşim kültür ve sanatını da sümerlerden öğrendiler.

Araplar yakın ve uzak mesafeli ticaretle (Remote Trade) meşgul olduklarından ulaştıkları bütün buluş ve yeni bilgileri TİCARET METASI olarak alır ve satarlardı. Bunlardan birşey anladıkları yoktu zaten.. Sonra burada bundan da daha önemli olan nokta şudur. araplar üretici değildi. Bugün bile bu böyledir. Eskiden ticaretle uğraşırlardı bugün de aynı mesleği devam ettiriyorlar. Örneğin Suudi Arabistan gibi koskoca bir ülkede kurşun kalem dahi üreten bir fabrika yoktur. Ülkelerinin kıtalar arası keşisen bir orta noktada olması bakımından tacirlik işi doğal olarak arap toplumuna elverişli olan bir imkan olarak başgöstermiştir.

DİL ANCAK ÜRETİMLE GELİŞMİŞ BİR YETENEKTİR.

İlmi araştırma sonuçları bize göztermiştir ki dilde gelişme ancak ve ancak üretim faaliyeti ile gerçekleşen bir fenomendir. İnsanlar ancak ve ancak üretim yoluyla dil yeteneğini geliştime şansına sahip olmuşlardır. Üretmeyenin dili (edebiyatı) geli
şmemiştir.

Daha sonra Muhammed adlı bir arab islamı icat ederek bu ideoloji Ortadoğu'yu ve bütün dünyayi sardi. 1400 sene geçtiği halde HALA bu ideolojinin KAHREDİCİ çekim alanından kurtulamadık.

Kürdler ve yahudiler en çok bu ideolojinin belasına uğramış iki mazlum halktır. Hala onları bu beladan koruyacak bir devletleri olmadığı için en çok kürdler bu BÜYÜK belanın kurbanı olmuş durumdadırlar.

 

 

 

 

 

 

 

Üretmemiş, toplayıcı, avcı ve talancı, göçebe toplulukların cezalandırma yöntemleri, hem tarihte ve hemde günümüzde hep böyle aşırı barbar ve çok katı olur.
-- Üreten, yerleşik, bir başka deyişle uygar kültürlerin cezalandırma yöntemleri ise adı geçen bu toplulukların cezalandırmalarından çok çok gaha insani ve hafif kalır.
Resim MÖ 500'lü yıllarda Acemistan'da (''İran''da) rüşvetçi bir hakimin derisi hakim daha canlıyken yüzülerek infaz edilmesi sahnesini gösteren bir tablo.

Köleci asurlar da tıpkı acemler (farslar) gibi canlı insan derisi yüzerlerdi.

A 16th century painting showing the skinning alive of a corrupt judge, Sisamnes, in the year 500BC.
Sisamnes was a corrupt royal judge at the time of Cambyses ll in Persia.

It was discovered that he took a bribe in court and passed an unfair judgement. As a consequence the king ordered that he be arrested for his corruption and ordered that he be skinned alive

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-- Javvisst Magistern Erdogan!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Support the Kurdish People's secular-democratic struggle!

All these Islamo-Fascist & Racist & Extrem Nationalist nations are fighting against the secular-democratic, progressive Kurdish people..

 

PROTO-KÜRDLER'DEN DEĞME-DÜŞMELER HİPOTEZİBeni en çok pre-historik dönemin sonlarından itibaren başlayan kürd tarihi heyecanlandırıyor ve derinden ilgilendiriyor. Yani neolitik dönemin başlangıç sürecinden itibaren yaşanmış tarihî kesit.. Kavimler o zaman oluşmuştu. Kürd nüfusunun büyüklüğü bu dönemden kalma bir kanıttır.

Proto-kürdler Ortadoğu'nun en ilk yerleşikleri olduklarından dolayı ve daha başka bir iki önemli sebepten dolayı Ortadoğu'da en ilk büyük kavim topluluğunu oluşturdular.

Pre-historik dönemin sonları ve neolitik dönemin başlarında mevcut kavimlerin yanısıra proto-kürdlerden düşen bir çok yeni kavim de oluştu. Bazı küçük komşu topluluklar, dişilerini en büyük topluluk olan proto-kürdlere vererek kürdlerden tohum (insan nesli, çocuk) alarak çoğalma ihtiyaçlarını gideriyorlardı. O zaman bir gurup için sayıca çok olmak demek, çoğalma demekti ve sayıca büyük bir topluluk olmak, acımasız vahşi ve katil doğaya karşı güç ve enerji demekti. Öyle inanıyorum ki akadlar işte bu proto-kürdlerden değme-düşme bir tarihi topluluktu, kavimdi. Bugün tamamen yok oldular. Hatta çok az miktarda hala aramızda, bölgemizde üyeleri bugün de bulunan bir kaç tarihi topluluk tıpkı akadlılar gibi kürdlerden değme-düşme kavimlerdir.

Proto-kürdlerden değme-düşmeler sonraları sosyal yaşamda başgösteren çelişkilerden dolayı kürdlerden düştükleri halde kürdlerin bir numaralı düşmanı oldular.

Latince homo homini lupus, yani insan insanın kurdudur (düşmanıdır) denir. Değme-düşmeler de baba-kürd'ün düşmanıdır.

Bu durum antik tarihe ve hatta günümüze de yansımıştır. Kürdlerle hep en çelişkili olan kavimlerin başında akadlar, asurlar persler gelmektedir.

Tıpkı babaları proto-kürd olan ve sonradan babalarına (proto-kürde) saldıran her anası başka bir kavimden olan değme-düşme kürd türemesi yeni kavimler gibi, anası başka bir kavimden olan değme-düşme bazı tarihi şahsiyetler de, bir ebeveyni kürd olduğu halde kürd karşıtı saldırı ve entrikalara imza atmışlardı. Örneğin meşhur Med Saray Darbesi'nde böyle bir vukuat yaşanmıştır. Babası kürd olan Pers kralı Kuruş bir saray darbesi ile perslerin Med imparatorluğunda iktidarı ele geçirmelerini sağlamıştır.

JÊKETO-PÊKETO'lar

Bu kürd değme-düşmesi üretmeyen, toplayıcı, avcı ve talancı kavimler kürdlerim başlattığı tarim ve pastoral devrimlerinde elde ettikleri toplumsal gelişme ve refahı kürdler gibi üretici olmadıkları için kürdlerin elinden almaya çalıştılar. Başaramadılar çünkü kürdler sosyal ve askeri örgütlenmede hepsinden önce eppey ilerleyip büyük bir savunma yeteneği ve gücü oluşturmuştu. Daha sonra ideolojiler (din) ortaya çıktığında bu kürd değme-düşmeleri kürdlere karşı bu ideolojilerin etrafında örgütlenerek kürd karşıtlığını ve dinmeyen büyük bir düşmanlığını gütmeye başladılar. Bu kesimlerin kalıntıları bugün bile Ortadoğu'da büyük bir kürd-karşıtlğı içindeler. Bunlara JÊKETO-PÊKETO diyorum. Yani kürdlerden düşme ve kürdlerin canına kastetmek için uğraşan demektir. Ve bu çok ilginçtir ki jêketo-pêketo'lar neredeyse işgalci türkler kadar büyük kürd düşmanlığı yapıyorlar.

SONUÇ: Proto-kürdler o kadar çoktu ki, o kadar büyük bir kavimdi ki bu durum beraberinde hiyerarşik zaaflar yaratarak birklik sorunu doğurdu. İşte bu ortamda KÜRD BOYLARI oluşmaya başladı. Kürdlerin bugünkü aşiretleri işte bu ilk büyük kürd boylardır. Bugünkü her bir kürd aşiretinin adlarının kökenine etimolojisine bakıldığında, çok bariz bir şekilde bu tarihi boylara atıf ve işaret ettikleri görülmektedir.

Medlerin ardılları bugün hangi aşirettir?
Tarihin bir ucunda partlar, kasitler, iskitler (eşkaniler) mitaniler, subariler, urartular var

Günümüzde, şıkaklar, badikiler, brukiler, milliler, izollar ve kökleri bu tarihi kürd boylarına varan daha yüzlerce kürd aşireti var.

17.03.2021

Goran Candan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo ew serokên ku dibêjin: ''Ême Îraqî ne..!''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Islamist Turk Erdolf is in Kurds' hands soon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd katillerinin döllerini kürd halkının omuzunda taşıttıran hain kürd liderler ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çifte yorumlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşgalci Osmanlı'da muvazzaf kürdler.. Bunların çoğu kürdler için hiçbir şey yapmadı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdish Leaders & Kurdish People

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EU loosed it's own creation - The so called "Leader of Liberal Islam:Turkey" forever :) )))

The EU had sacrificed many indigenous peoples such as Kurds, Greeks and Armenians to have its favorite Turkey for this service which never became implemented.
Turkey became more islamist just like Iran, Iraq and Syria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DON'T FLY turkISh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

turkISh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbariska Mellanöstern

(Förutom Israel & Kurdistan)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Troyalılar sanıldığının aksine yunanlı değillerdi.
Troyalıkar (ilionlar) luvvianlar'ın bir kolu olan misya halkıdır ve Anatolyalı'dırlar...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu osmanlının yediden yetmişe kadar bütün ahalisini kılıçtan geçirerek korkudan
kolayca devşirdiği Balkan devşirmeleri göt korkusundan devşirdiler kendilerini
şimdi de başkalarının kendileri gibi türklüğe devşirilmesi için çalışıyorlar.
Kraldan (türkten) daha çok kral (türk) bunlara derler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirtûkfiroşiya Mele Şefîq Efendiyê Hezroyî li serê Bazara Spehiyê ya li Diyarbekrê li navbera salên 1940-1979'ê

Li pirtûkfiroşiya Mele Şefîq Efendiyê Hezroyî pirtûkên kurdî yên klasîkî dihatin firotin. Li vê pirtûkxaneyê pirtûkên wek Nûbihara Ehmedê Xanî,
Dîwana Melayê Cizîrî, Mewlûda Bateyî, Mewlûda Xasî, keresteyên fêrkirinê yên li medreseyên veşartî yên Kurdistanê dihatin xwendin, yên wek:
Terkîb û Zirûf, Necîul Enam û hwd.

Gava mirov pirtûkê vedikiriü, li rûpela pêşîn 'bismîllah' û 'fatîhe'ji quranê hebûn. Paşê Dîwana Melayê Cizîrî destpêdikir.
Polîsên tirk gava dihatin kontrollê pirtûk digirtin destê xwe, divekirin û didîtin 'fatîhe'^ye nas dikirin û digotin qey hemî piğrtûk bi erebî ye.
Bi vî rengî wêjeya kurdî ya qedexekirî li bakurê Kurdistanê belav dibû.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torino, Italy.. Why not? Italians need too the liberty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İslamist turk, arab & fars kültürüyle büyümüş babası ve kardeşi tarafından
isveçli bir genç ile arkadaşlık yapığı için katledilen masum bilgili akıllı güzel kürd kızları
Pela (güney kürdistanlı) Fadime (kuzey kürdistanlı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Din tüccarlığı - Aziz Nesin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA Xudayekî wisa xedar û zalim tuneye û xedarî û zilmeke wisa jî nake!
Xwedê wisa xedar nabe!
--- Ji bo tiştekî wisa xwe netirsînin!
Xwedê dilovan û mihrîban e. Yanî rehman û rehîm e.
Bexşende ye.
TENÊ BIBIN MIROV ev bes e.
Exlaq û fezîleta herî mezin MIROVBÛN e. Mirov bêyî ol jî dikare bibe xwedîexlaq. Dema ku mirov mirov be, xwedî exlaq e jî .

(Böyle korkunç bir ilah YOKTUR ve OLAMAZ da!
--- Boşu boşuna kendinizi korkutturmayın!
SADECE İNSAN OLUN YETER. En büyük ahlak ve erdem İNSAN OLMAKTIR. Din olmadan da insan ahlaklı olabilir. İnsan oldun mu ahlaklı da olursun.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dewleta kafİRAN

KAFIR İRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMOKE HELL OUT THEM!

BOMB ISLAMIC IRAN STATE,
BEFORE IT IS LATE!

- No difference between IS in the Levant and IS in Iran!

If you bomb the ideological and political command of the Islamic terrorist centers in the world: IRAN & TURKEY, the terror into Israel will stop immediately, the Middle East Islamist movement will go back totaly.

Bomb before it's too late!

Islamist terrorists in the world receive financial and ideological and political support from these two terrorist centers.

IRAN ISLAMIST TERROR ARMY: PASDAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bomb Iran Islam Republic before it is to late

 

 

 

 

 

 

Eğer siz düğmeye basmasanız o zaman İran büyük kırmızı düğmeye basacaktır! Dünyanın tümü bile yok olacaksa yinede düğmeye basacaktır çünkü 'sizin gibi kafirleri katletmekle cennete gitmek biletiini hak kazanma' işi var işin içinde!!

If you don't press the button then Iran will press the big red button! Even if the whole world is to be destroyed, they will still press the button because there is the business of 'winning the ticket to go to heaven by killing infidels like you'!!

Om du inte trycker på knappen kommer Iran att trycka på den stora röda knappen! Även om hela världen ska förstöras, kommer han fortfarande att trycka på knappen eftersom det handlar om att 'vinna biljetten för att komma till himlen genom att döda otrogna som du'!!

 

 

 

 

 

 

 

 

BOMB IRAN & TURKEY NOW !!!!
BECAUSE THIOSE TWO ISLAMIST STATES WILL DISRUPT THE WORLD PEACE!
US & ISRAEL: "If Iran starts producing nuclear weapons, we will BOMB Iran!"
- Iran already has long-range robots !!!!!!!
- BOMB THE ORANGUTAN MULLAS NOW TO FREE THE OCCUPIED KURDS, TO FREE THE WHOLE OF THE TERRORIZED MIDDLE EAST, TO FREE THE WHOLE OF THE WORLD FROM IRANIAN NUCLEAR ATTACKS AND AT LAST BUT NOT LEAST TO FREE THE PERSIAN PEOPLE !
As Iran very easily shot down a civilian passenger plane and killed hundreds of innocent people to escape / reverse a political attack from the United States, it will press the nuclear bomb button even if the entire world dies.
They just consciously shut down the civilian passenger plane only to be able to change the current political agenda.
It was a political maneuver, but the orangutans claimed it was by mistake.
See more here:
https://www.meforum.org/.../how-us-and-allies-stack-up-to...
Remember this date: 03-08-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üç maymuınlar, dört maymuınlar, beş maymuınlar hepsi Türkiye^de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silopi de 2015-2017 yılları arasında canice bombalayarak yıktıkları kürd evlerinin üstüne diktikleri türk bayrağı
İşgalci islamo-faşist türk devleti şahsiyetsiz yöneticileri Kürdistan'daki deprem mekanında utanmadan attıkları hayasızca kahkahalar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye'de mal sahibi bozuk.
Mal sahibi bozuk olunca mal da bpzuk çıkar böyle..

Sahte türklük devletinin 2023 depreminde yıkılan bir denetim dairesi evi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSLAM ÜLKELERİ EN BÜYÜK İSRAFÇI GÜNAHKARLAR
Bu AÇGÖZLÜLÜK ve İSRAF SADECE: Türkiye, İran, Irak, Suriye, Katar, BAE ve Suudi Arabistan gibi MÜSLÜMAN ORTADOĞU ülkelerinde var.
Dünyada başka HİÇBİR yerde yoktur böyle yediğinin on katından fazlasını artık olarak çöpe atmak gibi büyük bir günahkarlık..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim bu plana karşıysa, KESİNLİKLE işgalci-sömürgeci türklerin uşağıdır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vakil Mustafayev'i saygı ve şükranla anıyorum ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEREDEN NEREYE?
—- KÜRDLERİN YARATTIĞI KÜRD ULUSAL ÖRGÜTLENMELERİ’DEN TA MİT’İN KURDUĞU HDP & YEŞİL SOL PARTİ-YSP’ye ..


--- Kürd liderlerin & MİT'in ORTAK OPERASYONU: Kürdleri İbretlik Türkiye militanları yapmak !!

—- Kürdistan Ulusal Kurtuluş Mücadelesi’nin son 30 yılda geniş kürd kitleleri nezdinde yükselttiği politikleşmeyi ve kürd milliyetçiliği akımını yolundan saptırıp kürd kitleleri türkiyelileştirmek için, türk milli istihbarat teşkilatı-MİT tarafından kurulduğu hiç saklanmadan, başsız, lidersiz kürd kitlelere lanse edilen HDP’den sonra, şimdi de, kürd kitleleri arasında hala ayakta kalabilmiş kürd milliyetçiliğinin en son kalıntılarını ve izlerini de YOK EDEBİLMEK, küdlüğü temsil edebilecek siyasi bir örgütlenme imkanının ayakta kalmaması için, yine MİT tarafından Yeşil Sol Parti-YSP diye bir türkiyeli kürd partisi kurularak, son 30, 40 yılda oluşmuş büyük Kürd ve Kürdistan siyasi ve milli potansiyel, SALT ÇEVRE & LGBT gibi sosyal sorunlarla ve hemde SALT bu işgalci eğemen, ezen türk toplumunun sorunlarıyla uğraştıracak, kürd milli hareketi olabilecek politikleşmiş büyük bir kürd kitlesi milli ve siyasi düşüncesi rayından çıkarılarak ve TAMAMEN düşürülerek, TAMAMEN YOK EDİLMESİ planlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HDP bir türk & Türkiye partisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdleri temsil etmek için seçilen iki işgalci kemalist-faşist türk Hasan Cemal & Cengiz Çandar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The world's most backward Middle Eastern people are burning the flag of the world's most humanist people.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AYSE OGRETMEN

Islamo-Fascist Invader Turks Prisoning Her With her Baby For Saying "Please don't kill children!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bêsedem negotine 'Ecemê Esrarkêş'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silêmanî Newroz 2012

 

 

 

 

 

 

POLITISK ISLAM:
- ISLAMISK TERRORSPIRAL

Arabisk IS: Al-Qaida, Muslim Brotherhood, HAMAS
TURKISK IS: ISIS, Nationell Vision: Erdogan, FETÖ Gulen Movement, Grey Wolfs)
Persian ISIS: Hizbolla, Hashdi-Shabi (New build 2015)

POLITISK ISLAM - ISLAMISTISK TERRORSPIRAL


-- Arabisk IS: Al-Qaida, Muslim Brotherhood, HAMAS
-- TURKISK IS: ISIS, Nationell Vision: Erdogan, FETÖ Gulen Movement, Grey Wolfs)
-- Persisan ISIS: Hizbolla, Hashdi-Shabi (New build 2015)

Tempot för uppkomsten av ISLAMISK TERROR kommer att öka i en alltför stigande trend när islamo-fascisten Erdogan nu säger att "vi ska knacka på varje dörr för att predika om islam". Detta är en extrem viktig utveckling mot den kurdiska befrielserörelsen. Västerländska politiska strateger arbetar nu äntligen för att tygla den stigande politiska islam och stoppa även den allt mer stigande spiral av islamisk terrorism. Vi ser fram emot att Europa visar nu tydligt om vad de ska göra för att torrlägga denna terrorns rötter.

I detta läge är också intressant att se vad ledarskapet för den kurdiska befrielse- och frihetskampen kan göra mot den islamistiska turkiska staten. Tyvärr har de nuvarande politiskt aktiva kurdiska ledarna inte medvetenhet och mod och saknar vilja för att stoppa Turkiet som väst fruktar så mycket. Precis som Harvard professorn Mehrdad R. Izady nämner: "kurdiska ledarna på en presskonferens i New York i augusti 1992 tiggde om pengar från väst istället för att hävda kurdiskt oberoende" är också så sant att dessa kurdiska ledare kommer aldrig någonsin att kunna vilja stå emot den islamistiska turkiska staten.. Tvärtom stödjer dessa så kallade kurdledare, dessa FALSKA kurdöedare i stället Turkiet gentemot anti-Turkiet delar av västvärlden!! Hur ska då några skulle kunna hjälpa kurderna när kurdernas egna ledare samarbetar med sina ärkefiender? Det kurdiska folket måste bli av med dessa förrädiska, korrupta, falska kurdiska ledare så snart som möjligt om de vill befria sig från den invaderande, islamo-fascisktiska turkiskt ok.


IRAN ISLAMIC STATE = TERROR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadın eğitilirse bunlar doğar, eğitilmeyip cahil bırakılırsa da bunlar doğar
Bir toplumun yarısını kadın oluşturur, diğer yarısını da kadın eğitir
Kadın erkeğin öğretmeni, eğitmenidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd ırkının Y kromozomu haplogrupları (N=745)
Kaynak:
^ a b c d Underhill 2009.
^ a b c d Underhill 2014.
^ a b Sharma 2009.
^ Underhill 2014, s. 130.
^ a b c Pamjav 2012.
^ Haak, Wolfgang; Brandt, Guido; Jong, Hylke N. de; Meyer, Christian; Ganslmeier, Robert; Heyd, Volker; Hawkesworth, Chris; Pike, Alistair W. G.; Meller, Harald; Alt, Kurt W. (25 Kasım 2008). "Ancient DNA, Strontium isotopes, and osteological analyses shed light on social and kinship organization of the Later Stone Age". PNAS. 105 (47). ss. 18226-18231. Bibcode:2008PNAS..10518226H. doi:10.1073/pnas.0807592105. PMC 2587582 $2. PMID 19015520.
^ Brandit, G (2013). "Ancient DNA Reveals Key

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜRD & KÜRDİSTAN'ın tahrib edilen ve yaşayan tarafları
Kürd Kendi Küllerinden Yeniden DOĞAN KADİM BİR HALK!

-- Bir yanım cehennem deresi, bir yanım yeryüzü cenneti olan İrem bağı: Fırat ve Dicle

Tarihte hiç üretmemiş ve üretmediği için de hiç insanlık öğrenmemiş, hiç uygar olmamış,
hep toplayıcı, avcı ve talancı yaşamış işgalci islamo-faşist türk, arab ve farsların yıktığı kürd & Kürdistan bedeni ve evini
çok gerçekçi bir şekilde temsil edebilen bir sanat eseri..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdish protest at West German aviation office Lufthansa in Stockholm 1987:

"Stop all financial and military support to Turkey"
Germany - The second great supporter of the Islamic Turkish state.
The first great suporter of the Islamic Turkish state is UK.
These states in Europe support the Islamist terrorist state of Turkey against Kurdish liberation, equality, secularism, freedom and democracy struggle

________________________
Remo Remo!
Tu mêr î mêr lawo!
Lê çi bikim, serokê me qullek bû..
________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


See the source of ISlam's Army

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurd ji ber hemoldariyê (îslamê) bûne evîndarên celladên xwe

XEYYAM DIBÊJE:
Heger milletek bûbe evîndarê celladê xwe
Hingê mushtaqê her xirabiyekê ye
Chi were serê wî mafê wî ye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İslamist-Turkish Dubble Life Style

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The earthquake 06.02.2023 was is NOT in Turkey but in Kurdistan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harvard ve Stanford dahil 9 üniversiteden kabul alan

Kürd kızı Gül Karen Aça

 

Gul Karen Aca

Mart 2023: Diyarbekir'de eğitim gören 18 yaşındaki Gül Karen Aça, dünyanın en prestijli üniversitelerinden Harvard ve Stanford'un da aralarında bulunduğu 9 okuldan tam burslu kabul aldı. Dünyanın en parlak 100 öğrencisinden biri olarak seçildi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bale kursu - Kuran kursu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Îqbal Mesîhî 1982-1995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

US gives heavy weapons to Kurds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostoyevskî derbareyê xizmatî

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kürtler, Hint-Aryan ırkındandır.
Bazen saçları kırmızı olup, gözleri mavi, bakışları sertti. Kürtler geleceğin ırkıdır. Genç ve dinamik bir ulustan oluşuyorlar.''

R. de Nogales 1926

 

A Dutch Kurdish record

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meleyê Tehtanê Ahmed Hatemî gotiye: 'Kurdî zimanê cehennemê ye''.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kürt devleti kurulmasını destekleyelim": İsrail Adalet Bakanı Ayalet Shaked

31 müslüman ülke var dünyada ve her 31'i de kürd halkının düşmanıdır, ÖZGÜRLÜĞÜN, EŞİTLİĞİN, LAİKLİĞİN ve ADALETİN DÜŞMANI..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Got mit Dir, unsere Heimat!"
Zur Erinnering an die vertriebenen Ungarndeutschen aus Kurd

Aus Kurd wurden etwa 1100 Menschen zwiscehen 1944 und 1838 in das zerbombte Deutschland vertrieben.
Die meisten von ihnen am 2- Juni 1946.

Landesweit mussten fast 200 000 Ungardeutsche wegen fast ihrer Herkunft ihre Heimat verlassen.

Dieses Denkmal wurde zum 70- Jahrestag der Vertreibung von der Dutschen Nayionalitätenselbstvwerwaltung Kurd erichet,

2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Histort repeat itself..

 

EU NATO RUSLAND medskyldig i drap pa kurdere..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürdistan'ın türkler tarafından işgali konusunda
işgalci türklerin yaptığı binlerce sahtakarlık ve kalpazanlıktan biri

Nutukta olupta sonradan çikarilan kürtler ve heyeti temsiliye ile yapilan protokol özerklik antlaşması..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkey IS guilty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^

The TURK & TURKEY connection of the Uzbek terrorist Rakhmatr AKİLOV should be investigated. The Akilov terrorist came to Sweden via TURKEY and was deployed in Stockholm by a Turkish company in the HUSBY district.

Uzbek terörist Rakhmat AKİLOV'un TÜRK & TÜRKİYE başlantısı araştırılmalıdır. Akilov teröristi İstanbul üzeri İsveç'e geldi ve Stockholm'de bir türk şirketi tarafından HUSBY semtinde konuşlandırıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çocukları ve kadınları öne süren, çok cesur' kürd liderler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tid och plats för fotot: 1904 - Selmasområdet i Östra Kurdistan
Amerikanska evangelisten Benjamin Lebaree med några kurder
Den amerikanska missionären Benjamin dödades av den ajamiska (persiska) statens agenter i 1904

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turk medyası sadece bok yaziyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kürd Milleti NECİB bir millettir ama omurgasız sürüngen kürd liderler ise SOYSUZDUR

 

Saz ÇALAN HIRSIZ SELO
Selo küçük mal çalmıyor, doğru ama hakikatten büyük mal götürmesini çok iyi biliyor.
Hemde kendi evinden çalıp başkasına götürüp VERMEYİ çok iyi bilen adi bir hırsız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kahrolsun işgalcilik! İşgalci Türk Devleti Kürdistan'dan defol!
ISLAMO-FASCIST INVADER TURKS! - GO OUT OF KURDISTAN!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurdisk olja till Israel - mycket, mycket bra Israel!
Idag tog den israeliska hamnen Ashkelon emot den allra första oljestransporten från irakiska Kurdistan.
Vem som e.v. har köpt oljan är inte känt, möjligen kommer den att förvaras i en oljedepå i Israel tillsvidare.
Irak har hotat att vidta rättsliga åtgärder mot någon köpare då råoljan är omtvistad.
Under alla omständigheter så har Israel gjort det moraliskt riktiga och tagit emot fartyget med oljan då den kurdiska regionala regeringen syftar till större ekonomiskt oberoende från det krigshärjade Irak.
Om kurderna hade åtnjutit samma form av oändliga politiska privilegier som palestinierna så hade kurderna idag haft en välmående internationellt erkänd stat.
20.06.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Batılılar Afrika'ya geldiklerinde onların elinde İncil, bizim elimizde topraklarımız ve madenlerimiz vardı. Bize gözlerimizi kapayarak dua etmeyi öğrettiler.
Gözlerimizi açtığımızda bizim elimizde İncil, onların elinde topraklarımız ve madenlerimiz vardı.."

Jomo Kenyatta

NOT: Batılılar artık bu işi, Kürdistan’da: Türkiye , İran, Irak ve Suriye gibi TAŞERONLAR kullanarak dolaylı bir yolla çok hesaplı bir şekilde yapıyorlar. Avrupa'nın Kürdistan’daki dolaylı sömürgeciliği ve kolonyalizmi sinsidir. Sömürgeci, kolonyalist Avrupa Kürdistan'ın sömürgeleştirilmesi işini kendi yarattığı dört uşak devlet olan Türkiye, İran, Irak ve Suriye üzeri yürütüyor. Avrupa'nın uşağı bu her dört devlet Kürdistan'ı Avrupa'nın hesabına sömürmektedir. Kürdistan'ın bütün petrolleri ve diğer yeraltı ve yerüstü zenginlikleri bu her dört hizmetçi devlet vasıtasıyla Avrupa'ya aktarılmaktadır. Kürdistan Türkiye'nin, İran'ın, Irak'ın, Suriye'nin sömürgesi değil, Avrupa'nın dolaylı-gizli sömürgesidir. Çünkü bu her dört devlet, Kürdistan'daki zenginlikleri sömürgeci Avrupa için yağmalamaları için Avrupa tarafından kurulmuştur. Evet Türkiye, İran Irak ve Suriye Kürdistan'ı işgal etmiştir ama bu işgali Avrupa geröekleştirdi ve bu işgali Avrupa için sürdürmektedirler. Avrupa böyle yapmalarını istiyor. Kürdistan bu devletlerin eliyle Avrupa için talan edilmektedir. Hem Kürdistan'dan devasa hammade Avrupaya akmaktadır ve hemde bütün Kürdistan Avrupa'nın büyük bir pazarı halindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 RÊXISTINA BEREDAYIYÊN KURDISTANÊ - hezar heyf û mixabin ku gelek in li Kurdistanê..

--- Hemî serokên kurdan beredayî ne

Kürdler için HİÇBİR bok yapmayanlara NASIL serok diyorlar bunu anlamak çok güç ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Kürdçe anlıyorum ama konuşamıyorum!''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Palestinian Cause: Islamism & Jihad

HELA DEN PALESTINSKA SAKEN ÄR: ISLAMISM
— Här är Palestina: allierad med Islamist-terror..
Glöm inte att 23 tusen PALESTINSKA JIHADISTER deltog som volänterer i den islamistiska irakiska mördaramén för att förverkliga folkmords kampanjen Al-Anfal på kurdiska civila, minst 180 tusen kurder mördades mellan 1984-1988, Al-Anfal är ett avsnitt ur koranen som betyder rensning

If you support the Palestinian cause, you inevitably support this which is nothing than jihad:
The religion-masked Arab nationalism, racism, fascism and terror

Here are the so called Palestinians ..
A Kurdish Proverb saying: "Tell me who your friend (ally) is I will tell you who and what you are"
The Palestinain cause IS ISLAMIST JIHAD CAUSE!

 

 

 

 

 

 

 

Kurd Flag at Champs-Élysée Paris

 

 

 

 

 

 

 

 

EM Ê BI SERKEVIN!
VENCEREMOS!
VI SKA SEGRA!
WE SHELL OVERCOME!
KAZANACAGIZ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENOCIDES ON KURDISH PEOPLE
Committed by ISLAMIST TURKS-ARABS & PERSIANS

 

The Four ISLAMO-FASCIST COLONIALIST INVADER STATES

 

 

JÊDERÊN ROJNAMEYAN

KURDISTAN STAMPS

STAMPS ABOUT KURDISTAN

KURDISH ARCHIVE

 

 

 

 

BELGENAME-1

BELGENAME-4